2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Yeni Passat Variant

Kısaca, Yeni Passat Variant.

Beklemek, bir zaman kaybı değildir. Bunu en iyi; doğru zamanı bekleyip, başarıyı elde edenler bilir. Yeni Passat Variant, başarıya giden yolda sadece ondan beklediklerinizi değil, beklentilerinizin ötesini karşılamaya hazır. Yüksek kaliteli malzemeleri ve seçkin ruhuyla zarafeti, hem güçlü hem de verimli motor seçenekleriyle performansı hissedin. Üstelik geniş bagaj hacmiyle hayatınızda olmasını istediğiniz ne varsa, Yeni Passat Variant'ta hepsi için bir yer bulabileceksiniz. Seçkin, zarif, etkileyici, güçlü, verimli, güvenilir… Onu anlatmak için birçok kelimeye ihtiyacınız olabilir. Siz kısaca, Yeni Passat Variant diyebilirsiniz.

276.400 TL

Öne Çıkanlar

 • Dış Tasarım

  Neresinden bakarsanız bakın; şık.

  Hem modern hem klasik… Yeni Passat Variant için bu bir çelişki değil, kusursuz bir uyumun ifadesi. Seçkin ruhunu ve zarafetini ön plana çıkartan abartıdan uzak dış tasarımı, sahip olduğu keskin çizgilerle oldukça dinamik bir görünümü de beraberinde getiriyor. Yenilenen LED farlar ve stop lambaları, ön ve arka tampon tasarımları, bagaj kapağının ortasında yer alan model adı ve dahası… Etrafında bir tur dolaştığınızda göreceksiniz. Neresinden bakarsanız bakın; şık…

  Daha Fazla Bilgi
 • İç Tasarım

  Kusursuz bir uyum.

  Kusursuz bir uyum… Başarıyı bir hedef değil sonuç haline getirenlerin ortak noktası. Sadece ilk görüşte insanlara verdiğiniz güven yeterli değildir. Tüm değişkenlere hazırlıklı olmak ve ihtiyaca uygun çözümler sunmak gerekir. Zarafet ve dinamizmi bir araya getiren dış görünümünü, etkileyici Dijital Gösterge Paneli “Active Info Display”, yepyeni bir tasarıma sahip çok fonksiyonlu deri direksiyonu ve son teknoloji sürüş destek sistemleriyle taçlandıran Yeni Passat’ın içindeki yetenekleri keşfedin.

  Daha Fazla Bilgi
 • Kolay Açılır Bagaj Kapağı "Easy Open/Close"

  Tüm kapılar sizin için açılsın.

  Önünüzde açılacak bir kapı hayatınızda birçok şeyi değiştirebilir. Yanınızda olmasını istediğiniz ne varsa mutlaka bir yer bulabileceğiniz 650 litrelik bagaj hacmi ile yolculuklarınız öncesi hiçbir şeyden vazgeçmek zorunda kalmayacaksınız. Elleriniz dolu aracınıza doğru ilerlerken bir taraftan da bagajınızı nasıl açacağınızı düşünmenize gerek yok. Çünkü o, size kendinizi özel hissettirmek için hazır. Yeni Passat ile standart olarak sunulan Kolay Açılır Bagaj Kapağı "Easy Open/Close" fonksiyonu ile yola çıkmadan konforu hissedin.

  Daha Fazla Bilgi
 • Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display"

  Görmek istediğiniz gibi...

  Yeni Passat, modern bir klasik. Dijital Gösterge Paneli “Active Info Display” ile alıştığınız ne varsa hepsini unutun. Bu gösterge panelinden yalnızca hız, motor devri ve yakıt tüketimi bilgilerini değil, çok daha fazlasını bekleyebilirsiniz. Otomobilinizle ilgili tüm önemli verileri, yüksek çözünürlüklü TFT LCD panel üzerine yansıtabilir ve beş farklı görünümle sistemi kendi tercihlerinize göre uyarlayabilirsiniz.

  Daha Fazla Bilgi
 • Yarı Otonom Sürüş Asistanı "Travel Assist"

  Geleceği bugün yaşayın.

  Varış noktanızı seçin ve arkanıza yaslanın. Sizce gelecek sandığınız kadar uzak mı? Volkswagen’de geleceğin ve bugünün akıllı sürüş teknolojileri, IQ DRIVE, opsiyonel olarak sunulan Yarı Otonom Sürüş Asistanı “Travel Assist” ile sandığınız kadar uzak olmadığını ispatlıyor. Çok fonksiyonlu direksiyonunuzdaki tek tuşla aktif hale getirebildiğiniz sürüş destek sistemiyle aracınızın şeridini takip edebildiğini, öndeki araçlarla mesafesini ayarlayabildiğini ve gerektiğinde sizin şerit değiştirebildiğini bir düşünün.

  Daha Fazla Bilgi

Motor ve Donanım Seçenekleri

Highline

276.400 TL

 • 18" Dartford aluminyum alaşım jantlar , 235/45 R18 lastikler
 • LED "High" stop lambaları
 • Geri görüş kamerası "Rear Assist"
 • Dijital gösterge paneli"Active Info Display"
 • 14 yönlü elektrikli ayarlanabilir, hafızalı ön koltuklar, masaj fonksiyonlu sürücü koltuğu

Highline

Lütfen motor ve şanzıman seçiminizi yapın.
Eşleşen bir model bulunamadı.
Highline 1.4 TSI ACT 150 PS 7 ileri DSG
image

Olmak istediğiniz yerde.

Renkler

Daha fazlası için...