vdf Servis Kredisi®

vdf Servis Kredisi®

3.7.2023

vdf Servis Kredisi®; bakım, onarım, parça değişimi gibi araç servis ihtiyaçlarını karşılamak için kullanabileceğiniz bir kredidir. Bireysel, bireysel vergi levhalı ve tüzel müşterilerin faydalanabileceği bu kredi ile aracınızı satın aldıktan sonra çıkan masraflara karşı da bütçenizi teminat altına almış olursunuz. Tüm Volkswagen modeleri için geçerli olan vdf Servis Kredisi® kapsamında minimum 3.500 TL, maksimum 20.000 TL tutarında kredi kullanabilirsiniz.

vdf Servis Kredisi® Bireysel müşterilerde 24 aya kadar 4,53% oranında, Tüzel müşteriler ise  24 aya kadar 4,93%, 36 aya kadar ise 5,03% oranında uygulanır. Servis faturasının %10’unun peşin olarak verilmesi gerekir. Aracın farklı bir kurumdan rehinli olması durumunda ise kredi kullandırımı yapılamaz. Ayrıca aracın vdf rehinine sahip olması durumunda ise araca ikinci vdf rehini konulur.

 

Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz.

Daha fazlası için...