2.20.101.1, 2019-10-22 00:09:34

Kredi Ürünleri

Hayalleriniz için Volkswagen Finans var.

Volkswagen Doğuş Finans ile istediğiniz araca en hızlı ve en pratik şekilde sahip olabilirsiniz... Volkswagen Doğuş Finans'ın sizler için sunduğu kredi ürünlerinden bütçenize en uygun olanı seçin, çeşitli vade seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla rahatlıkla ödeyin.

vdf Klasik Kredi

vdf Klasik Kredi

Volkswagen Yetkili Satıcılarımızdaki kredi başvuru noktaları, Volkswagen Finans internet sitesi veya vdf mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusunda bulunup alternatifli ödeme planlarından bütçenize en uygun olanı seçerek hayalinizdeki Volkswagen’e kavuşabilirsiniz!

image

Volkswagen AutoCredit

Volkswagen sahibi olmanın yeni yolu: Volkswagen AutoCredit.

Volkswagen AutoCredit'in cazip koşullarıyla yeni bir Volkswagen sahibi olmak şimdi çok kolay. Siz de araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleyin. Kalan tutarı, kendi belirleyeceğiniz peşinat** ve uygun taksitlerle 36 ay vadede yapılandırın ve Volkswagen’inizi hemen kullanmaya başlayın.

vdf

vdf Deal

Standart ürün paketlerine bağlı kalmadan kişiselleştirilebilir ve ihtiyacınıza yönelik çözümler sunan vdf deal, şirketiniz için 18 aydan 47 aya kadar operasyonel kiralama fırsatları sunuyor. vdf deal ile; aylık sabit taksitlerle sürpriz ödemelerin önüne geçer, ikinci el riski taşımaz, nakit akışınızı etkilemez, kredibilitenizi düşürmez ve vergisel avantaj sağlarsınız.

Daha fazlası için...