Volkswagen Aracım

Aracım

Volkswagen’iniz için hazırlanmış en güncel e-Kullanım Kılavuzuna, navigasyon sistemi güncellemeleri ile garanti ve mobilite hizmetlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Volkswagen Garanti ve Mobilite Hizmetleri

Garanti ve Mobilite Hizmetleri

Volkswagen’inizin mekanik aksamlarını, boyasını ve gövdesini zamanın ve kilometrelerin etkilerinden koruyan garanti çözümleri ve size Volkswagen sahibi olmanın ayrıcalığını yaşatacak mobilite hizmetleri… Hepsi, güvenli ve keyifli yolculukların tadını çıkarabilmeniz için Volkswagen’de!

Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz.

 • Navigasyon Sistemi Güncellemeleri

  Navigasyon Sistemi Güncellemeleri

  Aracınızda bulunan RCD veya Composition serisi Bilgi ve Eğlence Sistemleri ile RNS veya Discover serisi Navigasyon Sistemleri için hazırlanan harita güncellemelerini sorgulayın ve bilgisayarınıza indirip, aracınızdaki sistemleri güncelleyin.

 • Volkswagen Dijital Kullanım Kılavuzu

  e-Kullanım Kılavuzu

  Volkswagen’iniz ile ilgili detaylı bilgi almak için hazırlanmış  e-Kullanım Kılavuzunu, aracınızın şasi numarasını girerek buradan inceleyiniz. 

 • Volkswagen Dizel Bilgilendirmesi

  Dizel Bilgilendirmesi

  Kamuoyunun bilgisinde bulunan, emisyon ölçüm yazılım sorunu hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz. Konuyla ilgili olarak aracınızın etkilenip etkilenmediği hakkında detaylı bilgiye ve en güncel haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Volkswagenim Mobil Uygulaması

Volkswagenim Mobil Uygulaması

Volkswagenim Mobil Uygulaması

Volkswagenim ile, yeni aracınızın fabrikadan teslimata kadar tüm sevkiyat sürecini takip edebilir, aracınıza uygun aksesuarları inceleyebilirsiniz. Aracınızın geçmiş bakımlarında yapılan işlemleri görüntülemek, bir sonraki bakım randevusunu online olarak almak, aracınızın servisteki durumunu adım adım takip etmek ve aracınıza tanımlı servis aksiyonlarını öğrenmek de Volkswagenim’le çok kolay. Üstelik yolda karşılaşabileceğiniz her türlü olumsuzlukta, tek tuşla ulaşabileceğiniz Volkswagen Yol Yardım ve Değer ve İlgi Merkezimiz (DİM) ile canlı chat imkanı da parmaklarınızın ucunda! 

Buna ek olarak, Volkswagenim mobil uygulamasını indiren müşteriler tüm periyodik bakım, mekanik, elektrik, kaporta ve boya işlemlerinde, yaşa göre artan ve %30’a varan indirimlerden yararlanabiliyor.

Daha fazlası için...