vdf Klasik Kredi Kampanyasi
vdf Klasik Kredi Kampanyasi
vdf Klasik Kredi Kampanyasi
vdf Klasik Kredi Kampanyasi

vdf Klasik Kredi® Kampanyası

vdf Klasik Kredi® Kampanyası

12.8.2020

Hayallerinizi ertelemeyin, gönlünüzden geçen Volkswagen modeline hemen sahip olun diye, Volkswagen Doğuş Finans’tan (vdf) %1,24 avantajlı faiz oranıyla kredi imkanı sizleri bekliyor. Bunun için araç kredinize, Volkswagen’inizi ilk günkü gibi korumanıza yardımcı Hep Yeni Paketi’nden iki sigorta ürünü eklemeniz yeterli!

Kampanya dahilinde, 6 ila 48 aylık vadelerde %1,24, 48 ila 60 aylık vadelerde ise %1,29’luk faiz oranları uygulanmaktadır*.

Yukarıda belirtilen vadeler ve koşullar dışında bir kullanım gerçekleştirmek isterseniz, Volkswagen Yetkili Satıcılarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

* Kredi kampanyası, 6-60 ay vade seçeneklerinde, Hep Yeni Paketi kapsamındaki iki sigorta ürünüyle birlikte alınacak Volkswagen Binek Araç modelleri için geçerlidir. Hep Yeni Paketi, 4 yıla uzatılmış garantiyi (Volkswagen Garanti Plus®), 1 yıllık kaskoyu ve %1,24 - %1,29 arasında değişen kredi faiz oranını kapsar. Hep Yeni Paketi kapsamında sadece bir sigorta ürünü alındığı takdirde (Volkswagen Kasko® hariç) kredi faiz oranı, 6 ila 48 aylık vadeler için %1,26, 48 ila 60 aylık vadeler için %1,31 olarak uygulanır. Herhangi bir sigorta ürünü alınmadığı takdirde uygulanacak faiz oranları ise 6 ila 48 aylık vadeler için %1,29, 48 ila 60 aylık vadeler için %1,34 şeklindedir. 60 ay vade seçeneği Tüzel ve Vergi Levhasına sahip bireysel başvurularda geçerlidir.

Tarayıcınız güncel değil!

Güncel tarayıcılardan birini indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz: