2.3.47.2, 2017-10-10 18:26:25
Kampanyalar

Kampanyalar

Size özel.

Sizi bir Volkswagen sahibi yapacak cazip kampanyalar ve Volkswagen'inizi ilk günkü gibi korumanıza yardımcı olacak satış sonrası fırsatları şimdi Volkswagen Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor. İlginizi çeken kampanyaya veya fırsata hemen başvurmak ya da detaylı bilgi almak için talepte bulunabilirsiniz. Değer ve İlgi Merkezimiz (DİM), sizi 7 gün 24 saat boyunca sadece dakikalar içinde aramaktan ve bilgilendirmekten memnuniyet duyacaktır.

Nisan Ayı Volkswagen Fırsatları

20.4.2018

Şimdi, hayalinizdeki Volkswagen'e Nisan ayına özel fırsatlarla sahip olabilirsiniz.

Siz de hemen en yakın Volkswagen Yetkili Satıcısına uğrayın, 30 Nisan'a kadar geçerli olan kampanya dahilinde hayalinizdeki Volkswagen'e Nisan ayına özel %12'ye varan indirimlerle sahip olma fırsatını kaçırmayın.

Volkswagen Auto Credit

13.3.2018

Volkswagen sahibi olmanın yeni yolu: Volkswagen Auto Credit.

Volkswagen Auto Credit'in cazip koşullarıyla yeni bir Volkswagen sahibi olmak şimdi çok kolay. Volkswagen Auto Credit’in cazip koşullarıyla araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleyin.

Sabit Kur Kampanyası

9.4.2018

10 Nisan 2018 tarihinden itibaren;

2017 model Tiguan, Yeni Tiguan Allspace ve Golf R modellerine 1€ = 4,09 TL, Beetle modeline 1€ = 4,14 TL, 2018 model Golf R modeline 1€ = 4,48 TL ise sabit kur oranlarıyla sahip olmak için sizleri bir Volkswagen Yetkili Satıcısına bekliyoruz.

vdf Kredi Kampanyası

4.4.2018

Şimdi hayalinizdeki Volkswagen'e, Volkswagen Finans'ın ZUBİZU üyelerine özel %0,99'a kadar düşen avantajlı faiz oranları ile sahip olabilirsiniz.*

Kampanya dahilindeki avantajlı faiz oranları hakkında detaylı bilgi almak için size en yakın Volkswagen Yetkili Satıcısı ile iletişime geçebilirsiniz.

*Passat Impression vdf kredi kampanyasına dahil değildir.

vdf Deal ile Kiralama

22.11.2017

Standart ürün paketlerine bağlı kalmadan kişiselleştirilebilir ve ihtiyacınıza yönelik çözümler sunan vdf deal, şirketiniz için 18 aydan 47 aya kadar operasyonel kiralama fırsatı sunmaktadır. vdf deal ile; aylık sabit taksitlerle sürpriz ödemelerin önüne geçilir, ikinci el riski taşınmaz, nakit akışınız etkilenmez, kredibiliteniz düşmez, vergisel avantaj sağlarsınız.

ZUBİZU Servis Kampanyası

22.4.2016

ZUBİZU mobil uygulamasını kullanan Volkswagen sahipleri, serviste de kazanıyor!

Eğer siz de 4 yaş ve üzeri bir Volkswagen’e sahipseniz, ZUBİZU mobil uygulamasını kullanarak bu indirimden faydalanabilirsiniz.

ZUBİZU ile Shell’den Yakıt Hediyesi

3.2.2017

En iyi markalarda sayısız avantajlar sunan ZUBİZU, Volkswagenseverlerin hayatını kolaylaştıracak bir yenilik daha sunuyor.

Shell'de her ay 300 TL yakıt alan ZUBİZU üyelerine 15 TL hediye yakıt kazandıran ZUBİZU, ayrıca yeni özelliği olan mobil ödeme ile artık anlaşmalı Shell istasyonlarında aracınızdan inmeden ödemenin rahatlığını da yaşatıyor.

Volkswagen Orijinal Aksesuar Kiralama

3.2.2017

Şimdi Volkswagen Yetkili Servislerinde* portbagaj, bisiklet taşıyıcı veya kayak ve snowboard taşıyıcı kiralamak mümkün!

Orijinal Volkswagen aksesuarlarından portbagaj, bisiklet taşıyıcı ya da kayak ve snowboard taşıyıcı dilediğiniz zaman kiralamanız için Volkswagen Yetkili Servislerinde sizleri bekliyor.

Daha fazlası için...