2.19.100.1, 2019-09-24 11:32:22

Aksesuar & Yedek Parça

En iyisi; orijinali.

Hayalinizdeki Volkswagen'i istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda gönlünüzce zenginleştirebileceğiniz Volkswagen Orijinal Aksesuarlar®, aracınızla tam bir uyum yakalayarak uzun kullanım ömrü ve maksimum performans sunan Volkswagen Orijinal Parçalar®, 4 yaş ve üzeri Volkswagenler için Ekonomik Parçalar ve 15 yaş ve üzeri efsaneler için Klasik Parçalar hakkında merak ettiğiniz her şey burada!

image

Volkswagen Orijinal Aksesuar®

Hayalinizdeki Volkswagen'e sahipseniz, tüm istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda Volkswagen Orijinal Aksesuarlar® ile yapacağınız küçük dokunuşlarla aradığınız her şeyi onda bulabilirsiniz. Tamamen kendi zevkinize göre, ona daha sportif bir görünüm mü katmak istiyorsunuz? Yoksa büyük Volkswagen Ailesine küçük bir üye daha mı katılıyor? Peki ya çocuklar bisiklete binmeyi mi seviyor? Zengin aksesuar yelpazemiz içinden kendi aracınıza uygun olanları filtreleyerek inceleyebilir, özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

image

Ekonomik Parçalar

4 yaş ve üzeri Volkswagenlerin ihtiyaçları düşünülerek üretilmiş, güvenilirliği, dayanıklılığı ve kalitesiyle yüksek Volkswagen standartlarını karşılayan Volkswagen Orijinal Parçalar® şimdi daha uygun fiyatlarla Ekonomik Parçalar altında.

Ekonomik Parçalar; Akü, Alternatör, Amortisör, Buji, Egzoz, Fren Balatası, Fren Diski parça grupları için geçerlidir ve Volkswagen AG tarafından, kalite ve güvenlik standartlarından ödün verilmeden birçok farklı modele uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Volkswagen Ekonomik Parçalar, Volkswagen Orjinal Parçalar® ile aynı garanti kapsamına sahiptir. Eğer aracınız 4 yaş ve üzerindeyse siz de hemen plakanız ile kolayca sorgulayabileceğiniz Ekonomik Parçaları inceleyin*. 

*Doğuş Otomotiv, bu sayfadaki fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar. Görsellerde ya da fiyat ve bilgilerde bir hata olması durumunda, Volkswagen Yetkili Servislerindeki güncel fiyat ve bilgiler geçerli olacaktır.

image

Volkswagen Orijinal Parçalar®

Volkswagen Orijinal Parçalar®, yeni araç seri üretiminin standartlarına uygun olarak hazırlanır. Böylece aracınızla tam bir uyum yakalayarak; yüksek kalite, uzun kullanım ömrü ve maksimum performans sunar. Siz de Volkswagen’inizin hep ilk günkü gibi kalması için Volkswagen Orijinal Parçaları® tercih edin.

image

Klasik Parçalar

15 yaş ve üzeri model araçlarımızda kullanılan yedek parçalar, "Klasik Parça" olarak tanımlanmaktadır. Bu parçalar 2015 yılı itibariyle Doğuş Otomotiv Yetkili Servislerinden temin edilebilecektir.

Detaylı bilgi için Yetkili Servislerimize başvurabilirsiniz.

Daha fazlası için...