Volkswagen Mayıs Kampanyaları

Bugün Günlerden Volkswagen Kampanyası

4.6.2024

Volkswagen'den 30 Haziran'a kadar kaçırılmayacak fırsatlar!
Polo*, Taigo* ve Yeni T-Cross*, 30 Haziran'a kadar geçerli özel fırsatlarla şimdi Volkswagen Yetkili Satıcılarında!
Unutmayın! İnternet sitemizde yayında olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listelerimizin üzerinden uygulanacak olan özel indirimler hakkında bilgi, sadece kampanyaya katılan Volkswagen Yetkili Satıcılarında.

Katılım Koşulları:

  • Kampanya, 4 Haziran - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında ve kampanyaya katılan Volkswagen Yetkili Satıcılarında geçerli olup, Yetkili Satıcıların indirim hakkı saklıdır.
  •  Kampanya, Polo, Taigo ve Yeni T-Cross modellerinde geçerlidir.
  • *Kampanya Polo 1.0 Life Manuel, Polo 1.0 Style DSG, Taigo 1.0 Life Manuel, Taigo 1.0 R-Line DSG, Taigo 1.5 Style DSG ve Taigo 1.5 R-Line DSG donanım seviyelerinde geçerli değildir. 
  • Kampanya kapsamındaki indirim oranları araç modellerine ve donanım seviyelerine göre değişkenlik göstermektedir.
  • Volkswagen'in Türkiye distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş., kampanyaya katılan yetkili satıcılarında geçerli olan kampanyanın şartlarında, tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listelerinde, araçların model, standart ve opsiyonel ekipmanlarında, teknik özelliklerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanyaya konu olan modellerin resmi Birleşik yakıt tüketim aralığı Polo için 123-131 g/km; Taigo için 127-141 g/km; Yeni T-Cross için 127-135 g/km'dir.

 

 

 

Bilgi Formu

Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak mı istiyorsunuz? Formumuzu doldurun, sizi hemen arayıp bilgilendirelim.

Daha fazlası için...