2.21.117.1, 2020-05-20 14:22:52
Servis Hizmetleri

Servis Hizmetleri

Memnuniyetiniz için buradayız.

Satış Sonrası Hizmetler konusunda gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ve sunduğumuz çözümlerle, beklentilerinizi en üst seviyede karşılayarak sizleri yüzlerinizde memnuniyetin izlerini taşıyan bir tebessümle evlerinize uğurlamayı hedefliyoruz.

image

Bakım & Onarım Hizmetleri

Volkswagen’inizin tüm bakım ve onarım işlemlerini Yetkili Servislerimizde yaptırın, Volkswagen’iniz Volkswagen olarak kalsın.

Aracınızın hep ilk günkü gibi kalması için Volkswagen Orijinal Parçalar® ile kapsamlı Periyodik Bakım, araç muayenesi öncesi uykularınız kaçmasın, içiniz rahat olsun diye sizler için sunduğumuz, periyodik araç muayenesi öncesi ücretsiz Check – Up hizmeti ve aracını servise brakacak vakti bulamayanlar için Ekspres Servis hizmetimiz hakkında merak ettiğiniz her şey burada.

image

Mobilite Hizmetleri

Volkswagen Yetkili Servislerimizde aracınıza yalnızca iyi bakmakla kalmıyoruz, Volkswagen sahibi olmanızın ayrıcalıklarını da size hissettirmek için çalışıyoruz. Aracınızı servise getirmeye zamanınız yoksa Yerinden Alım, Yerine Teslim hizmetimizle aracınızı dilediğiniz yerden alıp, dilediğiniz yere teslim ediyoruz. Aracınız servisteyken sizi Volkswagen'siz bırakmıyoruz. Geçici Araç Temini ile hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Mobilite Hizmetleri bölümümüzden sizin için sunduğumuz ayrıcalıklar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

image

Garanti & Kasko Hizmetleri

Bir Volkswagen sahibiyseniz, içiniz rahat olsun. Volkswagen Satış Sonrası Hizmetler her zaman yanınızda! Volkswagen Garantisi, Mobilite Garantisi, Volkswagen Garanti Plus® ve Volkswagen Kasko® hizmetleri hakkında öğrenmek istediğiniz ne varsa, hepsi burada!

image

Servis Aksiyonları

Bu bölümde aracınız için geçerli olan servis aksiyonlarını, 17 haneli araç şasi numaranızı kullanarak sorgulayabilirsiniz. Şasi numaranızı, aracınızın ön camında bulunan küçük pencerede, aracınızın ruhsatında veya servis kitapçığınızın iç kısmındaki etikette bulabilirsiniz.

Daha fazlası için...