2.21.117.1, 2020-05-20 14:22:52
Covid-19 Bilgilendirme

Güvenliğiniz ve Mobilitenizin Devamlılığı En Büyük Önceliğimiz

Hepimiz bugünlerde son derece alışılmadık bir durumla karşı karşıyayız ancak birlikte, dayanışma içinde mücadele edersek bu durumu aşacağımıza eminiz. Volkswagen Ailesi olarak buna yürekten inanıyoruz.

Belirli bir sosyal mesafe sınırlamasının uygulanması, böylece bizim ve çevremizdekilerin sağlığının korunması amacıyla alınan tedbirler, Volkswagen’de de aynen geçerli. Bu sosyal mesafeyi, müşterilerimiz, çalışanlarımız, 65 yaş üstü vatandaşlarımız ve tüm kamu ve sağlık çalışanları için korumaya özen gösteriyoruz.

Volkswagen için müşterilerinin güvenliği ve her koşulda mobilitelerinin sağlanması en büyük önceliktir. Bugün içinde bulunduğumuz durumda da herhangi bir şey değiştirmemiştir. Volkswagen olarak bu alandaki sorumluluklarımızın bilinciyle hareket ediyor ve gerekli tüm önlemleri alarak yetkili satıcı & servis hizmetlerimize ve acil yol yardım hizmetlerimize devam ediyoruz.

Koronavirüs Salgınıyla Değişen Güncel İletişim Seçenekleri

Bu süreçte aldığımız önlemler çerçevesinde, bazı Volkswagen Yetkili Satıcı ve Servisleri geçici olarak kapalı olabilir veya kısıtlı saatlerde çalışabilir. Tüm yetkili satıcı ve servislerimizin güncel çalışma saatlerine, internet sitemizin Yetkili Satıcı ve Servisler sayfasından ulaşabilirsiniz.
Yetkili Satıcı ve Servisler

Yolda karşılaşabileceğiniz her türlü sorun için Volkswagen Yol Yardım’a ulaşabilir ve ücretsiz çekici hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Volkswagen Yol Yardım: 444 8924

Dilerseniz her türlü soru ve yorumunuzu, Volkswagen Canlı Destek hattı üzerinden müşteri ilişkileri yetkilimize yazabilirsiniz.
Volkswagen Canlı Destek

Her şeyin gönlünüzce olmasını, her zamankinden daha fazla diler, teşekkür ederiz. Sağlıcakla kalın!

Volkswagen Aileniz

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Volkswagen olarak en büyük önceliğimiz müşterilerimizin güvenliği ve mobilite ihtiyaçlarının karşılanmasıdır. Bu alanlardaki sorumluluklarımızın bilinciyle hareket ediyor ve gerekli tüm önlemleri alarak yetkili satıcı ve servis hizmetlerimize ve acil yol yardım hizmetimize devam ediyoruz.

Bu süreçte aldığımız önlemler çerçevesinde, bazı Volkswagen Yetkili Satıcı ve Servisleri geçici olarak kapalı olabilir veya kısıtlı saatlerde çalışabilir. Tüm yetkili satıcı ve servis teşkilatımızın güncel çalışma saatlerine, internet sitemizin Yetkili Satıcı ve Servisler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tüm Volkswagen yetkili satıcı ve servis alanları, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve farklı yüzeylerde kalıcı garantili dezenfektasyon hizmeti veren bir firma tarafından düzenli olarak dezenfekte ediliyor.

Bu süreçte aldığımız önlemler çerçevesinde, bazı Volkswagen Yetkili Servisleri geçici olarak kapalı olabilir veya kısıtlı saatlerde çalışabilir. Tüm yetkili satıcı ve servis teşkilatımızın güncel çalışma saatlerine, internet sitemizin Yetkili Satıcı ve Servisler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Evet. Amacımız, içinde bulunduğumuz bu zor zamanlarda müşterilerimizin acil ihtiyaç duyabilecekleri mobilitelerini sürekli kılmaktır. Bu nedenle, tüm bakım ve onarım hizmetlerimiz, T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı başta olmak üzere diğer resmi kurum ve kuruluşların yönerge, tavsiye ve yönlendirmelerine paralel olarak gerekli her türlü önlemin alındığı Volkswagen Yetkili Servisleri tarafından verilmeye devam etmektedir.

Bu süreçte aldığımız önlemler çerçevesinde, bazı Volkswagen Yetkili Servisleri geçici olarak kapalı olabilir veya kısıtlı saatlerde çalışabilir. Tüm yetkili satıcı ve servis teşkilatımızın güncel çalışma saatlerine, internet sitemizin Yetkili Satıcı ve Servisler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Volkswagen olarak müşterilerimizin güvenliği ve mobilite ihtiyaçlarının karşılanması en büyük önceliğimizdir. Bu nedenle sağlık önlemleri gereği evlerinden ayrılamayan müşterilerimizin araçlarını, ihtiyaç duydukları bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmek için yerlerinden alıp, işlemleri tamamlandıktan sonra da yine yerlerine teslim ediyoruz.

Tüm yetkili servislerimizde geçerli olan ve aracınız ile aynı şehirde bulunan yetkili servisler için ücretsiz yararlanabileceğiniz Yerinden Alım, Yerine Teslim hizmetimiz hakkında bilgi almak için Doğuş Otomotiv Değer ve İlgi Merkezimiz (DİM) ile telefon (444 8924) veya Canlı Chat üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

İçinde bulunduğumuz dönemde, bakım periyodlarının geciktirilmesi nedeniyle ortaya çıkabilecek Garanti ile ilgili konularda kararlarımız, her zaman müşterilerimizin yararına olacaktır. Bu süreçte aldığımız karar ile, garanti süresi 01 Mart 2020 - 31 Mayıs 2020 arasında bitecek olan araçların garanti süreleri, garantinin bittiği tarihten itibaren 3 ay (90 gün) süreyle uzatılmıştır.

Bilmenizi isteriz ki Volkswagen olarak, güvenliğiniz ve her koşulda mobilitenizin devamlılığını sağlamak en büyük önceliğimizdir. Bu nedenle, T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı başta olmak üzere diğer resmi kurum ve kuruluşların yönerge, tavsiye ve yönlendirmelerine paralel olarak gerekli tüm önlemleri aldığımızı ve yetkili satıcı ve servis hizmetlerimize devam ettiğimizi hatırlatırız. Her türlü mobilite ihtiyacınıza aracınızın, en yüksek performansta cevap verebilmesi adına gerekli bakım ve onarım işlemlerini yaptırabilmeniz için aracınızı yerinden alıp, işlemleri tamamlandıktan sonra da yine yerine teslim ediyoruz.

Tüm yetkili servislerimizde geçerli olan ve aracınız ile aynı şehirde bulunan yetkili servisler için ücretsiz yararlanabileceğiniz Yerinden Alım, Yerine Teslim hizmetimiz hakkında bilgi almak için Doğuş Otomotiv Değer ve İlgi Merkezimiz (DİM) ile telefon (444 8924) veya Canlı Chat üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Aracınızın gösterge tablosunda yanan ikaz lambaları, çok çeşitli anlamlara gelebilir. Bu durumda, lütfen kullanım kılavuzunuzdaki bilgilere bakın. Eğer ikaz lambasının rengi kırmızı ise ve aracın güvenliği konusunda endişeleriniz varsa, aracınızı derhal güvenli bir yerde durdurun ve motoru kapatın.

Volkswagen Yol Yardım hattını arayarak ücretsiz çekici hizmetimizden faydalanabilir ve aracınızı en yakın Volkswagen Yetkili Servisine çektirebilirsiniz.

Volkswagen Yol Yardım: 444 8924

Evet. Yolda karşılaşabileceğiniz her türlü kaza ve arıza durumunda Volkswagen Yol Yardım’ı arayarak 7 gün/24 saat ücretsiz çekici hizmetinden ve mobil servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Volkswagen Yol Yardım: 444 8924
 

Hayır. Covid-19 salgını nedeniyle Volkswagen Yetkili Servislerinde, T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı başta olmak üzere diğer resmi kurum ve kuruluşların yönerge, tavsiye ve yönlendirmelerine paralel olarak gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Volkswagen olarak, güvenliğiniz ve ihtiyaç halinde mobilitenizi sürekli kılmak için bu önlemler çerçevesinde ve mevcut şartlarda servis hizmetlerimize, hiçbir gecikme yaşanmayacak şekilde devam ediyoruz.

Ancak ilerleyen süreçte resmi kurum ve kuruluşlar tarafından ülkemizin bir bölümünde veya tamamında, belirli bir süreye tabi olsun veya olmasın hizmet ve/veya üretim faaliyetlerinin kısmen veya tamamen durdurulması yönünde bir tedbir alınması durumu istisnadır.

Bu süreçte aldığımız önlemler çerçevesinde, bazı Volkswagen Yetkili Servisleri geçici olarak kapalı olabilir veya kısıtlı saatlerde çalışabilir. Tüm yetkili satıcı ve servis teşkilatımızın güncel çalışma saatlerine, internet sitemizin Yetkili Satıcı ve Servisler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Her yeni Volkswagen araç siparişinin üretim ve sevkiyat sürecinde bulunduğu konum farklı olabilir. Bu nedenle, siparişinize dair en güncel bilgi için Volkswagen Yetkili Satıcınıza başvurmanız en doğrusu olacaktır.