Volkswagen SUV Modelleri

Volkswagen
SUV Araçlar

Durdurulamaz Bir Güç, Sınırsız Konfor

Hafta içi trafikte yüksekte yol almanın, her an karşılaşabileceğiniz bozuk yolların üstünden kolayca geçmenin ferahlığı… Hafta sonu ise her türlü kaçış planınızda sizi ve sevdiklerinizi güvenle taşıyacak geniş iç hacmin ve yüksek performansın rahatlığı… Üstün Alman mühendisliği, gelişmiş güvenlik özellikleri ve her zamanki Volkswagen sağlamlığı ile Volkswagen SUV modelleri ile tanışın, SUV fiyatlarına göz atın ve bu rahatlığa ulaşmak için ilk adımı atın!

Öne Çıkan SUV Özellikleri

Zorlu koşullara dayanaklı.

Volkswagen SUV modelleri, tüm Volkswagen’ler gibi uzun yıllar boyunca ilk günkü sağlamlıklarını ve olası bir kaza anında da sizi ve sevdiklerinizi en iyi şekilde korumaları için en gelişmiş üretim teknolojileri kullanılarak bir araya getirilir. Bu teknolojiler arasında ısıl işlem “hot-formed” tekniği ile şekillendirilmiş ve otomotivde kullanılan normal saclara göre 7 kata kadar daha sağlam (>1.000 MPa) çeliklerin kullanımı, çarpışma alanlarında farklı sertlikte çelikler ile sağlanan programlı deformasyon ve ultra yüksek yapısal sağlamlık için lazer kaynak ve Uzay & Havacılık Endüstrisinde kullanılan metal yapıştırma teknikleri ile bir araya getirilen gövde sayılabilir.

Tüm bu üretim teknolojileri sayesinde Volkswagen SUV modelleri, zorlu kullanım şartları altında bile rijitliklerini korurlar, sessiz yolculuklar ve tam uyumlu gövde panelleri ile yıllar sonra bile ilk günkü gibi kalırlar.

SUV Modelleri

T-Roc SUV model özellikleri

T-Roc

Etkileyici ve karakteristik SUV tasarımı, şehir içinde kolaylık sağlayan kompakt boyutları ve sayısız kişiselleştirme seçenekleri ile T-Roc, Volkswagen SUV ailesinin en genç ve en enerjik üyesi.

Tiguan SUV model özellikleri

Tiguan

Avrupa'nın en çok tercih edilen SUV'u Tiguan, güçlü tasarım dokunuşları ve kusursuz sürüç özellikleriyle yenilendi. Daha konforlu ve daha sezgisel Volkswagen Tiguan ile her an bir maceraya hazırlanın.

Volkswagen Yeni Tiguan Allspace

Yeni Tiguan Allspace

Ultra geniş yükleme kapasitesi ve 7 kişilik otuma konsepti ile geniş aileler için geliştirilmiş bir Tiguan! Yeni Tiguan Allspace’de tüm sevdiklerinize ve yanınızdan ayırmak istemediğiniz tüm hobilerinize yer var.

Volkswagen Touareg

Touareg

Üst sınıf malzemeler ve premium zevkler… Touareg, en yüksek beklentileri bile karşılayan donanımları bir arada sunarken, 3.0 V6 TDI motoru ile durdurulamaz bir ilerlemeyi de beraberinde getiriyor.

Model Bilgi Formu

İlgilendiğiniz Volkswagen SUV modeli hakkında daha detaylı bilgi almak mı istiyorsunuz? Formumuzu doldurun, sizi hemen arayıp bilgilendirelim.

Daha fazlası için...