Volkswagen Yol Yardım ve İletişim

Volkswagen Yol Yardım
ve İletişim

Volkswagen'iniz Varsa Yolunuz Hep Açık.

Volkswagen sahibi olduğunuzda, yalnızca üstün teknolojilerle donatılmış, sağlam ve güvenli bir aracın keyfini sürmekle kalmazsınız. Yolda başınıza gelebilecek tüm olumsuzluklara ve acil durumlara karşı kendinizi güvende hissettiren, en kısa sürede size ulaşıp her türlü yardımı sunan bir yol yardım hizmet paketine de sahip olabilirsiniz. Volkswagen Yol Yardım ve sınırsız iletişim seçenekleri ile her zaman yanınızdayız.

Volkswagen Yol Yardım

Volkswagen Yol Yardım

Volkswagen Yol Yardım, yolda karşılaşabileceğiniz her türlü olumsuzlukta 7 gün, 24 saat, Türkiye'nin neresinde olursanız olun yardımınıza koşar. Volkswagen Yol Yardım, çekici, acil servis, onarım sırasında mobilite ve konaklama hizmetlerini içeren ve tüm Volkswagen sahiplerinin faydalanabildiği bir hizmet paketidir. Kaza, arıza, lastik veya akü değişimi… İhtiyacınız ne olursa olsun Volkswagen Yol Yardım’ın 444 8924 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve bu ayrıcalıklı hizmet paketinden faydalanabilirsiniz. Unutmayın, Volkswagen'iniz varsa yolunuz hep açık.

Sıkça Sorulan Sorular

Volkswagen Diyalog24

Diyalog24

7 gün 24 saat açık olan Volkswagen Diyalog24’ü aradığınızda Müşteri Temsilcilerimiz, şikâyet, tavsiye ve isteklerinizi kaydeder ve soru veya sorunlarınızı en kısa zamanda çözerek size bilgi verir.

Bir Volkswagen sahibiyseniz rahatça arkanıza yaslanın, çünkü sizi her zaman dinleyecek ve asla yarı yolda bırakmayacak bir yol arkadaşınız var.

0212 335 0444

Volkswagen Canlı Chat

Canlı Destek

Model ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, tavsiye ve isteklerinizi mi iletmek istiyorsunuz? Bunun için telefon etmenize gerek yok!

Canlı Destek chat sistemimize bağlanarak, 7 gün 24 saat bilgisayarlarının başında sizlere yardımcı olabilmek için bekleyen Müşteri Temsilcilerimizle hemen yazışmaya başlayabilirsiniz.

Daha fazlası için...

Daha fazlası için...