Volkswagen Satış Kampanyaları

Satış
Kampanyaları

Güncel Satış Kampanyaları

Sizi yepyeni bir Volkswagen sahibi yapacak cazip satış kampanyaları ve size özel yapılandırılabilir kredi koşulları hakkında bilgi alın. İlginizi çeken kampanyaya veya fırsata hemen başvurmak ya da detaylı bilgi almak için Bilgi Formunu doldurmanız yeterli. Doğuş Otomotiv Değer ve İlgi Merkezi (DİM), sizi 7 gün 24 saat boyunca sadece dakikalar içinde aramaktan ve bilgilendirmekten memnuniyet duyacaktır.

Aralık Ayına Özel Fırsatlar

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz Volkswagen modelleri, şimdi Aralık ayına özel fırsatlarla 31 Aralık tarihine kadar Volkswagen Yetkili Satıcılarında sizi bekliyor. Siz de Polo, T-Cross, Taigo, Tiguan, Tiguan Allspace ve Passat Variant modellerimizde geçerli kampanya dahilinde, özel indirimli fiyat teklifinizi almak için size en yakın Volkswagen Yetkili Satıcısı ile irtibata geçin, yılın bu son fırsatını kaçırmayın!

Bugün Günlerden Golf.

Golf, şimdi Kasım ayına özel %1,99 faiz avantajıyla Volkswagen Yetkili Satıcılarında! Volkswagen Doğuş Finanstan (vdf), 31 Aralık 2023'e kadar geçerli 250.000 TL krediye 12 ay vade ve %1,99 faiz avantajını kaçırmayın. Üstelik Volkswagen Kasko® ayrıcalıkları ve Volkswagen Garanti Plus®’ın sunduğu uzatılmış garanti hizmeti ile içiniz hep rahat olsun. Golf Impression, Life, Style ve R-Line modellerinde geçerli bu kampanya hakkında bilgi almak için "Bilgi Alın" butonuna tıklayarak kısa formumuzu doldurabilir ve sadece dakikalar içinde sizi arayacak olan Değer ve İlgi Merkezimiz (DİM)’den bilgi alabilirsiniz.

vdf Klasik Kredi® Kampanyası

Hayallerinizi ertelemeyin, gönlünüzden geçen Volkswagen modeline hemen sahip olun diye, Volkswagen Doğuş Finans’tan (vdf) %5,99 avantajlı faiz oranıyla kredi imkânı sizleri bekliyor.                                         

Bireysel, bireysel vergi levhalıve tüzel müşterilerde 6, 12 ve 24 aylık vadelerde faiz oranı %5,99 olarakuygulanmaktadır.

Avantajlı faiz oranından yararlanmak için Volkswagen Kasko, Uzatılmış Garanti, Kredi Koruma Plus veya Araç Değer Koruma Sigortası ürünlerinin herhangi iki ürünün krediye eklenmesi durumunda geçerli olacaktır. 

Bireysel müşterilerde 6, 12 ve 24 aylık vadelerde sigorta ürünlerinin eklenmemesi durumunda faiz oranı %5,69, bireysel vergi levhalı ve tüzel müşterilerde 36 ay vade ve %80 kredi oranına kadar %5,69 olarak uygulanmaktadır. 

*** Kredi Tutarı: Bireysel müşterilerde BDDK kuralı, Bireysel vergi levhalı ve Tüzel müşterilerde ise fatura tutarının %80’ine kadar sınırlıdır.

Bilgi Formu

İlginizi çeken satış kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak mı istiyorsunuz? Formumuzu doldurun, sizi hemen arayıp, bilgilendirelim.

Daha fazlası için...