Volkswagen Servis Kampanyaları

Servis Kampanyaları

Güncel Servis Kampanyaları

Uluslararası eğitimli teknisyenler, gelişmiş diagnostik bakım cihazları ve Volkswagen Orijinal® yedek parçaları, sadece Volkswagen Yetkili Servislerinde. Volkswagen’inizin Volkswagen olarak kalsın diye tüm bakım ve onarım işlemlerini Volkswagen Yetkili Servislerinde yaptırın, servis kampanyalarımız ile karlı çıkın.

ZUBİZU Servis Kampanyası

1.1.2024

%30’a varan servis indirimleri fırsatı! ZUBİZU ve Volkswagenim uygulaması ile Volkswagen sahipleri, serviste de kazanıyor!

2 yaş üzeri Volkswagen'lerde geçerli ZUBİZU servis kampanyası sizi bekliyor! Tüm periyodik bakım, mekanik, elektrik, kaporta ve boya işlemlerinde, yaşa göre artan ve %30’a varan indirimlerden yararlanmak için siz de Volkswagen Yetkili Servislerimize uğrayın, her bakımdan avantajlı çıkın.

sigortaladım.com Servis Kampanyası

1.1.2024

Trafik Sigortasını veya Kaskosunu sigortaladım.com’dan online ya da çağrı merkezinden yaptıran Volkswagen sahiplerine, tüm bakım ve onarım işlerinde geçerli 1.500 TL'ye varan servis indirimi Volkswagen Yetkili Servislerinde!  Kampanya dahilinde Trafik ya da Kasko Sigortası poliçe başlangıç tarihinden 45 gün sonra 1.500 TL’ye varan indirim, ilgili aracın plakasına Volkswagen sistemlerinde tanımlanır ve kullanıma hazır hale gelir.  Bunun ardından tek yapmanız gereken size en yakın Volkswagen Yetkili Servisinden, bakım ve onarım işleriniz için randevu almanız. Hepsi bu!

vdf Servis Kredisi® Kampanyası

14.02.2024

Volkswagen’iniz hep ilk günkü gibi kalsın diye içinizi rahatlatacak bir öneri: vdf Servis Kredisi®!

Volkswagen Yetkili Servislerinde yaptıracağınız  tüm bakım, onarım, mekanik ve parça değişim hizmetleri için kullanabileceğiniz servis krediniz hazır!*

Volkswagen Yetkili Servisleri sayesinde Volkswagen’iniz, vdf Servis Kredisi® sayesinde de sizin içiniz rahat etsin.

Online Servis Randevusu

İlginizi çeken servis kampanyasından hemen yararlanmak için tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz.

Daha fazlası için...