Volkswagen Orijinal Parçalar

Volkswagen Orijinal Parçalar®

Aracınızın bakım ve onarım işlemlerinde kullanılan Volkswagen Orijinal Parçalar®, fabrika standartlarına uygun olarak, aracınızın sistemleri ile tam bir uyum içimde çalışabilmeleri için özel olarak geliştirilmiş ve üretilmiştir.

Öne Çıkan Volkswagen Orijinal Parçalar®

Fren Balataları

Volkswagen Fren Balataları

İş performansa gelince hızlanmanın dışında zamanı gelince durabilmeyi de düşünmek gerekir. Aktif güvenlik tertibatlarından en önemlisi olan fren sisteminin belki de en hayati parçaları olan fren balatalarının, taklitleri en yaygın parçalar arasında yer alması, bu açıdan bakıldığında gerçekten düşündürücüdür. Yüksek frenleme performansını, uzun ömürle birleştiren Volkswagen Orijinal Fren Balataları ile sıradan fren balataları arasındaki farkları öğrenin.

Bujiler

Volkswagen Bujiler

Yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi hedefleriyle üretilen Volkswagen motorlarının hassas çalışma ayarlarına en uygun ateşleme sekanslarını uzun kilometreler boyunca korumaları, hem bu performans ve tüketim değerlerinin yakalanması hem de motor ve bağlı komponentlerin uzun ömürlü olması için hayatidir. Motorun, katalitik konvertörün ve fabrika verilerine en yakın performans ile yakıt tüketimi değerlerinin korunabilmesi için özel olarak geliştirilen Volkswagen Orijinal Bujileri hakkında detaylı bilgi edinin.

Silecek Lastikleri

Volkswagen Silecekler

Görüş şartlarının kötüleştiği hava şartları altında ön camın temizliği, tehlikelerin erken fark edilmesi için çok önemlidir. Yüksek kaliteli ve dayanıklı kauçuklardan üretilen ve bu sayede yaz/kış yumuşaklığını koruyabilen Volkswagen Orijinal Silecek Lastikleri, uzun ömürleri ve sessiz çalışma karakterleri ile dikkat çekerken, tüm Volkswagen modellerinde bulunan, değişken silecek park yönü gibi akıllı silecek fonksiyonları hesaba katılarak özel olarak dizayn edilmiştir.

Amortisörler

Volkswagen Amortisörler

Volkswagen Orijinal Amortisörleri, her koşulda yol tutuşu en üst düzeye çıkararak etkin bir çekiş gücü ve direksiyon hakimiyeti sağlar. Volkswagen araçlarının gövde mimarisine uygun olarak tasarlandıkları için gövde ve şasi bileşenlerinin yıpranmaya karşı korunmasını sağlarken, titreşimleri azaltarak yardımcı sistemlerin de işlevlerini destekler. Çok sayıda bagaj gibi büyük yüklerde bile yüksek hızlarda en yüksek performansın sunulmasını sağlar. Böylece Volkswagen'iniz yoldaki düzensizliklere güvenle tepki, virajlarda stabilite artar.

Yakıt Filtreleri

Volkswagen Yakıt Filtreleri

Yakıt içine karışmış olabilecek kir, pas, su ve diğer yabancı maddeler, yakıt sisteminin hayati organlarına ve motora ciddi zarar verebilecek etkilere sahiptir. Bu nedenle motora ulaşmadan, en küçük parçaya kadar filtrelenmeleri büyük önem taşır. Siz de gözünüz gibi baktığınız Volkswagen’inizin kalbi olan motoru korumak ve uzun kilometreler boyunca ilk günkü gibi size ve sevdiklerinize hizmet etmesini sağlamak istiyorsanız aşağıdaki bilgileri inceleyin.

Hava Filtreleri

Volkswagen Hava Filtreleri

Hassas bir şekilde ayarlanmış yakıt/hava karışımı, tork, beygir gücü ve diğer performans değerleri ile yakıt tüketimine doğrudan etki ettiği gibi, sessiz çalışma karakteri ve istenilen çalışma sıcaklığına erken ulaşılması ve bunun korunması gibi daha pek çok unsur üzerinde de etkilidir. Özellikle Avrupa ülkelerine kıyasla çok daha tozlu olan Türkiye yollarında bu daha da büyük önem taşır. Motorun optimum yanma sağlayabilmesi ve periyodik bakımlar arasında stabil bir performansa sahip olabilmesi için uzun ömürlü ve yüksek kaliteli Volkswagen Orijinal Yakıt Filtrelerini tercih edin.

Yağ Filtreleri

Volkswagen Yağ Filtreleri

Sınıflarının en yüksek performansına ve verimlilik değerlerine sahip motorlarından olan Volkswagen motorları, bu değerlere ulaşabilmek için çok hassas ayarlarda ve yüksek basınç altında çalışmaktadır. Sadece 1,0 litrelik motor hacimlerinden 100 PS’in üzerinde performans alabilen bu motorların, uzun ömürden feragat etmeksizin yüksek verim için ne kadar sıkıştırıldıkları açık… Bu tasarım harikası motorların tüm sürtünme yüzeylerinin korunması ve bu sayede uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışmaları için etkin yağlamaya destek olan Volkswagen Orijinal Yağ Filtrelerinin önemini öğrenin.

Toz ve Polen Filtreleri

Volkswagen Toz ve Polen Filtresi

Toz ve hava kirliliği, büyük şehirlerin en büyük problemi. Buna bir de bahar aylarında ortaya çıkan polenler ve kötü kokular da eklenince, evinizin konforunda hazırlanmış Volkswagen yolcu kabininde geçirdiğiniz zaman kabusa dönüşebilir. Neyse ki Volkswagen Orijinal Toz ve Polen Filtreleri var. Nano teknoloji ile üretilen bu yüksek teknoloji ürünü filtreler, yaprak parçaları gibi büyük partiküllerden, mikroskobik alerjenlere kadar pek çok unsuru süzebilir. Üstelik aktif karbon katmanı sayesinde kötü kokuları da nötralize eder. Volkswagen Orijinal Toz ve Polen filtreleri ile iyi yolculuklar!

Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz.

Daha fazlası için...