2.7.59.9, 2018-10-09 10:11:18

Haberler

Son Dakika!

Hangi Volkswagen modeli hangi özellikleriyle dünyanın takdirini kazandı? Hangi ödülleri aldı, hangi rekorları kırdı? Yenilenecek ya da ilk kez sunulacak bir Volkswagen modeli var mı? Yetkili Satıcılarımızdaki yerini ne zaman alacak? Volkswagen ile ilgili merak ettiğiniz en yeni gelişmeleri, en güncel haberleri, etkinlik duyurularını ve daha fazlasını bu sayfadan takip edebilirsiniz.

image

Memnuniyetle zirveye!

21.9.2018

Tüm Volkswagen Yetkili Servislerinin ilkesi, koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

Bu ilkeyle çalışmalarını sürdüren Volkswagen Yetkili Servislerimiz, 2018 IACS – Uluslararası Satış Sonrası Hizmetler Müşteri Memnuniyeti (International Aftersales Customer Satisfaction) sonuçlarına göre Yetkili Servislerden Memnuniyet Kriteri’nde birinci olarak, yüksek kaliteli hizmet anlayışını ve müşterilerine vermiş olduğu değeri bir kez daha ortaya koymuş oldular.

Bu büyük başarıda emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

image

Yeni Touareg’e
Euro NCAP’ten 5 yıldız!

21.9.2018

Daha önceki jenerasyonlarında olduğu gibi premium donanım özelliklerini, geleceğe ışık tutan teknolojilerle buluşturan Yeni Touareg, dün açıklanan en son Euro NCAP test sonuçlarında da tüm gözleri üzerinde toplamayı başardı.

Yeni Touareg, Avrupa’da satışa sunulan otomobillerin tasarımlarını, teknik altyapılarını ve güvenlik performanslarını, zorlu çarpışma testleri sonrasında titiz biçimde denetleyen bağımsız güvenlik kuruluşu Euro NCAP tarafından güvenlikte en yüksek seviye olan 5 yıldız ile ödüllendirildi.

Yeni Touareg, yetişkin güvenliğinde 100 üzerinden 89, çocuk güvenliğinde 86, yaya güvenliğinde 72 ve güvenlik asistanlarından da 81 puan ile değerlendirilerek, sınıfının en güvenli otomobilleri arasındaki yerini aldı.

image

Stevie Awards'ta 4.kez birinciyiz!

15.8.2018

Başarılı kuruluşları, proje ve çalışmaları ödüllendiren, uluslararası arenadaki en önemli iş ödülleri programlarının başında gelen Stevie International Business Awards 2018’de, Volkswagen Türkiye Instagram hesabımız “En İyi Instagram Kullanımı” kategorisinde “Gold Stevie” ödülüne layık görüldü.

 

image

Şimdi biraz "Sessizlik".
Cappadox 2018.

5.6.2018

Müzik, çağdaş sanat, gastronomi ve açık hava disiplinlerinin bir araya geldiği etkinliklerde yerel ve ulusal yaratıcıları, tüm dünyadan katılımcılarıyla buluşturan Cappadox’un bu yılki teması “Sessizlik”. Sessizliğin mutlak olmadığını düşünen John Cage, “Her zaman görülecek ve duyulacak bir şeyler vardır,” der. Peki, o zaman, sessizlik nedir? Nasıl düşünülebilir? Çağdaş sanat sergisinin 9 Temmuz’a kadar devam edeceği Cappadox, Volkswagen ana sponsorluğunda 14-19 Haziran 2018 tarihlerinde bu benzersiz coğrafyanın ortasında sessizliği duymaya davet ediyor.

image

Geleceğin elektrikli otomobili;
Volkswagen I.D. VIZZION

20.2.2018

Volkswagen yakın gelecekte yollarda olması planlanan I.D. ürün ailesinin gün yüzüne çıkan dördüncü üyesi olacak olan I.D. VIZZION, 8 Mart'ta kapılarını açmaya hazırlanan Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı öncesi ilk ipuçlarını vermeye başladı!

I.D. VIZZION, diğer aile üyeleri gibi elektrikle çalışıyor. Tamamen otonom sürüş sunan 5,11 metrelik ultra geniş sedan, bir direksiyona sahip değil! Bu sayede sürüş güvenliği ve araç içi kullanım anlayışını tamamen yeni baştan yazmaya hazırlanıyor.

image

Euro NCAP'te Volkswagen rüzgarı!

12.1.2018

3 Volkswagen modeli, Euro NCAP’e göre sınıflarının en iyisi!

Euro NCAP, 2017’nin en iyilerini bir liste ile açıkladı. Açıklanan 6 araçlık en iyiler listesinin 3 modeli Volkswagen’e ait. Arteon “Executive”, T-Roc “Small Off-Road” ve Polo’da “Supermini” kategorilerinin en güvenli otomobilleri ilan edildi. 2017’de Euro NCAP katılımcılarının çoğu ilk defa sahneye çıkan modellerdi ve bunların da büyük bir kısmı 5 yıldız almayı başardı. Euro NCAP’in artırılan güvenlik beklentilerini tabii ki yeni modeller, eski ve sadece görüntüsü yenilenmiş modellere göre çok daha iyi karşılıyor. Bunun en büyük sebeplerinden biri de gelişmiş sürüş asistan sistemleri. Örnek vermek gerekirse yaya tespit ve otomatik frenleme özelliği Euro NCAP’te ilk olarak 2016 yılında test edilmişti. Bugünse Euro NCAP’te test edilen araçların %82’si bu özelliği taşıyor ve bu modellerin %62’sinde bu özellik standart olarak sunuluyor.

image

Passat’tan sizin için tasarlanmış yeni bir donanım: Impression.

11.8.2017

Nerede olmak isterseniz size eşlik edecek, nasıl görünmek isterseniz sizi öyle tamamlayacak bir otomobil: Passat Impression.

Ön sis ve statik dönüş farları, 17” “İstanbul” alüminyum jantları, geri görüş kamerası ve 1,6 lt TDI 120 PS motoruyla Passat Impression, Volkswagen Yetkili Satıcılarında sizi bekliyor.

Passat. Olmak istediğiniz yerde.

image

Yeni Arteon, Volkswagen Yetkili Satıcıları’nda!

12.7.2017

Sanat ve mühendisliğin mükemmel uyumu! Yeni Arteon, Volkswagen Yetkili Satıcıları’nda!

Volkswagen’in yeni fastback’i, bir spor otomobilin performans ve sürüş dinamiklerini, estetik tasarımla birleştirirken, sunduğu yüksek standart donanımla yeni bir yaşam tarzı vaad ediyor. Yeni Arteon, geleneksel büyük sınıf sedan otomobillerin geniş alan ve konfor özelliklerini, spor otomobillerin keskin tasarım hatları ve performansıyla bütünleştirirken çekici dizaynı, teknolojisi ve yepyeni asistan sistemleriyle de dikkat çekiyor.

İleri teknolojiye sahip, 4 kapılı bir fastback sahibi olmak isteyenler için tasarlanan Yeni Arteon son derece dinamik ve zarif dış tasarımının yanında, sunduğu geniş iç hacmi ve konforuyla her yaşam tarzına uygun. Özel yaşamda ve iş hayatında bir otomobilden beklenen farklı özellikleri tek bir otomobilde topluyor.

Yeni Arteon Volkswagen Yetkili Satıcıları’nda!

image

Euro NCAP’ten Yeni Arteon'a 5 yıldız.

11.7.2017

14 Temmuz itibariyle Volkswagen Yetkili Satıcıları’nda yerini alacak olan Yeni Arteon sınıfının en güvenli otomobillerinden biri!

Yeni Volkswagen Arteon, Avrupa’da satışa sunulan otomobillerin tasarımlarını, teknik altyapılarını ve güvenlik performanslarını, çarpışma testleri sonrasında titiz biçimde denetleyen bağımsız güvenlik kuruluşu EuroNCAP tarafından güvenlikte 5 yıldız ile ödüllendirildi.

Yeni Arteon, yaya güvenliği kategorisinde EuroNCAP’in bugüne kadar bir üst sınıf sedan modeline (Executive Sedan) verdiği en yüksek puanı aldı. Yeni Arteon, yetişkin güvenliğinde 100 üzerinden 90, çocuk güvenliğinde 85, yaya güvenliğinde 85 ve güvenlik asistanlarından da 82 puan ile değerlendirilerek, sınıfının en güvenli otomobilleri arasında yerini aldı.

image

İnsan Görmek İstediğini Görür Fotoğraf Yarışması

10.7.2017

Volkswagen Binek Araç, 1998 yılında "En İyi Basın Kampanyası" kategorisinde EPICA® başta olmak üzere uluslararası ve ulusal birçok ödül aldığı "İnsan Görmek İstediğini Görür" kampanyasından yola çıkarak geçen sene gerçekleşen fotoğraf yarışmasının bu yıl ikincisini düzenliyor.

Çevrelerinde yakaladıkları Volkswagen amblemini andıran doğal şekilleri fotoğraflayarak, #insangormekistediginigorur hashtagiyle Instagram'da paylaşan kullanıcılar, insangormekistediğinigorur.vw.com.tr mikro sitesine yükleyerek yarışmaya katılabiliyor. Yarışmada dereceye girenleri, görsel sanatlarla ilgili hediyeler bekliyor. Yarışmanın birincisi, Leica T 18-56 mm fotoğraf makinesi, ikincisi GoPro HERO5 Black fotoğraf makinesi ve üçüncüsü DJI Osmo Mobile kazanıyor. Ayrıca ilk üçe giren tüm katılımcılar, Almanya'da bulunan Volkswagen'in kalbi AutoStadt'ı ziyaret etme şansını da yakalıyor.

Daha fazlası için...