Volkswagen Orijinal Aksesuarlar
Volkswagen Orijinal Aksesuarlar
Volkswagen Orijinal Aksesuarlar

Volkswagen Orijinal Aksesuarlar®

Zengin Aksesuar Seçenekleri

Hayalinizdeki Volkswagen’e sahip olduğunuz ama onu, zevkinize uygun olarak kişiselleştirmek ve yeni fonksiyonlarla zenginleştirmek mi istiyorsunuz? Volkswagen Orijinal Aksesuarlar®, bunun için ihtiyacınız olan geniş bir yelpaze sunar. Öne çıkan aksesuarlarımızı inceleyin, aracınız için uygun tüm aksesuarları listeleyin, parça kodu, uyumluluk ve işçilik ile KDV hariç tavsiye edilen fiyatları hakkında bilgi alın.

Öne Çıkan
Volkswagen Orijinal Aksesuarlar®

Elektrikli Katlanır Yan Aynalar

Orijinal Aksesuarlar Elektrikli Katlanabilir Yan Aynalar

Volkswagen Orijinal Aksesuarlar®’dan, 2019 model ve sonrası makyajlı Passat B8.2 ve Passat Variant B8.2, ile 2013 model ve sonrası Golf A7 ve Golf A7.5 modellerimize uyumlu elektrikli katlanır yan aynalarla aracınıza ek bir fonksiyon kazandırabilirsiniz. Kit içinde gelen orijinal kapı içi ayna kumanda modülü ve uzaktan kumandalı anahtar üzerindeki merkezi kilitleme butonu ile çalıştırılabilen elektrikli katlanır yan aynalar, Volkswagen Yetkili Servislerinde!1

1 1 Uyumluluk, modelden modele değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için bir Volkswagen Yetkili Servisi ile irtibata geçiniz.

Parça Kodu: Passat B8.2 (3G0900565), Golf-5G (5G1857800)

R-Line Difüzör

Orijinal Aksesuarlar R-line Difüzör