Volkswagen Kampanyalar

ZUBİZU üyesi Volkswagenseverlere özel fırsatlar ve VDF finansal çözümleri!

18.12.2017

Şimdi hayalinizdeki Volkswagen’e çok özel indirimlerle ve ödeme kolaylıklarıyla sahip olabilirsiniz!

%9’a varan ZUBİZU Aralık Ayı Fırsatları:

Siz de hemen ZUBİZU mobil uygulaması veya www.zubizu.com internet sitesi üzerinden ZUBİZU'ya üye olun ve size en yakın Volkswagen Yetkili Satıcısına giderek, hayalinizdeki Volkswagen'e %9'a varan* indirimlerle sahip olun.

2017 model Yeni Golf için; Tüm Comfortline DSG modellerde %9, 1,0 TSI 110 PS Manuel modellerde %7, Highline donanım seviyesi haricindeki modellerde %6, Highline donanım seviyesindeki modellerde %3 - 2017 model Jetta için;1,2 TSI Manuel modellerde %7, 1,2 TSI Manuel haricindeki modellerde %5 - 2017 model Passat için; 1,6 TDI 120 PS Trendline DSG ve 1,6 TDI 120 PS Impression DSG modellerde %6, Impression ve 1.6 TDI 120 PS Trendline DSG donanım seviyesi haricindeki modellerde %3 - 2017 model Passat Variant için; Tüm modellerde %3 - 2017 model Polo için; Tüm modellerde %3 - 2017 model Yeni Polo için; Tüm manuel vitesli modellerde %3 - 2017 Tiguan için; Tüm modellerde %6 - 2017 model Beetle için; Tüm modellerde %3 indirim uygulanmaktadır.

Volkswagen AutoCredit:

01.12.2017

Volkswagen Auto Credit'in cazip koşullarıyla yeni bir Volkswagen sahibi olmak şimdi çok kolay. Volkswagen Auto Credit’in cazip koşullarıyla araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleyin. Kalan tutarı, kendi belirleyeceğiniz peşinat** ve uygun taksitlerle 36 ay vadede yapılandırın ve Yeni Polo'nuzu 705 TL'den, Yeni Golf'ünüzü 930 TL'den, Jetta'nızı 907 TL'den, Passat'ınızı 1.061 TL'den ve Tiguan'ınızı 1.196 TL'den başlayan aylık ödemelerle hemen kullanmaya başlayın*.

Taksitleriniz bittiğinde ise kalan balon ödemeyi ister tek seferde, ister 12 ay daha vade yaparak ödeyin ve Volkswagen'inize sahip olun. İsterseniz de balon ödemenize karşılık, yüksek geri alım değeri ile Volkswagen'inizi sizden geri alalım ve yerine yepyeni bir Volkswagen verelim, Volkswagen'iniz hep yeni kalsın!

Üstelik bu kampanyayla tüm bu fırsatlara ek olarak aracınızın garantisini 1 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle Volkswagen Yetkili Servislerimizde ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Garanti Plus Paketine ve Volkswagen sahibi olmanın ayrıcalığını, her zaman hissetmenizi sağlayacak 1 yıllık Volkswagen Kasko Paketine de sahip olacaksınız.

*Kampanya, tüm Volkswagen Binek Araç modellerinde geçerlidir. Tüm modeller için örnek ödeme tablolarına, aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

** Bireysel müşterilerin belirleyeceği peşinat tutarı BDDK kuralı sınırları dahilinde olmalıdır. Tüzel müşteriler ise minimum %10 peşinat vermek durumundadır.

Hayalinizdeki Volkswagen, vdf deal ile sizleri bekliyor !

22.11.2017

Standart ürün paketlerine bağlı kalmadan kişiselleştirilebilir ve ihtiyacınıza yönelik çözümler sunan vdf deal, şirketiniz için 18 aydan 47 aya kadar operasyonel kiralama fırsatı sunmaktadır.

vdf deal ile ; aylık sabit taksitler ile sürpriz ödemelerin önüne geçilir, ikinci el riski taşınmaz, nakit akışınız etkilenmez, kredibiliteniz düşmez, vergisel avantaj sağlarsınız. Üstelik her hangi bir peşinat ödemeden aracı kullandığınız için ana paranızı şirket yatırımlarınızda kullanabilirsiniz.

Periyodik Bakım ve Onarım, Sigorta ve Hasar Yönetimi, Lastik Değişim ve Depolama, Yedek Araç, Yol Yardım, OGS/HGS Yönetimi ve Motorlu Taşıtlar Vergisi hizmetleri ile vdf deal ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Ayrıca vdf filo Sürücü Mobil Aplikasyonu ile aracınız için yol yardımı talebinde bulunabilir, servis ve lastik işlemleri için randevu talep edebilir, ihtiyacınız olan dokümanlara ulaşabilir veya yeni kiralamak istediğiniz araç için teklif isteyebilirsiniz.