2.21.117.1, 2020-05-20 14:22:52
Yol Yardım

Volkswagen Yol Yardım

Volkswagen'iniz varsa yolunuz hep açık.

Volkswagen sahibi olduğunuzda yalnızca konforlu bir aracın keyfini sürmekle kalmazsınız. Yolda başınıza gelebilecek tüm olumsuzluklara ve acil durumlara karşı kendinizi güvende hissettiren, en kısa sürede size ulaşıp her türlü yardımı sunan bir yol yardım hizmet paketinin de sahibi olursunuz. Volkswagen Binek Araç, Türkiye genelinde müşterileriyle olan danışma/istek hattı, yol yardımı ve memnuniyet ölçümü gibi tüm etkileşimlerini, Doğuş Otomotiv Değer ve İlgi Merkezi (DİM) çatısı altında, her biri marka konusunda uzman çalışanlarıyla, kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Volkswagen Yardım

Volkswagen Yol Yardım

Volkswagen Yol Yardım, hesapta olmayan aksiliklerle karşılaştığınız an 7 gün, 24 saat Türkiye'nin neresinde olursanız olun yardımınıza koşar. Üstelik Volkswagen Yol Yardım, Volkswagen'inizi aldığınız ilk günden itibaren 2 yıl boyunca ücretsiz olarak hizmetinizde.

Herhangi bir aksilik ya da acil durum anında bize ulaşmak hiç de zor değil. 444 8924 numaralı telefondan bizi aradığınız anda Türkiye'nin neresindeyseniz biz de oradayız.

Unutmayın, Volkswagen'iniz varsa yolunuz hep açık.

Diyelim ki; acil servis yetkililerimizle görüştünüz ve aracınızın sorununun olay yerinde giderilebileceği anlaşıldı. Böyle bir durumda teknik ekibimiz zaman kaybetmeden acil yardım araçlarıyla yardımınıza geliyor.

Aracınız herhangi bir nedenle yolda kaldı ve kesinlikle en yakın servise gitmesi gerekiyor. Böyle bir arıza söz konusu olduğunda çekicimiz geliyor ve aracınızı en yakın Volkswagen Yetkili Servisine götürüyor. Hem de sizden hiçbir ücret talep etmeden.

Volkswagen Yetkili Servisine çekilen aracınızın arızasının giderilmesi 24 saati aşacaksa "Yolculuğa devam edemeyeceğim" diye düşünmeyin. Çünkü Volkswagen Yol Yardım sizi ve beraberinizdeki yolcuları nereye gitmek istiyorsanız oraya götürüyor.

  • Türkiye sınırları içinde gitmeniz gereken yere otobüs ya da tren bileti temin ediyoruz.
  • İsterseniz 1-3 gün arası bir süre için kilometre sınırı olmaksızın size başka bir araç veriyoruz.
  • Dilerseniz 80 km'den çok olmamak kaydıyla sizi taksiyle evinize gönderiyoruz.
  • Seyahatiniz 300 km'yi aştığı takdirde ise uçakla yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz. Ekonomi sınıfı uçak biletiniz de Volkswagen Yol Yardım kapsamında.
  • Siz aracınızı almaya gelmeyin, çünkü o size gelecek. 80 km mesafeye kadar aracınızı bulunduğunuz yere bizzat teslim ediyoruz, eğer 80 km'nin üstünde mesafelerde aracınızı başka bir kişi teslim alacaksa tüm yol masraflarını karşılıyoruz.

Aracınızın servis onarım süresinin 24 saati aşması durumunda ve yola devam etmek istememeniz ya da geçici araç talep etmemeniz halinde sizi biz ağırlıyoruz. 5 yıldızlı ya da bölgenin el verdiği 5 yıldız kalitesinde bir otelde 5 gece boyunca yanınızdaki yolcular ve siz bizim misafirimizsiniz. Kaza halinde yanınızdayız.

Kaza yaptınız ve aracınız kaza yerinde onarılamıyor ya da hareket edecek durumda değil. İçiniz rahat olsun, böyle bir durumda aracınızı hemen en yakın Volkswagen Yetkili Servisine götürüyoruz. Onarım yetkili servisimizce yapılacaksa ve çekici masrafı da kasko teminatı dışında kalıyorsa çekici ve kurtarma masraflarınızı karşılıyoruz.

Sağlığınız bizim için her şeyden önemli. Doktor ve ambulansa ihtiyaç duyulması halinde danışmanlık hizmeti veriyoruz. Yolculuk sırasında sürücünün vefatı, yaralanması ya da 3 günü aşacak tedavisi söz konusu olduğunda veya sürücü ve beraberindeki yolcular aracı kullanamayacak durumda olduklarında aracı ücretsiz olarak en yakın şehir merkezine teslim ediyoruz.

Yabancı bir ülkedesiniz ve aracınızın onarılması için evinize dönmeniz gerekiyor. Bu durumda size 300 Euro'luk yolculuk teminatı vererek evinize dönmenizi sağlıyoruz.

Volkswagen Yol Yardım, tüm Volkswagen modellerini kapsar. Bu garanti, müşteri ya da 3. şahısların kasti ya da ağır ihmalinden kaynaklanan olaylar, mücbir sebepler (deprem, yangın, doğal afet vs.) ve arızaları kapsamaz. Hizmet şartlarının yerine getirilmesi ancak Volkswagen Yol Yardım hattının konu hakkında bilgilendirilmesiyle mümkün olacaktır.

Ticari araçlar için uçak ve konaklama hizmeti, yalnızca araç sürücüsü ve beraberinde seyahat etmekte olan en fazla 2 yolcu için geçerlidir.

Volkswagen Yol Yardım hizmeti kiralık araç firmaları, sürücü kursları, taksiler ve taksi içerisindeki yolcuları kapsamaz.

Volkswagen Yol Yardım hizmetleri, ticari bir amaçla taşınan yolcuları ve yükleri kapsamaz. Müşterinin daimi ikametgahı, aracının arıza/kaza yaptığı şehirde ise ya da olayın gerçekleştiği yerin müşterinin daimi ikametgahına olan uzaklığı 80 km'den azsa konaklama ve geçici araç tahsisi hizmetleri verilmez, müşterinin evine ulaştırılması sağlanır.

Bölgesel olanaklar dahilinde arızalı araca en yakın muadil araç tahsis edilir. Ticari araçlar için yalnızca varılacak noktaya ulaşım amaçlı bir araç verilir. Tahsis edilecek tüm araçlar binektir.

Kaza durumunda geçici araç tahsisi ve konaklama hizmeti verilmez.

Assistance with an accident.

Diyalog24

Volkswagen Diyalog24'ü aradığınızda, müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat şikâyet, tavsiye ve isteklerinizi kaydeder ve sorunlarınızı en kısa zamanda çözüp size bilgi verir.

Volkswagen sahibiyseniz, rahatça arkanıza yaslanın, çünkü sizi asla yarı yolda bırakmayacak bir yol arkadaşınız var.

0212 335 0444

image

Canlı Destek

Tüm soru, tavsiye ve istekleriniz için müşteri temsilcisi arkadaşlarımız 7 gün 24 saat bilgisayarlarının başında sizlere yardımcı olabilmek için bekliyor.

Daha fazlası için...