Volkswagen AutoCredit®

Volkswagen AutoCredit®

Volkswagen AutoCredit®, 36 aylık vade planında, 35 ay boyunca taksitlerinizi küçük tutarlarla ödemenizi sağlar ve son taksite geldiğinizde kalan tutarı toplu olarak ödeminize olanak tanır. Yani son taksite gelene kadar bütçenizi hiç zorlamadan aylık taksitlerinizin neredeyse yarı yarıya azalmasını sağlayan bu finansman ürünü, sizlere borçlarınızı kontrollü şekilde eritmenin kolaylığını sunar.

Ayrıca kredinize eklediğiniz sigorta ürünleri ile Volkswagen AutoCredit®, uygun faiz oranlarından yararlanmanızı da sağlar.

  • 36. ay sonunda toplu olarak ödemeniz gereken fatura tutarı, talebiniz halinde 12 ay olarak yeniden vadelendirilebilir, bütçe sıkıntısı çekmeden finansmanınızı yapabilirsiniz.
  • Aracınızı bu süre zarfında belirlenen şartlar dâhilinde kullanmanız halinde, geri alım taahhüdü ile Volkswagen Doğuş Finans (vdf)’ye teslim etme kolaylığına Geri Alım Garantisi ile ulaşabilirsiniz.
  • Kredinize ekleyeceğiniz sigorta ürünleri ile hem kredinizde avantajlı faiz oranlarından yararlanır hem de kendinizi güvence altına alırsınız.

Daha fazlası için...