Volkswagen Satış Kampanyaları

Satış
Kampanyaları

Güncel Satış Kampanyaları

Sizi yepyeni bir Volkswagen sahibi yapacak cazip satış kampanyaları ve size özel yapılandırılabilir kredi koşulları hakkında bilgi alın. İlginizi çeken kampanyaya veya fırsata hemen başvurmak ya da detaylı bilgi almak için Bilgi Formunu doldurmanız yeterli. Doğuş Otomotiv Değer ve İlgi Merkezi (DİM), sizi 7 gün 24 saat boyunca sadece dakikalar içinde aramaktan ve bilgilendirmekten memnuniyet duyacaktır.

vdf Klasik Kredi® Kampanyası

1.7.2022

Hayallerinizi ertelemeyin, gönlünüzden geçen Volkswagen modeline hemen sahip olun diye, Volkswagen Finans’tan %3,19 avantajlı faiz oranıyla kredi imkanı sizleri bekliyor. Bunun için araç kredinize, Volkswagen’inizi ilk günkü gibi korumanıza yardımcı Hep Yeni Paketi’nden iki yenilikçi sigorta ürünü eklemeniz yeterli!

Kampanya dahilinde, 6 ila 12 aylık vadelerde %3,19 , 13 ila 24 ay vadelerde %3,29 , 25 ila 36 aylık vadelerde %3,69 , 37 ila 48 ay vadelerde %4,09 , 49 ila 60 aylık vadelerde %4,19 faiz oranları uygulanmaktadır.

Bilgi Formu

İlginizi çeken satış kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak mı istiyorsunuz? Formumuzu doldurun, sizi hemen arayıp, bilgilendirelim.

Daha fazlası için...