Volkswagen Kaporta ve Boya

Kaporta ve Boya

Volkswagen Yetkili Servislerindeki uluslararası eğitimli ve alanında uzman teknisyenler, Volkswagen’inizin kaportasının sağlam ve kusursuz kalması için birçok hizmet sunar. 

Volkswagen Orijinal Kaporta Parçaları

Volkswagen Orijinal Kaporta Parçaları

Volkswagen Orijinal Kaporta Parçaları

Volkswagen Orijinal Kaporta Parçaları, sadece Volkswagen fabrikaları tarafından, Volkswagen’iniz için özel olarak üretilir. Fabrikada aracınıza takılan parçalar ile birebir aynı olan bu parçalar, sorunsuz bir şekilde yerlerine oturur, herhangi bir onarımda zamandan ve işçilikten tasarruf etmenize olanak verir. Daha da önemlisi, onarımdan sonra olası herhangi bir kazada aracınızın hala ilk günkü Volkswagen sağlamlığında kalmasını ve bu sayede sizi ve sevdiklerini en iyi şekilde korumasını sağlar.

Daha güvenli: Yüksek gövde mukavemeti, orijinal sac kalınlığı ve darbe enerjisinin etkin şekilde sönümlenebilmesi.
Mükemmel uyum: Yüksek montaj doğruluğu sayesinde hızlı işlem ve dolayısıyla düşük işçilik saati.
Orijinal dizayn: Orijinal parçalar ile Volkswagen’iniz Volkswagen olarak kalır.

Doğru renk tonu.

Çok farklı sebeplerden dolayı aracınızın bazı parçalarında boya hasarları ile karşılaşmanız mümkündür. Volkswagen Yetkili Servislerinde kullanılan orijinal boyalar sayesinde, onarılan parçalarda oluşabilen renk farklılıkları konusunda endişelenmenize gerek yok. Volkswagen Orijinal Boyaların karışımı, zamanla güneş ve diğer çevresel faktörler nedeniyle aracınızın renk tonunda meydana gelebilecek en küçük değişimi bile algılayan aygıtlarla yapılan ölçüme özel olarak hazırlanır ve yeni boya, tam da olması gereken tonda uygulanır.

Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz.

Daha fazlası için...

Daha fazlası için...