Volkswagen Servis Kampanyaları

Servis
Kampanyaları

Güncel Servis Kampanyaları

Uluslararası eğitimli teknisyenler, gelişmiş diagnostik bakım cihazları ve Volkswagen Orijinal® yedek parçaları, sadece Volkswagen Yetkili Servislerinde. Volkswagen’inizin Volkswagen olarak kalsın diye tüm bakım ve onarım işlemlerini Volkswagen Yetkili Servislerinde yaptırın, servis kampanyalarımız ile karlı çıkın.

ZUBİZU Servis Kampanyası

20.12.2021

%30’a varan servis indirimleri fırsatı! ZUBİZU ile Volkswagen sahipleri, serviste de kazanıyor!

2 yaş ve üzeri Volkswagen'lerde geçerli ZUBİZU kampanyası devam ediyor. Tüm bakım ve onarım işlemlerinizde, yaşa göre artan ve %30’a varan indirimlerden yararlanmak için siz de Volkswagen Yetkili Servislerimize uğrayın, her bakımdan avantajlı çıkın.

vdf Servis Kredisi® Kampanyası

3.1.2022

Volkswagen’iniz hep ilk günkü gibi kalsın diye içinizi rahatlatacak bir öneri: vdf Servis Kredisi®!

Volkswagen Yetkili Servislerinde yaptıracağınız ₺3.500’den ₺20.000’ye kadar tüm bakım, onarım, mekanik ve parça değişim hizmetleri için kullanabileceğiniz %2,58 faizli servis krediniz hazır!*

Volkswagen Yetkili Servisleri sayesinde Volkswagen’iniz, vdf Servis Kredisi® sayesinde de sizin içiniz rahat etsin.

ZUBİZU ile Shell Smart Puan Kampanyası

3.1.2022

En iyi markalarda sayısız avantaj sunan ZUBİZU, Volkswagenseverlerin hayatını kolaylaştıracak yenilikler sunmaya devam ediyor.

Plakanızı ZUBİZU'ya hemen kaydedin, Shell'den yapacağınız her Shell V-Power yakıt alımında 31.12.2022 tarihine kadar 5 kat Smart Puan kazanın.

Bilgi Formu

İlginizi çeken servis kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak mı istiyorsunuz? Formumuzu doldurun, sizi hemen arayıp, bilgilendirelim.

Daha fazlası için...