Yeni Polo

BİLGİ AL

Bugüne kadarki en geniş Polo.

Yeni Polo büyüdü, değişti ve yepyeni bir görünüm kazandı. Üzerinde yükseldiği, Volkswagen’in Modüler Platform Yönetimi (MQB) sayesinde bir önceki jenerasona göre 94 mm uzayan aks mesafesi, ona yalnızca dinamik bir görünüm kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda iç konfor alanının genişlemesini ve bagaj hacminin 71 lt daha genişleyerek tam 351 lt.’ye ulaşmasını sağlıyor. Şimdi onunla çıktığınız yolculuklardan daha büyük keyif alacaksınız.

Alışılagelmişin dışında, farklı…

Bir otomobili diğerlerinden daha etkileyici kılan en önemli faktör karakteridir. Yeni Polo size, diğerlerinden farklı kılan özelliklerinizi otomobilinize de kazandırabilme imkânı sunuyor. İsteğe bağlı olarak sunulan 3 farklı dekor seçeneğiyle aracınızın içini Tropik Turuncu, Resif Mavi ya da İpek Gümüş ile renklendirebilirsiniz. 14 farklı dış renk seçeneği ve etkileyici jantlarıyla kendi Yeni Polo’nuzu oluşturun. Çünkü Yeni Polo; Olması gerektiği gibi değil, olmasını istediğiniz gibi…

Sınıfının üzerinde teknolojiler.

Yeni Polo, sizi çok şaşırtacak. Bugüne kadar sadece üst sınıf otomobillerde görmeye alışık olduğunuz pek çok yenilikçi kumanda arabirimi, Yeni Polo’da isteğe bağlı olarak alınabiliyor. 10.25” genişliğindeki yeni nesil Dijital Gösterge Paneli “Active Info Display” Volkswagen’de ilk defa Yeni Polo ile sunuluyor. Yenilenen arayüz tasarımlarıyla temel sürüş bilgilerinin yanısıra bilgi-eğlence sistemi ekranında görüntülenen telefon rehberi, albüm kapağı, radyo istasyonu bilgilerini ve çok daha fazlasını kolayca takip etmenizi sağlıyor.

R-Line Özel Paket

Comfortline

+ R-Line Dış Paket
+ 16” Sebring
+ Composition Media
+ Klimatronik
+ Dijital Gösterge Paneli

Highline

+ R-Line Dış Paket
+ 16” Sebring
+ Karartılış Arka ve Arka Yan Camlar
+ Dijital Gösterge Paneli

Dizayn Paket

Comfortline

+ Panoramik Açılır Cam Tavan
+ LED Stop Lambaları
+ Karartılış Arka ve Arka Yan Camlar

Highline

+ Panoramik Açılır Cam Tavan
+ Karartılış Arka ve Arka Yan Camlar

Teknoloji Paketi

Comfortline

+ Kör Nokta Uyarı Sistemi
+ Geri Görüş Kamerası
+ Adaptif Hız Sabitleyici

Highline

+ Kör Nokta Uyarı Sistemi
+ Geri Görüş Kamerası
+ Adaptif Hız Sabitleyici

Dekor Paketi

Comfortline

+ Dekor Seçeneği
+ Geri Görüş Kamerası
+ Dijital Gösterge Paneli
+ Karartılış Arka ve Arka Yan Camlar

Highline

+ Dekor Seçeneği
+ Geri Görüş Kamerası
+ Dijital Gösterge Paneli
+ Karartılış Arka ve Arka Yan Camlar

Kişiselleştirilmiş Ön Konsol

Yeni Polo’nuz sizin karakterinize göre şekilleniyor. 14 farklı dış renk seçeneği arasından belirlediğiniz Yeni Polo’nuzun içinde de size özel dokunuşlar olacak. Donanım seviyelerine göre standart olarak sunulan dekorlara ek, opsiyonel olarak Tropik Turuncu, Resif Mavi ve İpek Gümüş gibi zevkinize göre tercih edebileceğiniz seçenekleriniz de var.

LED Farlar

LED farlar, her koşulda kusursuz bir görüş imkânı sağlarken aynı zamanda aracınıza etkileyici bir görünüm kazandırıyor. Uzun ömrünün yanısıra düşük elektrik tüketimiyle de dikkatleri çekiyor. Karşıdan gelen araç trafiğinde göz almayan ama bir o kadar da göz alıcı olan LED farlar, Yeni Polo ile isteğe bağlı olarak sunuluyor.

LED Stop Lambaları

Hem tasarım hem tasarruf… Yeni Polo, Highline donanım seviyesinde standart olarak sunulan LED stop lambalarıyla arkasından bakan meraklı gözlere etkileyici bir ışık oyunu sunuyor. Düşük elektrik tüketimi ve uzun ömrüyle tasarrufu, daha sportif ve etkileyici görüntüsüyle tasarımı buluşturuyor.

Dijital Gösterge Paneli “Active Info Display”

Yeni Polo’da keşfedilmeyi bekleyen çok şey var. Comfortline ve Highline donanım seviyelerinde isteğe bağlı olarak sunulan Dijital Gösterge Paneli “Active Info Display” ile sınıfında bir ilke imza atıyor. Üstelik bu dijital gösterge paneliyle yolculuklarınız boyunca ihtiyacınız olabilecek tüm bilgiler gözünüzün önünde olacak.

Composition Media

Aracınızın içinde 8” büyüklüğünde (20,3cm) bir ekran hayal edin. Hem MP3 hem de WMA dosyalarını kusursuz bir sesle oynatabilen 6 hoparlör… Üzerine bir de bluetooth ekleyin. USB bağlantısını da unutmayın. İyisi mi, Yeni Polo’da Highline donanım seviyesinde standart olarak sunulan Composition Media bilgi ve eğlence sistemini daha yakından inceleyin.

Çift Bölgeli Tam Otomatik Klima “Klimatronik”

Biraz sıcak mı oldu? Yok yok, üşüdünüz mü? Özellikle aracınızın içinde size eşlik eden yol arkadaşlarınız varsa dilediğiniz ısı ayarını yapmakta biraz zorlanabilirsiniz. Yeni Polo’da ilk defa Highline donanım seviyesinde standart olarak sunulan çift bölgeli klimatronik ile aracınızın içerisindeki ideal sıcaklığı hem otomatik olarak dengeleyebilir hem de tamamen kendinize göre belirleyebilirsiniz. İkinci bölge içinse bırakın arkadaşınız karar versin.

Yorgunluk Tespit Sistemi “Fatique Detection”

Yorgunluğun sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Yeni Polo’da tüm donanım seviyelerinde standart olarak sunulan Yorgunluk Tespit Sistemi, 65 km/h ve daha yüksek hızlarda direksiyon üzerine konumlandırılan sensörler yardımıyla sürekli olarak sürüş tutumunuzu değerlendirir ve sürüş elverişliliğiniz hakkında çıkarımlar yapar. Farklı bir tutum algıladığında, yolculuğa ara vermeniz gerektiğini hem çok fonksiyonlu gösterge üzerinde görsel olarak belirtirken hem de sesli olarak sizi uyarır.

Yeni Polo Donanım

Yeni Polo Teknik

Yeni Polo Galeri

Fiyatları

18 Aralık 2017 / 2017 Model Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi (*1-2-3)
Model (*4) Donanım Opak Renk Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı (*1-2-3-8) ZUBİZU Kampanyalı Opak Renk Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı (*1-2-3-8)         
Yeni Polo 1.0 75 PS Manuel Trendline 67.900,00 TL 66.000,00 TL
Yeni Polo 1.0 TSI 95 PS Manuel Comfortline 79.600,00 TL 77.300,00 TL
Yeni Polo 1.0 TSI 95 PS DSG Comfortline 86.800,00 TL 86.800,00 TL
Yeni Polo 1.0 TSI 95 PS DSG Highline 92.100,00 TL 92.100,00 TL
Yeni Polo 1.6 TDI SCR 80 PS Manuel Trendline 89.000,00 TL 86.500,00 TL
Yeni Polo 1.6 TDI SCR 95 PS Manuel Comfortline 96.200,00 TL 93.400,00 TL
Volkswagen Binek Araç Tavsiye Edilen Aksesuar Vergiler Hariç Net Fiyat Listesi Net Fiyat (TL)
Metalik Renk(*3-5) 610,00 TL
Panoramik Açılır Cam Tavan(*3-5) 1.890,00 TL

* 1- Doğuş Otomotiv üretim, ithalat gibi nedenlere bağlı olarak aracın model, standart ve opsiyonel aksesuarlarında, teknik özelliklerinde ve fiyatlarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* 2- Tavsiye edilen bu anahtar teslim fiyat listesi yenisi yayınlanana kadar geçerlidir. Listede belirtilen araçlar stoklarla sınırlıdır. Kesin sipariş verilmesi halinde ifa tarihinde yürürlükte olacak tavsiye edilen fiyat listesindeki fiyatlar geçerli olacaktır. Bu nedenle, aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı değişebilecektir.

* 3- Burada belirtilen fiyatlar, standart donanımlı araçlara ait olup, opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır. Araca opsiyonel ekipman eklenmesi durumunda, 25 Kasım 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 2016/9542 sayılı “Bazı Mal ve Hizmetlere Uygulanan Katma Değer Vergisi Oranları ile Özel Tüketim Vergisi Oranlarının Yeniden Belirlenmesi Hakkında Karar” uyarınca aracın Özel Tüketim Vergisi matrahı ve vergi oranı değişebilecektir. Vergi mevzuatından kaynaklanan bu değişiklik, aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

* 4- Menşei: İspanya

* 5- Araca ilişkin her türlü vergi (ÖTV, KDV, MTV vb.), trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri; resmi tarife değişikliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebileceğinden, bu değişikliklerden kaynaklanabilecek fiyat farkı / farkları müşteri tarafından karşılanacaktır. Tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesinde belirtilen ÖTV oranları; a- aracın ithalatı aşamasında döviz kurundaki değişiklikler sebebi ile KDV matrahı baz alınarak hesaplandığından, b- 25 Kasım 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 2016/9542 sayılı “Bazı Mal ve Hizmetlere Uygulanan Katma Değer Vergisi Oranları ile Özel Tüketim Vergisi Oranlarının Yeniden Belirlenmesi Hakkında Karar” uyarınca aracın motor silindir hacmi ve ÖTV matrahına göre değişebileceğinden, oluşabilecek fiyat farkı müşteri tarafından karşılanacaktır. Bu fark aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

* 6- Trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri plaka bedeli, ruhsat bedeli, ruhsat tescil bedeli ve damga vergisinden ibaret olup, bu bedeller müşteriye aittir.

* 7- Trafik tescil ve ruhsat işlemleri müşteri tarafından veya müşterinin talebi halinde müşteriye vekaleten yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılabilmektedir. Müşterinin trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmetinin yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılmasını istemesi halinde, hizmet bedeli yetkili satıcı ile müşteri arasında belirlenir. Bu nedenle, trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmet bedeli yetkili satıcıdan yetkili satıcıya değişkenlik gösterebilir.

* 8- Trafik sigorta poliçe bedeli yukarıda belirtilmiş olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına dahil olmayıp, bu bedel müşteri tarafından ayrıca ödenecektir.