Polo Test Sürüşü

Polo ile unutulmaz bir sürüş deneyimi yaşamak için bilgilerinizi bizimle paylaşın.

Adınız*
Soyadınız*
E-mail adresiniz*
Telefon numaranız*

Cinsiyetiniz

Sizin için en uygun yetkili satıcımızı lütfen listeden seçin.

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek adına, ilgilendiğiniz Volkswagen modeliyle ilgili olarak 09:00 – 17:30 saatleri arasında sizinle iletişime geçeceğiz.
Saat 16:00’dan sonra doldurulan formlar içinse bir sonraki gün yine aynı saat aralığında sizinle iletişime geçebileceğimizi belirtmek isteriz.

Verdiğim iletişim bilgilerim üzerinden tarafıma satış, pazarlama ve benzer
amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesini onaylıyorum.

Bu formu imzalayarak, paylaşmış olduğum kişisel bilgilerimin; tarafıma çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla; saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlara yönelik olarak; Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş ve diğer tüm Doğuş Holding iştirakleri ile Doğuş Otomotiv’in Yetkili Satıcı ve Servisleri, İthalatını yaptığı araçların üretici firmaları, Pazar araştırma ve tanıtım hizmeti aldığı iş ortakları ile de paylaşılmasını açık rızam ile onaylarım.

(Doğuş Holding iştirakleri hakkında bilgi için "www.dogusgrubu.com.tr", Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş için www.dogusmusterisistemleri.com) Bu bilgiler sadece bana sağlanacak hizmetlerin kusursuz sunulabilmesi, olası gönderilerin tarafıma sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde oldukları, veri güvenliği konusundaki hassasiyetlerini paylaşan, ilgili Mevzuat hükümlerine riayet eden 3. kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş / Mersis No: 0309011471300010 Tel No: 02626769090 Adres: Atatürk Mahallesi, Anadolu Caddesi, No:22, Şekerpınar, Çayırova/Kocaeli

* : Gerekli alan. "*" ile işaretli alanlardaki bilgileri, sizinle daha iyi iletişim kurabilmek için eksiksiz doldurmanızı rica ederiz. "!" ile işaretli alanlardaki bilgileri lütfen kontrol ediniz.

Diğer Volkswagen modelleri ile de test sürüşü yapabilirsiniz:

Teşekkürler.

The Beetle test sürüşü randevusu için size en kısa zamanda ulaşacağız.

line

Arkadaşlarınızı The Beetle test sürüşüne davet edin.

line

Diğer Volkswagen modelleri ile de test sürüşü yapabilirsiniz: