2.3.47.2, 2017-10-10 18:26:25

Passat Variant

Olmak istediğiniz yerde.

Bir otomobil düşünün… Zarafetiyle görenleri büyülerken, performansıyla da dudak ısırtacak. Sahip olduğu üst sınıf teknolojileri, yüksek kaliteli malzemeleri ve o her zamanki seçkin ruhuyla, hem size hem de sevdiklerinize ne kadar özel olduğunuzu hissettirecek. Üstelik geniş bagaj hacmiyle gideceğiniz yerde ihtiyacınız olabilecek her şey için yeterli alanı sunacak. Onu çok uzaklarda aramanıza gerek yok. Çünkü o, olmak istediğiniz yerde.

Tavsiye Edilen Başlangıç Fiyatı*

Tavsiye Edilen Başlangıç Fiyatı* 162.000 TL

Öne Çıkanlar

 • Dış Tasarım

  Sizin kadar özel.

  Profesyonel yaşamda ilk izlenimin önemini, başarıya ulaşanlar iyi bilir. Passat Variant’ın seçkin ruhu ve zarafeti, size bu yolda hak ettiğiniz ilgiyi sunmak için fazlasıyla yeterli. Abartıdan kaçınılmış ve keskin çizgilerle şekillendirilmiş gövdesi onu, ne kadar zaman geçerse geçsin eskimeyecek modern bir klasik yapıyor.

  Daha Fazla Bilgi
 • İç Tasarım

  Beklentilerinizin ötesinde.

  Dış görünümün zarafeti ve dinamizmi iç donanımda kullanılan yüksek kaliteli malzemeler ve işçilikle adeta taçlandırılıyor. Ergonomik kokpit tasarımı sayesinde, bu kaliteli ortamda ihtiyacınız olabilecek her şey parmaklarınızın ucunda. Örneğin çok fonksiyonlu deri direksiyon üzerinden bilgi ve eğlence sistemi, sürüş destek sistemleri, telefon arabirimi, navigasyon ve Dijital Gösterge Paneli “Active Info Display” üzerinden yönetilen pek çok fonksiyon kumanda edilebiliyor.

  Daha Fazla Bilgi
 • Progresif Direksiyon

  Eşsiz manevra kabiliyeti…

  Profesyonel yaşamda zorlu zamanlarda yapılan doğru manevralar büyük başarıları da beraberinde getirir. Bu profesyonel bir sürüş için de aynen geçerli! R-Line Spor Paketiyle birlikte opsiyonel olarak sunulan progresif direksiyon özelliği, size hem günlük hayatta hem de zorlu yollarda gerekli desteği sunuyor. Sonuç: Kolay park ve virajlarda daha dinamik bir sürüş deneyimi.

  Daha Fazla Bilgi
 • Römork Stabilizasyon Sistemi “Trailer Assist”

  Zor anlarınızda hep yanınızda…

  Römorkla birlikte manevra yapmaya çalışan herkes bunun ne kadar zor olduğunu bilir. Römork Stabilizasyon Sistemi “Trailer Assist” sayesinde, otomobile römork bağlıyken geri yönde manevraya başlandığında, seçilen yöne bağlı olarak sistem, otomatik direksiyon müdahaleleriyle sürücüye destek oluyor.

  Daha Fazla Bilgi
 • 14 yönlü ergoComfort® Koltuklar

  Günün yorgunluğunu bu koltukta bırakacaksınız.

  İsteğe bağlı olarak sunulan AGR sertifikalı ergoComfort® ön koltuklar, size maksimum konfor sunuyor ve otomobilinizi kullanırken omurganıza binen yükü azaltıyor. Üstelik omurganıza uyum sağlamakla kalmıyor, belinize destek sağlayan ve uzun yolun yorucu etkilerini azaltmaya yardımcı olan dört kademeli masaj fonksiyonunu da beraberinde getiriyor.

  Daha Fazla Bilgi
 • 3 Bölgeli Tam Otomatik Klima “Klimatronik”

  Her mevsim sizin...

  Dünya’nın Güneş’in etrafındaki dönüş hareketiyle meydana gelen mevsimler ve buna bağlı olarak yeryüzüne vuran Güneş ışınlarının açısı, sıcaklık değerlerini belirler. Kimileri yaz aylarını severken bazıları kış mevsiminden daha fazla keyif alır. Passat Variant’ta sürücü koltuğunda, ön yolcu koltuğunda ya da arka koltukta, hiç fark etmeksizin kendi mevsiminize karar verebilirsiniz.

  Daha Fazla Bilgi

Motor ve Donanım Seçenekleri

Comfortline

162.000 TL

 • 17" İstanbul alüminyum alaşımlı jantlar, 215/55 R17 lastikler
 • LED stop lambaları
 • Gümüş tavan rayları
 • Telefon hazırlığı "Bluetooth"
 • "Composition Media" Bilgi ve Eğlence Sistemi

Comfortline

Lütfen motor ve şanzıman seçiminizi yapın.
Eşleşen bir model bulunamadı.

Highline

189.000 TL

 • 18" Dartford aluminyum alaşım jantlar , 235/45 R18 lastikler
 • Elektrikli, katlanabilir ve ısıtmalı yan aynalar (sürücü tarafı kendiliğinden kararan)
 • LED "High" stop lambaları
 • 14 yönlü elektrikli ayarlanabilir, hafızalı ön koltuklar, masaj fonksiyonlu sürücü koltuğu
 • Dijital gösterge paneli"Active Info Display"

Highline

Lütfen motor ve şanzıman seçiminizi yapın.
Eşleşen bir model bulunamadı.

Renkler

Daha fazlası için...