Volkswagen Dünyası

Volkswagen Dünyası ve Teknolojileri

Gelişmiş Teknolojileri ile
Eşsiz Volkswagen Dünyası

Yüksek üretim kalitesi, sağlamlık ve yüksek performansın öncüsü Volkswagen’in sınırsız özgürlükler dünyası ve üstün teknolojileri ile tanışın! Yeni bir Volkswagen’in yakıt tüketimi ve emisyon miktarına dair fabrika verilerinin hesaplanmasında kullanılan WLTP ve RDE ölçüm prosedürleri hakkında bilgi almak isteyen ve yakıt tüketimlerini azaltarak daha verimli sürüş stilleri geliştirmek isteyen Volkswagen sürücüleri için özel olarak hazırlanan “WLTP ve Yakıt Tasarruf Önerileri” sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıca Volkswagen müşterilerinin vazgeçilmezi olan Volkswagenim mobil uygulamasının hayatınızı kolaylaştıran entegre fonksiyonları hakkında merak ettikleriniz de bu sayfada! 

WLTP ve Yakıt Tasarruf İpuçları

Araçların yakıt tüketimlerini ve egzoz emisyonlarını hesaplamak amacıyla dünya genelinde uygulanan standartlaştırılmış test prosedürü olan WLTP ile ilgili bilgi alın. WLTP'nin avantajlarını, eski prosedürlerle detaylı karşılaştırmalarını ve bu konuda sıklıkla sorulan soruların cevaplarını inceleyin.

Ayrıca, Volkswagen'inizin yakıt tüketimini önemli ölçüde azaltmanıza yardımcı olacak ipuçlarını da bu sayfada bulabilirsiniz.

Volkswagen Sözlük

Hep merak ettiğiniz temel otomotiv terimlerini ve geçmişten günümüze Volkswagen modellerinde kullanılan üstün teknolojileri, A'dan Z'ye tüm detaylarıyla incelemek ister misiniz? Sürekli güncellenen içeriği ile Volkswagen Sözlük’te, aradığınız tüm bu bilgilere ve aracınızı daha etkin bir şekilde kullanabilmenizi sağlayacak ipuçlarına ulaşabilirsiniz. Keyifli okumalar!

İletişim Formu

Volkswagen Dünyası ve teknolojileri hakkında daha detaylı bilgi almak mı istiyorsunuz? Formumuzu doldurun, sizi hemen arayıp bilgilendirelim.

Daha fazlası için...

Daha fazlası için...