Volkswagen Yeni Golf
Volkswagen Yeni Golf
Volkswagen Yeni Golf

Yeni Golf.
Çok Yakında!

Satış Sonrası Hizmetler

Volkswagen Bakım ve Onarım Hizmetleri

Bakım ve Onarım Hizmetleri

Memnuniyetiniz ve titizlikle üretilen Volkswagen’inizin yıllar sonra bile ilk günkü kondisyonunda kalması en büyük hedefimiz. Uluslararası eğitimli teknisyenlerimiz, sadece Volkswagen Yetkili Servislerinde bulunan özel aletler ve diagnostik bakım cihazları ile periyodik bakımdan Ekspres Servis’e, kaporta onarımından araç muayenesi öncesi check up hizmetine kadar tüm ihtiyaçlarınız için hizmetinizde.

Volkswagen Aksesuar ve Yedek Parça

Aksesuar ve Yedek Parça

Volkswagen’inizin sistemlerine tam uyumlu, fabrika standartlarında, uzun kullanım ömrü ve maksimum performans sunan Volkswagen Orijinal Aksesuarlar® ve Volkswagen Orijinal Parçalar® ile Volkswagen’iniz, Volkswagen olarak kalsın.

Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz.

COVID-19
Bilgilendirmesi

Covid-19 Bilgilendirmesi

TÜV SÜD Tarafından Denetlenen Hijyen Standartları

Müşterilerimizin güvenliği ve her koşulda mobilitelerinin sağlanması en büyük önceliğimiz. Volkswagen olarak bu alandaki sorumluluklarımızın bilinciyle hareket ediyor ve gerekli tüm önlemleri alarak hizmetlerimize devam ediyoruz. Yetkili satıcı ve servislerimizde alınan ve TÜV SÜD tarafından denetlenen hijyen önlemleri, aracınızın bakım ve onarım işlemleri için online servis randevusu, ücretsiz Yerinden Alım, Yerine Teslim hizmeti ve çok daha fazlası…

Volkswagen İletişim ve Destek Seçenekleri

Volkswagen Yol Yardım

Yolda karşılaşabileceğiniz her türlü sorunda 444 8924 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz, ücretsiz çekici ve acil servisi kapsayan Volkswagen Yol Yardım hizmetimiz ile yanınızdayız.

Tarayıcınız güncel değil!

Güncel tarayıcılardan birini indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz: