Volkswagen Orijinal Aksesuarlar ve Yedek Parça

Volkswagen Orijinal Aksesuarlar® ve Yedek Parça

Volkswagen’inizi kişiselleştirmek ve yeni fonksiyonlarla zenginleştirmek mi istiyorsunuz? Volkswagen Orijinal Aksesuarlar®, bunun için size geniş bir yelpaze sunar. Öne çıkan aksesuarları inceleyin, aracınıza uyumlu tüm aksesuarları listeleyin, parça kodu, uyumluluk ve işçilik ile KDV hariç tavsiye edilen fiyatları öğrenin.

Aksesuar Sorgulama

Aksesuar Sorgulama

Volkswagen Orijinal Aksesuar Sorgulama

Aracınıza uygun diğer Volkswagen Orijinal Aksesuarlar® hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz? Parça kodu ve uyumluluk bilgisi ile işçilik ve KDV hariç tavsiye edilen fiyatlar için Aksesuar Sorgulama sayfamızdan destek alabilirsiniz.

Aracınızın modelini ve model yılını seçin.
Aracınıza uygun tasarımdan jantlara, konfordan taşıyıcılara kadar farklı kategorilerde listelenen aksesuarlar arasından seçim yapın.

Öne Çıkan
Volkswagen Orijinal Aksesuarlar®

 • Volkswagen Aksesuarlar

  Elektrikli Katlanır Yan Aynalar

  Volkswagen Orijinal Aksesuarlar®’dan, 2019 model ve sonrası makyajlı Passat B8.2 ve Passat Variant B8.2, 2013 model ve sonrası Golf A7 ve Golf A7.5 ile 2020 model ve sonrası Golf A8 modellerimize uyumlu elektrikli katlanır yan aynalarla aracınıza ek bir fonksiyon kazandırabilirsiniz. Kit içinde gelen orijinal kapı içi ayna kumanda modülü ve uzaktan kumandalı anahtar üzerindeki merkezi kilitleme butonu ile çalıştırılabilen elektrikli katlanır yan aynalar, Volkswagen Yetkili Servislerinde!1

  1 Uyumluluk, modelden modele değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için bir Volkswagen Yetkili Servisi ile irtibata geçiniz.

  Parça Kodu: Passat B8.2 (3G0900565), Golf-5G (5G1857800), Golf A8 (5H1857500)

 • Orijinal Aksesuarlar R-Line Difüzör

  R-Line Difüzör

  Passat’ınızın veya Passat Variant’ınızın sportif ve güçlü görünümünü daha da pekiştirmek ister misiniz? O halde Volkswagen Orijinal Aksesuarlar®’ından R-Line Difüzör tam size göre. Üstelik parlak siyah aerodinamik R-Line Difüzörün her iki yanına konumlandırılmış krom egzoz dekorları da bu orijinal kitin bir parçasıdır. Passat B8, Passat Variant B8 ve makyajlı Passat B8.2 ile Passat Variant B8.2 modellerimize uyumlu orijinal R-Line Difüzör, Volkswagen Yetkili Servislerinde!

  Parça Kodu: Passat B8 (3G0800521), Passat 8.2 (3G0800568)

 • Orijinal Aksesuarlar LED Stop Lambaları

  LED Stop Lambaları

  Volkswagen’ininizin aydınlatma sistemini, LED Stop Lambaları ile güncellemek ister misiniz? O halde Volkswagen Orijinal Aksesuarlar®’ından LED Stop Lambaları tam size göre! Polo A07 ve Golf A7 jenerasyonları ile uyumlu bu orijinal Stop Lambalarının karartılmış kırmızı tonları sayesinde aracınızın sportif görünümünü pekiştirmenin yanı sıra, LED sistemlerin uzun ömürlü ve keskin tepkileri ile aktif güvenliğine de katkı sağlayacaksınız. Üstelik Golf için sunulan LED Stop Lambaları, dinamik sinyallere de sahip!

  Parça Kodu: Polo A07 (2G1052200), Golf A7 (5G1052200C)

 • Orijinal Aksesuarlar Hız Sabitleyici

  Hız Sabitleyici “Cruise Control”

  Volkswagen’inizin uzun yol konforunu artırmak için Volkswagen Orijinal Aksesuarlar®’ından Hız Sabitleyici “Cruise Control” kiti, Volkswagen Yetkili Servislerinde! Aracınızda bulunan mevcut çok fonksiyonlu deri direksiyon üzerinde, solda yer alan tuş takımı değiştirilerek gerekli adaptasyon sağlanır ve sistem kullanıma hazır hale gelir. Ayrıca Hız Sınırlayıcı “Speed Limiter” fonksiyonunu da barındıran bu orijinal kit, Golf A7, Passat B8, T-Roc ve Tiguan A2 modellerimize uyumludur.1

  Uyumluluk, modelden modele değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için bir Volkswagen Yetkili Servisi ile irtibata geçiniz.

  Parça Kodu: Golf A7 (5G1054691D), Passat B8 (3G0054690), T-Roc (5TB054691), Tiguan A2 (5TB054691)

 • Orijinal Aksesuarlar Sesli Komut Sistemi

  Sesli Komut Sistemi

  Aracınızın bilgi eğlence sistemine, navigasyon sistemine ve mobil telefon fonksiyonlarına sesle kumanda etmek için kullanılan Sesli Komut Sistemi, şimdi Volkswagen Orijinal Aksesuarları® arasında! Aracınızda bulunan mevcut çok fonksiyonlu deri direksiyon üzerinde, sağda yer alan tuş takımı değiştirilerek gerekli adaptasyon sağlanır ve sistem kullanıma hazır hale gelir. Bu özel kit, Composition Media, Discover Media ve Discover Pro Bilgi ve Eğlence Sistemleri ile donatılmış tüm Volkswagen’lere uygulanabilir.1

  1 Uyumluluk, modelden modele değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için bir Volkswagen Yetkili Servisi ile irtibata geçiniz.

  Parça Kodu: Tüm modeller (5G0054802)

 • Orijinal Aksesuarlar App-Connect

  Mobil Bağlantı Arayüzü “App-Connect”

  Akıllı telefon uygulamalarınızı aracınızda güvenli ve rahat bir şekilde kullanmak ister misiniz? Mobil Bağlantı Arayüzü “App-Connect” sayesinde bunu yapmak her zamankinden daha kolay. Mobil Bağlantı Arayüzü “App-Connect”, seçilen uygulamaları ve içeriği doğrudan aracınızda rahatça kullanmanızı sağlar. Böylece müziklere, haberlere, haritalara, sesli kitaplara ve daha birçok sertifikalı uygulamaya erişiminiz inanılmaz derecede kolaylaşır. Volkswagen Orijinal Aksesuarlarından bu özel kit, Composition Media, Discover Media ve Discover Pro bilgi ve eğlence sistemleri ile donatılmış tüm Volkswagen’lere uygulanabilir.1

  1 Uyumluluk, modelden modele değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için bir Volkswagen Yetkili Servisi ile irtibata geçiniz.

  Parça Kodu: Tüm modeller (5G0054830A)

 • Orijinal Aksesuarlar Geri Görüş Kamerası

  Geri Görüş Kamerası

  Park manevralarında ekstra güvenlik ve konfor… Aracınızın fonksiyonlarını, Volkswagen Orijinal Aksesuarları®ndan Geri Görüş Kamerası ile geliştirin ve park manevralarınızda rahat edin. Bagaj kapağında bulunan, Volkswagen logosuna entegre çalışan yüksek çözünürlüklü kamera, görüntüyü bilgi ve eğlence sistemine yansıtır. Bu özel kit, Composition Media, Discover Media ve Discover Pro Bilgi ve Eğlence Sistemleri ile donatılmış Golf A7, T-Roc ve Passat B8 modellerine uygulanabilir.1

  1 Uyumluluk, modelden modele değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için bir Volkswagen Yetkili Servisi ile irtibata geçiniz.

  Parça Kodu: Golf A7 (5G1054634), T-Roc, T-Roc FL (2GA054634A), Passat B8 (3G1054634)

Daha fazlası için...