Volkswagen Sigorta Çözümleri

Sigorta Çözümleri

Otomobilinizi Düşünen Hizmetler

Özenle baktığınız Volkswagen'inize en özenli sigorta ürünleri Volkswagen Doğuş Finans (vdf) ile hizmetinizde! Araç kredinizle birlikte dilediğiniz sigorta ürünlerini seçebilir ve kredinizle sigorta ürünlerinizi tek ödeme planında birleştirebilirsiniz.

Volkswagen Kasko

Volkswagen Kasko®

Eğer bir Volkswagen sahibiyseniz ona gözünüz gibi baktığınızı biliyoruz. O yüzden size aracınızın sağlamlığını, güvenliğini ve değerini ilk günkü gibi koruyan Volkswagen Kasko®’yu öneriyoruz.

%100 yetkili servis garantili, %100 Volkswagen Orijinal® yedek parçalarını kullanarak, uluslararası eğitimli teknisyenler tarafından onarılan aracınız değerini kaybetmez, aynı yerden ikinci kez hasar aldığında bile fabrika sağlamlığında kalır, sizi ve sevdiklerinizi gerçek bir Volkswagen gibi korur.

Volkswagen Garanti Plus

Volkswagen Garanti Plus®

Volkswagen Garanti Plus®, aracınızı satın alırken sunulan 2 yıllık fabrika garantisini 1'er yıl daha uzatarak, toplam garanti sürenizi 5 yıla kadar çıkarmanıza olanak tanıyor. Böylece aracınızın, garanti kapsamındaki arızalardan kaynaklanan tüm kontrol ve onarımları yetkili uzmanlar ve orijinal yedek parça güvencesiyle Yetkili Servislerimizde yapılıyor.

Daha fazla bilgi almak için "Detaylı Bilgi" sayfamızı inceleyin.

Daha fazlası için...

Daha fazlası için...