• Tavsiye Edilen Başlangıç Fiyatı:₺2.433.000,00
    1
  • Motorlar:1.5 eTSI, 2.0 TSI 4MOTION, 2.0 TDI 4MOTION
  • Donanım Seviyeleri:Business, Elegance, R-Line

Yeni Passat. Uzun bir başarı hikayesi.

Başarıya giden birçok yol vardır. Ancak çoğu zaman bu yolda fark yaratan detaylar gündelik hayatınızın bir parçasıdır. Ta ki siz eksikliğini hissedene kadar... Örneğin o önemli iş yemeğine veya çocukların futbol antrenmanına konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşmak gibi. Bir Passat için her daim sıradan olan bu pratik günlük hayat ihtiyaçlarından bir süredir yoksunsanız Yeni Passat sizin için geldi! Yeni Passat, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar rahat hissettiren bir iç kabin sunmasının yanında sportif tasarımı, yüksek konfor seviyesi ve yenilikçi teknolojileriyle her zamanki gibi etkileyici.

** Bu sayfada yer alan ilgili ekipmanın standart ya da opsiyonel olduğunu ifade eden göstergeleri aşağıda bulabilirsiniz.
B: Business donanım seviyesinde standart ekipman
E: Elegance donanım seviyesinde standart ekipman
R: R-Line donanım seviyesinde standart ekipman
O: Opsiyonel ekipman

Volkswagen Yeni Passat Panoramik Cam Tavan

Panoramik Açılır Cam Tavan

Yeni Passat'ın neredeyse tüm tavanı boyunca uzanan Panoramik Açılır Cam Tavanı ve sağladığı diğer konfor özellikleri.

Volkswagen Yeni Passat 4 Motion

Bagaj Yönetim Sistemi

Tamamen yenilenen Bagaj Yönetim Sisteminin gelişmiş taşıma fonksiyonları ve Yeni Passat'ın diğer konfor özellikleri.

Volkswagen Yeni Passat eTSI Mild Hybrid Teknolojisi

eTSI Mild Hybrid Teknolojisi

Güçlü ve verimli Hybrid aktarma sistemi ve Yeni Passat'ın diğer üstün teknolojileri.

Tasarım

Sınırsız gökyüzü, konforlu seyahatler.

Panoramik Açılır Cam Tavan ile seyahatlerinizde sınırsız özgürlüğün ve manzaranın tadını çıkarın. Yeni Passat'ın neredeyse tüm tavanı boyunca uzanan Panoramik Açılır Cam Tavanı hem ön ve hem de arkadaki yolcuları daha fazla ışıkla buluştururken, sınırsız gökyüzü manzarası sunar. Temiz havaya mı ihtiyacınız var? Yeni Passat'ta bir buton aracılığı ile Panoramik Açılır Cam Tavanın ön yarısı açılır ve arkaya doğru kusursuz bir şekilde kayar. Size de sadece doğanın ferahlığı ile benzersiz bir sürüş deneyiminin keyfini çıkarmak kalır. (E) (R)

Konfor

Pratiklik ve düzenin kombinasyonu.

Kabul edelim; Yeni Passat gibi tam 690 litrelik, rakipsiz ve devasa bagaj hacmi sunan bir otomobilde, bu hacmi her zaman tam olarak doldurmanız mümkün değildir. Bu, virajlarda veya ani manevralarda bagajdaki yüklerin hareket etmesine ve oradan oraya savrulmasına neden olabilir. Ancak elbette endişeye yer yok çünkü bir önceki nesline göre sabitleme ve konumlandırma özellikleri geliştirilen Bagaj Yönetim Sistemi ile Yeni Passat artık çok daha düzenli ve güvenli. 

Yeni Passat'ta bulunan Bagaj Yönetim Sistemi'nin sabitleme çubuğunu, sabitleme noktalarına istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Yerleştirdiğiniz çubuğu sabitleme elemanları ile destekleyebilir, böylece bagajda bulunan eşyalarınızı seyahatiniz boyunca yerinden kıpırdatmadan güvenle taşıyabilirsiniz. (B) (E) (R)

Teknoloji

Performansın yeni adı.

Performans ve yakıt tasarrufu ile dikkatleri üzerine çeken Volkswagen'in efsanevi TSI motorları, şimdi gelişmiş Mild Hybrid teknolojisini de arkasına aldı: eTSI! Yüksek basınçlı bir turboşarj, Aktif Silindir Yönetimi “ACT” ve yepyeni bir Mild Hybrid tahrik sistemi ile donatılan 1.5 eTSI 150 PS EVO motor, bu teknolojiler sayesinde her an hazır bir yüksek çekiş gücünü ve sessiz çalışma karakterini garanti eder.

Yeni Mild Hybid tahrik sistemi 48V’luk bir Lithium-ion batarya’dan güç alarak, kalkışlarda ve ek güç ihtiyacı olduğunda devreye girer. Yakıtın en çok tüketildiği bu iki senaryoda içten yanmalı motorun yükünü azaltan stratejik çalışma konsepti sayesinde 0,4 lt/100 km’ye kadar ek yakıt tasarrufu sağlayan eTSI, frenleme ve benzinli motorun çalışması sırasında bataryayı kendi kendine şarj eder.* (B) (E) (R)

*Sadece 1.5 lt motora sahip versiyonlarda standart olarak sunulmaktadır.

Güvenlik

Bilimkurgu filmlerinden bir teknoloji. Şimdi.

Yeni Passat'ın Yarı Otonom Sürüş Asistanı "Travel Assist", sistemin içeriğinde bulunan radar, sensör ve kameralar yardımıyla şerit çizgilerini takip eder, fren ve gaz kararlarını otonom bir şekilde vererek önde seyreden araç ile takip mesafesini koruyabilir.1 Yarı Otonom Sürüş Asistanı “Travel Assist” özellikle otoyollarda ve çok şeritli yollarda, şeridinizi ve hız değerinizi korur; önünüzdeki araç ile aranızda sürekli olarak güvenli bir mesafe olmasını sağlar.Çift Kavramalı Şanzıman "DSG", trafik sıkışıkken ve dur-kalk trafikte sürüş keyfinizi artırır. (O)

Ayrıca Yarı Otonom Sürüş Asistanı "Travel Assist"in bir bileşeni olan yaya algılama özellikli Ön Bölge Asistanı "Front Assist" sayesinde şehir içinde bir engeli gözden kaçırdığınızda sistem önce sesli ve görsel olarak sürücüyü uyarır. Sürücü bir müdahalede bulunmaz ise Yeni Passat otomatik olarak frenleme yapar ve çarpışma hızının düşürülmesini sağlar. İdeal koşullar sağlandığında kazalar tamamıyla önlenir. (B) (E) (R)

1 Sürücü her an için sistemi devre dışı bırakmaya hazır olmalıdır. Otomobili güvenli bir şekilde kullanma sorumluluğu yine sürücüye aittir.
2 Hız limitleri dahilinde.

Donanım Seviyeleri

Hayalinizdeki Yeni Passat'ı keşfetmek için kendi Yeni Passat'ınızı hemen oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Araç Tedariği ile İlgili Güncel Durum

Küresel anlamda yaşanan hammadde krizinden dolayı bazı modellerimizde zaman zaman tedarik sorunu yaşanabilmektedir, detaylı bilgi için Yetkili Satıcılarımıza başvurabilirsiniz.

Daha fazlası için...