Volkswagen Satış Danışmanları ile İletişim

Satış Danışmanlarımız ile Online Görüşün!

İster görüntülü, ister sesli. Tercih sizin!

Covid-19 önlemleri kapsamında yetkili satıcılarımıza gitmek istemiyor olabilirsiniz. Ya da alınan kararlar çerçevesinde yetkili satıcılarımız geçici olarak kapalı olabilir. Hiç önemli değil! Çünkü Volkswagen Live! görüntülü görüşme uygulamasıyla veya Hep Açık Showroom telefon bağlantısıyla dilediğiniz zaman satış danışmanlarımıza bağlanabilir, hayalinizdeki Volkswagen hakkında bilgi alabilirsiniz.

Volkswagen Live ile Görüntülü Görüşme

Volkswagen Live! ile görüntülü görüşün.

Volkswagen Satış Danışmanları ile görüntülü görüşmek için randevu alın, sizi sadece dakikalar içinde arayarak randevunuzu oluşturalım ve size özel görüntülü görüşme linkinizi SMS ile gönderelim. Randevu saatiniz geldiğinde SMS’teki linke tıklayarak görüşmenizi başlatabilirsiniz. İşte bu kadar basit!

Volkswagen Hep Açık Showroom

Volkswagen Hep Açık Showroom ile sizi hemen arayalım.

Sadece hafta sonuna özel bu uygulamamızda, görüntülü değil ama telefonla görüşmek isterseniz, Volkswagen Yetkili Satıcılarında görevli Satış Danışmanlarımıza sizi hemen bağlayabiliriz. Bunun için "Sizi Arayalım" linkine tıklayın ve kısa formumuzu doldurun. Sizi sadece dakikalar içinde arayalım ve Satış Danışmanlarımıza bağlayalım.

Satış Kampanyaları

Hayalinizdeki Volkswagen'e sizi daha da yaklaştıracak satış kampanyalarımızı incelemek ister misiniz? "İnceleyin"'e tıklayarak güncel satış kampanyalarımız ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için...

Daha fazlası için...