İletişim

Volkswagen ile her an benzersiz bir deneyim yaşamanızı istiyoruz. Dilediğiniz an size ulaşabilmemiz için bilgilerinizi bizimle paylaşın.

Adınız*
Soyadınız*
E-mail adresiniz*
Telefon numaranız*
Mesajınız*

Hemen iletişime geçilmesini istiyorum.

Aşağıdaki izinli pazarlama koşullarını kabul ediyorum.

*

Doğuş Otomotiv ve Volkswagen markası Yetkili Satıcı ve Servislerinden satış, servis ve bilgilendirme amaçlı kampanya, reklam ve tanıtım hizmetleri (telefon, e-posta, SMS/MMS) almayı kabul etmektesiniz. İzniniz kapsamında reklam, tanıtım, pazar ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki elektronik hizmetlerin sağlanması amacıyla tarafımızdan iletişim kurulabilecektir.

Kişisel verilerinizin, e-posta adresiniz ve telefon numaralarınız da dâhil olmak üzere kişisel olarak şahsınıza uygun reklam, tanıtım, pazar ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki elektronik hizmetlerin sağlanması amacıyla Doğuş Otomotiv ve Doğuş Otomotiv’in yetkili satıcı ve servisleri, pazar araştırma ve tanıtım hizmeti aldığı iş ortakları, iştirakleri ve ortakları, ithalatını yaptığı araçların üretici firmaları tarafından toplanmasını, işlenmesini ve kullanılmasını açık rızanız ile onaylamaktasınız.

Verileriniz burada belirtilenler dışında üçüncü kişi veya kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Kişisel verilerinizin işlenmesi ve kullanılması ile ilgili olarak her zaman bilgi alma, değiştirme ve vermiş olduğunuz onayı geri çekme hakkınız bulunmaktadır. Bu işlemleri aşağıdaki bağlantıdan yapabilirsiniz:

http://www.dogusotomotiv.com.tr/tr/iletisim/sikayet-oneri-memnuniyet-bilgi.aspx

* : Gerekli alan. "*" ile işaretli alanlardaki bilgileri, sizinle daha iyi iletişim kurabilmek için eksiksiz doldurmanızı rica ederiz. "!" ile işaretli alanlardaki bilgileri lütfen kontrol ediniz.

Volkswagen Türkiye ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler.


Merak ettiğiniz konu ve görüşleriniz hakkında en kısa sürede geri döneceğiz.