Volkswagen İletişim ve Destek Seçenekleri

İletişim ve Destek

Volkswagen’e Dilediğiniz Yerden Ulaşın.

Volkswagen modelleri ve hizmetleri hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz? Ya da yolda karşılaştığınız beklenmedik bir durum oldu ve yardıma mı ihtiyacınız var? Hiç sorun değil! Bu sayfadan, size en yakın Volkswagen Yetkili Satıcı ve Servisini bulabilir, tüm Volkswagen sahipleri için Volkswagen Yol Yardım hizmetlerinden faydalanabilir ve 7gün, 24 saat açık Diyalog24 ve Canlı Destek iletişim kanallarımızdan, Değer ve İlgi Merkezimiz (DİM)’e ulaşabilirsiniz.

Volkswagen Yetkili Satıcı ve Servisleri

Size en yakın Volkswagen Yetkili Satıcı ve Servisine mi ulaşmak istiyorsunuz? Tüm Yetkili Satıcı ve Servislerimizin iletişim bilgilerinden, çalışma saatlerine, online servis randevusundan, test sürüşüne kadar aradığınız tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Size en yakın Volkswagen Yetkili Satıcı ve Servisini bulmak için tıklayın ve Volkswagen’in ayrıcalıklarla dolu dünyasına adım atın.

Volkswagen Yol Yardım ve İletişim

Volkswagen sahibi olmanın bir diğer avantajı da Volkswagen Yol Yardım hizmetleri ve 7 gün, 24 saat açık, sınırsız iletişim seçenekleri… Yolda başınıza gelebilecek her türlü olumsuzlukta, 444 8924 nolu telefondan ulaşabileceğiniz Volkswagen Yol Yardım, Türkiye’nin neresinde olursanız olun size en kısa sürede ulaşıp, her türlü yardımı sunar.

Unutmayın, Volkswagen’iniz varsa yolunuz hep açık!

COVID-19 Bilgilendirmesi

Belirli bir sosyal mesafe sınırlamasının uygulanması, böylece bizim ve çevremizdekilerin sağlığının korunması amacıyla alınan tedbirler Volkswagen’de de aynen geçerli.

Hem satış hem de servis işlemlerinizde teması en aza indiren, süreçlerimize entegre dijital çözümler, aracınızın olduğu yerde onarımı ve yetkili servise çekilmesi hizmetlerini kapsayan ücretsiz Volkswagen Yol Yardım, siz servise gelmeyin diye bakım ve onarım işlemleriniz için faydalanabileceğiniz Yerinden Alım, Yerine Teslim ve tüm Yetkili Satıcı ve Servislerimizde alınan hijyenik tedbirler hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz.

Test Sürüşü Formu

Hayalinizdeki Volkswagen ile bir test sürüşüne çıkmaya ne dersiniz? Formumuzu doldurun, sizi hemen arayıp organize edelim.

Daha fazlası için...