Covid-19 Bilgilendirmesi

Covid-19 Bilgilendirmesi

*Tüm Volkswagen Yetkili Satıcı ve Servisler, hijyen ve koruyucu önlemlere uyum konusunda TÜV SÜD tarafından denetlenmiştir.

*Tüm Volkswagen Yetkili Satıcı ve Servisler, hijyen ve koruyucu önlemlere uyum konusunda TÜV SÜD tarafından denetlenmiştir.

Güvenliğiniz ve Mobilitenizin Devamlılığı En Büyük Önceliğimiz

Belirli bir sosyal mesafe sınırlamasının uygulanması başta olmak üzere bizim ve çevremizdekilerin sağlığının korunması amacıyla alınan tedbirler Volkswagen’de de aynen geçerli. Bu sosyal mesafeyi korumaya ve temel hijyen tedbirlerini uygulamaya, müşterilerimiz, çalışanlarımız, 65 yaş üstü vatandaşlarımız ve tüm kamu ve sağlık çalışanları için özen gösteriyoruz.

Volkswagen için müşterilerinin güvenliği ve her koşulda mobilitelerinin devamlılığı en büyük önceliktir. Bugün içinde bulunduğumuz durumda da herhangi bir şey değiştirmemiştir. Volkswagen olarak bu alandaki sorumluluklarımızın bilinciyle hareket ediyor, TÜV SÜD tarafından denetlenen hijyen standartları ile gerekli tüm önlemleri alarak Yetkili Satıcı & Servis hizmetlerimize ve acil yol yardım hizmetlerimize devam ediyoruz.

--:--

Öne Çıkan Hizmetler

Volkswagen Online Servis Randevusu

Online Servis Randevusu

Volkswagen’inizin bakım ve onarım işlemleri için randevunuzu online olarak alabilir ve bu sayede beklemeden, aracınızı Volkswagen Yetkili Servislerine teslim edebilirsiniz. Minimum temasla ve bekletilmeden teslim alınan aracınız, almış olduğunuz randevu sayesinde daha önceden planlanan atölyede en hızlı şekilde işleme alınır ve size teslim edilir. 

Covid-19 Yol Yardım

Volkswagen Yol Yardım

Volkswagen Yol Yardım, yolda karşılaşabileceğiniz her türlü olumsuzlukta 7 gün, 24 saat, Türkiye'nin neresinde olursanız olun yararlanabileceğiniz ayrıcalıklı bir hizmettir. Yolda karşılaşabileceğiniz her türlü sorun için, 444 8924 numaralı telefondan Volkswagen Yol Yardım’a ulaşabilir ve ücretsiz çekici hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Volkswagen Yerinden Alım Yerine Teslim

Yerinden Alım, Yerine Teslim

Tüm yetkili servislerimizde geçerli olan ve aracınız ile aynı şehirde bulunan yetkili servisler için ücretsiz yararlanabileceğiniz Yerinden Alım, Yerine Teslim hizmetimiz hakkında bilgi almak için Doğuş Otomotiv Değer ve İlgi Merkezimiz (DİM) ile telefon (444 8924) veya Canlı Chat üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

TÜV SÜD Tarafından Denetlenen
Hijyen Önlemlerimiz

Covid-19 salgını nedeniyle Volkswagen Yetkili Satıcı ve Servislerinde, T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı başta olmak üzere diğer resmi kurum ve kuruluşların yönerge, tavsiye ve yönlendirmelerine paralel olarak aşağıdaki TÜV SÜD tarafından denetlenen önlemler alınmıştır.

Volkswagen Dezenfeksiyon Önlemleri

Satış ve Servis Alanlarında Alınan Önlemler

  • Personele her gün ateş ölçümü yapılmaktadır.
  • Tesislerin girişinde el dezenfektan standı, koruyucu maske ve eldiven bulundurulmaktadır.
  • Masalar, sandalyeler ve çalışma alanları gün içinde belirli aralıklarla dezenfekte edilmektedir.
  • Satış ve Servis Danışmanı masaları sosyal mesafe kuralına uygun olarak ayarlanmaktadır.
  • Müşteri karşılama ve vezne bankosunda koruyucu seperatör kullanılmaktadır.
Covid-19 Yetkili Servis Hijyen Önlemleri

Araçlarla İlgili Alınan Önlemler

  • Yetkili Satıcı ve Servise ait test araçları, tahsis araçları ve yol yardım araçları günlük olarak dezenfekte edilmektedir.
  • Bakım ve onarım işlemleri öncesinde araçlar dezenfekte edilmekte ve tek kullanımlık koruyucularla kaplanmaktadır.
  • Bakım ve onarım işlemleri sonrasında araçlar dezenfekte edilmekte ve tek kullanımlık koruyucularla kaplanarak müşterilerimize teslim edilmektedir.
Covid-19 Dezenfeksiyon Önlemleri

Uzun Süre Hareketsiz Kalan Volkswagen’iniz için Bakım Önerileri

Covid-19 salgını nedeniyle Volkswagen’inizi nadiren mi kullanıyorsunuz? Unutmayın ki her mekanik sistem gibi otomobiller de düzenli olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Uzun süre hareketsiz kalmak, Volkswagen’inizin mekanik aksamları ve sarf malzemeleri üzerinde olumsuz etkilere neden olabilir. Ancak bu olumsuz etkileri, kendi uygulayabileceğiniz basit tedbirlerle bertaraf etmeniz mümkün.

Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz.

Daha fazlası için...