İletişim

Volkswagen ile her an benzersiz bir deneyim yaşamanızı istiyoruz. Dilediğiniz an size ulaşabilmemiz için bilgilerinizi bizimle paylaşın.

Adınız*
Soyadınız*
E-mail adresiniz*
Telefon numaranız*
Mesajınız*

Hemen iletişime geçilmesini istiyorum.

Verdiğim iletişim bilgilerim üzerinden tarafıma satış, pazarlama ve benzer
amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesini onaylıyorum.

Bu formu imzalayarak, paylaşmış olduğum kişisel bilgilerimin; tarafıma çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla; saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlara yönelik olarak; Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş ve diğer tüm Doğuş Holding iştirakleri ile Doğuş Otomotiv’in Yetkili Satıcı ve Servisleri, İthalatını yaptığı araçların üretici firmaları, Pazar araştırma ve tanıtım hizmeti aldığı iş ortakları ile de paylaşılmasını açık rızam ile onaylarım.

(Doğuş Holding iştirakleri hakkında bilgi için "www.dogusgrubu.com.tr", Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş için www.dogusmusterisistemleri.com) Bu bilgiler sadece bana sağlanacak hizmetlerin kusursuz sunulabilmesi, olası gönderilerin tarafıma sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde oldukları, veri güvenliği konusundaki hassasiyetlerini paylaşan, ilgili Mevzuat hükümlerine riayet eden 3. kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş / Mersis No: 0309011471300010 Tel No: 02626769090 Adres: Atatürk Mahallesi, Anadolu Caddesi, No:22, Şekerpınar, Çayırova/Kocaeli

* : Gerekli alan. "*" ile işaretli alanlardaki bilgileri, sizinle daha iyi iletişim kurabilmek için eksiksiz doldurmanızı rica ederiz. "!" ile işaretli alanlardaki bilgileri lütfen kontrol ediniz.

Volkswagen Türkiye ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler.


Merak ettiğiniz konu ve görüşleriniz hakkında en kısa sürede geri döneceğiz.