Volkswagen Bakım ve Onarım

Bakım ve Onarım Hizmetleri

Uluslararası eğitimli teknisyenlerce, aracınıza tam uyumlu Volkswagen Orijinal Parçalar® kullanılarak yapılan periyodik bakım, mekanik onarım ve kaporta boya işlemleri, Volkswagen’inizin fabrikadan çıktığı günkü performansını ve sağlamlığını uzun yıllar boyunca korumasını garanti eder. 

 • Volkswagen Periyodik Bakım Fiyatları

  Periyodik Bakım

  Her Volkswagen, vadettiği performansı ve uzun ömrü sunabilmek için, belirli periyodlarda bakıma ihtiyaç duyar. Motor yağı ve fren hidroliği gibi sıvıların değişimi, filtrelerin yenilenmesi gibi işlemler ile mekatronik sistemlerin diagnostik bakımlarının zamanında, Volkswagen Yetkili Servisleri'nde yapılması, aracınızın fabrika standartlarını korumasını ve uzun ömürlü olmasını sağlarken 2. el değerini de korur.

 • Checkup Hizmeti

  Ekspres Servis

  Randevusuz bir servis düşünün. Kulağa ne kadar da güzel geliyor değil mi? Volkswagen'in “Ekspres Servis” uygulaması, silecek lastiklerinin değişimi, akü kontrolü ve değişimi, lastik değişimi, far ve kapı ayarları gibi birçok bakım ve onarım işlemi için bekleme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

 • Checkup Hizmeti

  Check-Up Hizmeti

  Tüv Türk araç muayenesi öncesi içiniz rahat olsun diye ücretsiz Check-Up hizmeti Volkswagen Yetkili Servislerinde! Muayene sırasında dikkat edilen fren, direksiyon, aydınlatma sistemleri, aks, lastik ve süspansiyon mimarisi gibi parçaları detaylı bir şekilde inceliyor ve aracınızı muayeneye hazırlıyoruz.

Servis Aksiyonları

Servis Aksiyonları

Volkswagen Servis Aksiyonları

Modern Volkswagen’ler sadece mekanik değil, karmaşık elektronik ve mekatronik sistemlere de sahiptir ve bu tip her sistemde olduğu gibi zaman zaman güncellenmeleri gerekir. Volkswagen'iniz için geçerli ücretsiz yazılım, donanım ve diğer güncellemeleri içeren servis aksiyonlarını 17 haneli araç şasi numaranızı kullanarak sorgulayabilirsiniz.

 • Volkswagen Kaporta Boya

  Kaporta ve Boya

  Volkswagen'in orijinal kaporta parçaları, boyaları ve bakım ürünleriyle Volkswagen'inizin ilk günkü gibi sağlam ve kusursuz kalmasını sağlayabilirsiniz. Volkswagen Yetkili Servisleri'ndeki kaporta ve boya hizmetleri ile ilgili detaylara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

 • Volkswagen Motor Yağları

  Motor Yağları

  Volkswagen'iniz için Volkswagen'in tercih ettiği motor yağlarını kullanarak, aracınızın performansını en üst seviyede tutarken, aracınızın motorunda oluşabilecek herhangi bir hasar riskini de ortadan kaldırabilirsiniz.

Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz.

Daha fazlası için...