Volkswagen Orijinal Aksesuarlar

Volkswagen Orijinal Aksesuarlar®

Zengin Aksesuar Seçenekleri

Hayalinizdeki Volkswagen’e sahip olduğunuz ama onu, zevkinize uygun olarak kişiselleştirmek ve yeni fonksiyonlarla zenginleştirmek mi istiyorsunuz? Volkswagen Orijinal Aksesuarlar®, bunun için ihtiyacınız olan geniş bir yelpaze sunar. Öne çıkan aksesuarlarımızı inceleyin, aracınız için uygun tüm aksesuarları listeleyin, parça kodu, uyumluluk ve işçilik ile KDV hariç tavsiye edilen fiyatları hakkında bilgi alın.

Öne Çıkan
Volkswagen Orijinal Aksesuarlar®

Elektrikli Katlanır Yan Aynalar

Orijinal Aksesuarlar Elektrikli Katlanabilir Yan Aynalar

Volkswagen Orijinal Aksesuarlar®’dan, 2019 model ve sonrası makyajlı Passat B8.2 ve Passat Variant B8.2, 2013 model ve sonrası Golf A7 ve Golf A7.5 ile 2020 model ve sonrası Golf A8 modellerimize uyumlu elektrikli katlanır yan aynalarla aracınıza ek bir fonksiyon kazandırabilirsiniz. Kit içinde gelen orijinal kapı içi ayna kumanda modülü ve uzaktan kumandalı anahtar üzerindeki merkezi kilitleme butonu ile çalıştırılabilen elektrikli katlanır yan aynalar, Volkswagen Yetkili Servislerinde!1

1 Uyumluluk, modelden modele değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için bir Volkswagen Yetkili Servisi ile irtibata geçiniz.

Parça Kodu: Passat B8.2 (3G0900565), Golf-5G (5G1857800), Golf A8 (5H1857500)

R-Line Difüzör

Orijinal Aksesuarlar R-line Difüzör

Passat’ınızın veya Passat Variant’ınızın sportif ve güçlü görünümünü daha da pekiştirmek ister misiniz? O halde Volkswagen Orijinal Aksesuarlar®’ından R-Line Difüzör tam size göre. Üstelik parlak siyah aerodinamik R-Line Difüzörün her iki yanına konumlandırılmış krom egzoz dekorları da bu orijinal kitin bir parçasıdır. Passat B8, Passat Variant B8 ve makyajlı Passat B8.2 ile Passat Variant B8.2 modellerimize uyumlu orijinal R-Line Difüzör, Volkswagen Yetkili Servislerinde!

Parça Kodu: Passat B8 (3G0800521), Passat 8.2 (3G0800568)

LED Stop Lambaları

Orijinal Aksesuarlar Stop Lambaları

Volkswagen’ininizin aydınlatma sistemini, LED Stop Lambaları ile güncellemek ister misiniz? O halde Volkswagen Orijinal Aksesuarlar®’ından LED Stop Lambaları tam size göre! Polo A07 ve Golf A7 jenerasyonları ile uyumlu bu orijinal Stop Lambalarının karartılmış kırmızı tonları sayesinde aracınızın sportif görünümünü pekiştirmenin yanı sıra, LED sistemlerin uzun ömürlü ve keskin tepkileri ile aktif güvenliğine de katkı sağlayacaksınız. Üstelik Golf için sunulan LED Stop Lambaları, dinamik sinyallere de sahip!

Parça Kodu: Polo A07 (2G1052200), Golf A7 (5G1052200C)

Hız Sabitleyici “Cruise Control”

Orijinal Aksesuarlar Hız Sabitleyici

Volkswagen’inizin uzun yol konforunu artırmak için Volkswagen Orijinal Aksesuarlar®’ından Hız Sabitleyici “Cruise Control” kiti, Volkswagen Yetkili Servislerinde! Aracınızda bulunan mevcut çok fonksiyonlu deri direksiyon üzerinde, solda yer alan tuş takımı değiştirilerek gerekli adaptasyon sağlanır ve sistem kullanıma hazır hale gelir. Ayrıca Hız Sınırlayıcı “Speed Limiter” fonksiyonunu da barındıran bu orijinal kit, Golf A7, Passat B8, T-Roc ve Tiguan A2 modellerimize uyumludur.1

1 Uyumluluk, modelden modele değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için bir Volkswagen Yetkili Servisi ile irtibata geçiniz.

Parça Kodu: Golf A7 (5G1054691D), Passat B8 (3G0054690), T-Roc (5TB054691), Tiguan A2 (5TB054691)

Sesli Komut Sistemi

Orijinal Aksesuarlar Sesli Komut Sistemi

Aracınızın bilgi eğlence sistemine, navigasyon sistemine ve mobil telefon fonksiyonlarına sesle kumanda etmek için kullanılan Sesli Komut Sistemi, şimdi Volkswagen Orijinal Aksesuarları® arasında! Aracınızda bulunan mevcut çok fonksiyonlu deri direksiyon üzerinde, sağda yer alan tuş takımı değiştirilerek gerekli adaptasyon sağlanır ve sistem kullanıma hazır hale gelir. Bu özel kit, Composition Media, Discover Media ve Discover Pro Bilgi ve Eğlence Sistemleri ile donatılmış tüm Volkswagen’lere uygulanabilir.1

1 Uyumluluk, modelden modele değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için bir Volkswagen Yetkili Servisi ile irtibata geçiniz.

Parça Kodu: Tüm modeller (5G0054802)

Mobil Bağlantı Arayüzü “App-Connect”

Orijinal Aksesuarlar App-Connect

Akıllı telefon uygulamalarınızı aracınızda güvenli ve rahat bir şekilde kullanmak ister misiniz? Mobil Bağlantı Arayüzü “App-Connect” sayesinde bunu yapmak her zamankinden daha kolay. Mobil Bağlantı Arayüzü “App-Connect”, seçilen uygulamaları ve içeriği doğrudan aracınızda rahatça kullanmanızı sağlar. Böylece müziklere, haberlere, haritalara, sesli kitaplara ve daha birçok sertifikalı uygulamaya erişiminiz inanılmaz derecede kolaylaşır. Volkswagen Orijinal Aksesuarlarından bu özel kit, Composition Media, Discover Media ve Discover Pro bilgi ve eğlence sistemleri ile donatılmış tüm Volkswagen’lere uygulanabilir.1

1 Uyumluluk, modelden modele değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için bir Volkswagen Yetkili Servisi ile irtibata geçiniz.

Parça Kodu: Tüm modeller (5G0054830A)

Geri Görüş Kamerası

Orijinal Aksesuarlar Geri Görüş Kamerası

Park manevralarında ekstra güvenlik ve konfor… Aracınızın fonksiyonlarını, Volkswagen Orijinal Aksesuarları®ndan Geri Görüş Kamerası ile geliştirin ve park manevralarınızda rahat edin. Bagaj kapağında bulunan, Volkswagen logosuna entegre çalışan yüksek çözünürlüklü kamera, görüntüyü bilgi ve eğlence sistemine yansıtır. Bu özel kit, Composition Media, Discover Media ve Discover Pro Bilgi ve Eğlence Sistemleri ile donatılmış Golf A7, Passat B8 ve Passat B8 FL modellerine uygulanabilir.1

1 Uyumluluk, modelden modele değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için bir Volkswagen Yetkili Servisi ile irtibata geçiniz.

Parça Kodu: Golf A7 (5G1054634), Passat B8 ve Passat B8 FL (3G1054634)

Aksesuar Sorgulama

Aracınıza uygun diğer Volkswagen Orijinal Aksesuarlar® hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz? Parça kodu ve uyumluluk bilgisi ile işçilik ve KDV hariç tavsiye edilen fiyatlar için Aksesuar Sorgulama sayfamızdan destek alabilirsiniz.

Daha fazlası için...