2.20.101.1, 2019-10-22 00:09:34

Dikkat! Yüksek adrenalin içermektedir.

Segmentine adını veren Golf’ün aslında ne kadar güçlü olabileceğini ilk olarak, tarihe damgasını vurmuş efsane GTI modeliyle görmüştük. Ancak bununla yetinmeyen Volkswagen mühendisleri potansiyel saf gücü, bunun için en uygun altyapılardan birine sahip olan Golf üzerinde ortaya çıkarmanın yeni yollarını geliştirdi. Sonuç; Gelmiş geçmiş en hızlı ve en güçlü Golf! Güncellenen tasarımı, üst sınıf teknolojileri ve zenginleşen ekipman seviyesiyle Golf R'ın son yüzüyle tanışmaya hazır mısınız?

663.100 TL

Öne Çıkanlar

 • Geride kalanlar için hoş bir teselli: Benzersiz bir manzara.

  Dış Tasarım

  Her nesil bir öncekinden izler taşır. Yıllar geçse de onu tanımak asla imkânsız değildir. Tıpkı filmlerdeki gibi… Bir otomotiv efsanesi olan Golf’ün geçmişten bugüne uzanan yolculuğunda, nesilden nesile aktarılan tasarım mirası, safkan gücün simgesi; kalp atışlarınızı hızlandıran “R” logosu ve aynı heyecanı her nesilde yaşatan Metalik Yarış Mavisi rengi… Dahası mı?

  Daha Fazla Bilgi
 • Başkaları arkanızdan bakarken siz rahatınıza bakın.

  İç Tasarım

  İçindeki güzelliğin dışavurumu mu onu çekici kılan, yoksa dış güzelliğinin etkileyici bir yansıması mı bu heyecanın asıl nedeni? Ona istediğiniz kadar uzun bakın. Nasılsa izlerken kaybettiğiniz tüm zamanı yollarda geri kazanabilirsiniz.

  Daha Fazla Bilgi
 • Teknolojinin hızına ancak Golf R yetişebilir.

  Motor Teknolojisi

  Zamana karşı yarış pek de adil bir yarış sayılmaz. Tabii eğer Golf R sizin tarafınızda değilse. Bir saniyenin kısa bir süre olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ayak bileğinizin küçük bir hareketi, saniyenin onda biri içinde sırtınızın koltuğa gömülmesini, böbreküstü bezlerinizin olanca gücüyle adrenalin pompalamasını ve kalp atışlarınızın hızlanmasını sağlayabilir.

  Daha Fazla Bilgi
 • Böyle bir gücün tarafınızda olduğunu bilmek güzel…

  4MOTION®

  Golf R’ı kontrol edebilmek için dört tekerleğe birden ihtiyacınız olacak. Dört tekerlekten çekiş sistemi 4MOTION®, Golf R’ın sahip olduğu o safkan gücü kontrollü bir şekilde asfalta aktarıyor. Sonuç; Optimize edilmiş yol tutuş, geliştirilmiş hızlanma performansı ve daha fazla güvenlik.

  Daha Fazla Bilgi
 • Aradığınız neyse, onu bulacaksınız.

  Adaptif Şasi Kontrolü

  Bir yarış pistindeki en iyi yer protokol tribünü mü? Bir kez daha düşünün. Pistte aradığınız adrenalini de, yolda aradığınız konforu da onun koltuğunda iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Üstelik farklı sürüş profilleriyle, Golf R’ın dilediğiniz kimliğe bürünmesini sağlayabilirsiniz; “Comfort”, “Sport” ve hatta “Race”!

  Daha Fazla Bilgi
 • Yeni tanışacağınız teknolojiler, tanıdığınız Golf ruhu.

  Sport HMI “Human Machine Interface”

  Duyguları değil, gücü kontrol altına alıyoruz. Yarış pistindeki Yeni Golf R’ın sürücü koltuğunda olmak gibisi yok. Direksiyonu kavradığınız o anda sizi ele geçiren adrenalin tutkusuna karşı koymak mümkün değil. Şimdi kontrol sizde. Yükleme basıncı, G ölçer ve gerçek zamanlı güç verilerinin tümü… Işınlanmaya hazır mısınız?

  Daha Fazla Bilgi

Motor ve Donanım Seçenekleri

Golf R

663.100 TL

 • 4MOTION 4 tekerlekten çekiş sistemi
 • Adaptif şasi kontrolü "DCC" ve sürüş profili seçme
 • 18" Cadiz alüminyum alaşımlı jantlar
 • LED "High" stop lambaları ve dinamik arka sinyal lambaları
 • Dijital gösterge paneli "Active Info Display"

Golf R

Lütfen motor ve şanzıman seçiminizi yapın.
Eşleşen bir model bulunamadı.
R 2.0 TSI 300 PS 7 ileri DSG
image

Yüksek adrenalin içerir.

Renkler

Daha fazlası için...