VOLKSWAGENİM ANAHTARLIK

SIRA DIŞI VOLKSWAGEN AİLESİNİN ÇEVRİMİÇİ ADRESİ: VOLKSWAGENİM

Her ailenin rahatına baktığı, aradığı her şeyi eliyle koymuş gibi bulduğu, diğer aile üyelerini görüp mutlu olduğu bir evi vardır. Bizimki de Volkswagenim. Sahibi olun ya da olmayın, kalbinizde bir Volkswagen varsa Volkswagenim sizin için.

BİR VOLKSWAGEN SAHİBİYSENİZ ARADIĞINIZ HER ŞEY VOLKSWAGENİM'DE.

Volkswageninizi Volkswagenim uygulamasına kaydettikten sonra hayatınız çok kolaylaşacak. Örneğin, Volkswageninizin periyodik bakımıyla ilgili tüm bildirimlere Volkswagenim'den ulaşabilirsiniz. Uygulama üzerinden geçmiş faturalarınızı görüntüleyebilir, parça ve aksesuar siparişlerinizi takip edebilirsiniz. En yakın yetkili servise anında ulaşabilir, yol yardımı isteyebilir, servis randevusu alabilir, güncel parça ve işçilik fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Üstelik özel servis kampanyalarından ve tekliflerden ilk siz haberdar olursunuz.

VOLKSWAGENSEVENLERİN MERAK ETTİĞİ HER ŞEY VOLKSWAGENİM'DE

Kalbinizde bir Volkswagen varsa, siz de benzersiz Volkswagen ailesinin bir üyesisiniz demektir. Ailemizin adresi olan Volkswagenim mobil uygulaması ile, Volkswagen'le ilgili haberlere ilk siz ulaşabilir, Volkswagen'in düzenlediği ya da sponsor olduğu etkinliklerle ilgili bilgi alabilir, sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Kalbinizdeki Volkswagen'e sahip olmanızı sağlayacak özel teklifler ve Volkswagen'in kalbi Autostadt'a gitme şansı da Volkswagenim'de sizi bekliyor.

BENZERSİZ ÖZELLİKLERLE DOLU BİR AİLE ANAHTARLIĞI

Eğer bir Volkswagenim Anahtarlık sahibiyseniz, bu yüksek teknolojili anahtarlığı kullanmak için hemen şimdi Volkswagenim mobil uygulamasını indirebilir, hem anahtarlığınızın özelliklerini, hem de Volkswagen'in ayrıcalıklı dünyasını keşfedebilirsiniz. Hem şık, hem de fonksiyonel Volkswagenim Anahtarlık sayesinde, "Anahtarlığımı Bul", "Telefonumu Bul" ve "Selfie Kumandası" gibi birbirinden kullanışlı ve eğlenceli fonksiyonlar parmağınızın ucunda!

ANAHTARIM NEREDE?

Volkswagenim mobil uygulamasıyla, anahtarlığınızın son konum bilgisine harita üzerinden ulaşabilir ya da sesli uyarı vermesini sağlayarak yerini tespit edebilirsiniz.

TELEFONUM NEREDE?

Anahtarınız cebinizde ama telefonunuzu bir türlü bulamıyor musunuz? Sorun yok. Anahtarlığınızın üzerindeki Volkswagen logosuna iki kez basarak telefonunuzun sesli uyarı vermesini sağlayabilirsiniz.

SELFIE KUMANDASI

Madem tüm aile bir arada, fotoğraf çekmek için kimse kendini feda etmesin. Telefonunuzu uygun bir yere yerleştirerek anahtarlığınızın üzerindeki logoya basabilir, uzaktan fotoğraf çekebilirsiniz. Eksiksiz aile fotoğrafları için bire bir!

Volkswagenim Anahtarlık, Volkswagen Shop'ta.

Volkswagenim Anahtarlığınızı, Volkswagenim mobil uygulamasıyla eşleştirip hemen kullanmaya başlamak için Volkswagen Shop üzerinden satın alabilirsiniz.