2.20.101.1, 2019-10-22 00:09:34
Kampanyalar

Kampanyalar

Size özel kampanyalar.

Sizi bir Volkswagen sahibi yapacak cazip kampanyalar ve Volkswagen'inizi ilk günkü gibi korumanıza yardımcı olacak satış sonrası fırsatları şimdi Volkswagen Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor. İlginizi çeken kampanyaya veya fırsata hemen başvurmak ya da detaylı bilgi almak için talepte bulunabilirsiniz. Değer ve İlgi Merkezimiz (DİM), sizi 7 gün 24 saat boyunca sadece dakikalar içinde aramaktan ve bilgilendirmekten memnuniyet duyacaktır.

image

Passat’ta Cazip Fırsatlar!

2.1.2020

Passat, karşı koyamayacağınız cazip fırsatlar ile Volkswagen Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor.

Unutmayın! İnternet sitemizde yayında olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listelerimizin üzerinden uygulanacak olan özel Volkswagen indirimleri hakkında bilgi, sadece Volkswagen Yetkili Satıcılarında.

image

vdf Kredi Kampanyası

1.2.2020

Hayallerinizi ertelemeyin, gönlünüzden geçen Volkswagen modeline hemen sahip olun diye, Volkswagen Finans’tan %1,04 avantajlı faiz oranıyla kredi imkanı sizleri bekliyor. Bunun için araç kredinize, Volkswagen’inizi ilk günkü gibi korumanıza yardımcı Hep Yeni Paketi’nden iki yenilikçi sigorta ürünü eklemeniz yeterli!

Kampanya dahilinde, 6 ila 48 aylık vadelerde %1,04, 48 ila 60 aylık vadelerde ise %1,09’luk faiz oranları uygulanmaktadır*.

image

Volkswagen AutoCredit

25.2.2020

Volkswagen sahibi olmanın yeni yolu: Volkswagen AutoCredit.

Volkswagen AutoCredit'in cazip koşullarıyla yeni bir Volkswagen sahibi olmak şimdi çok kolay. Volkswagen AutoCredit’in cazip koşullarıyla araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleyin.

Zubizu Servis İndirimi

ZUBİZU Servis Kampanyası

%30’a varan servis indirimleri fırsatı!

ZUBİZU ile Volkswagen sahipleri, serviste de kazanıyor!

3 yaş ve üzeri Volkswagen'lerde geçerli ZUBİZU kampanyası devam ediyor. Tüm bakım ve onarım işlemlerinizde, yaşa göre artan ve %30’a varan indirimlerden yararlanmak için siz de Volkswagen Yetkili Servislerimize uğrayın, her bakımdan avantajlı çıkın.

image

Servis Volkswagen’den,
Kredisi vdf’den!

26.2.2019

Volkswagen’iniz hep ilk günkü gibi kalsın diye içinizi rahatlatacak bir öneri: vdf Servis Kredisi!

Volkswagen Yetkili Servislerinde yaptıracağınız 3.500 TL’den 20.000 TL’ye kadar tüm bakım, onarım, mekanik ve parça değişim hizmetleri için kullanabileceğiniz %1,17 faizli servis krediniz hazır!*

Volkswagen Yetkili Servisleri sayesinde Volkswagen’iniz, vdf Servis Kredisi sayesinde de sizin içiniz rahat etsin.

image

vdf Deal ile Kiralama

1.4.2018

Standart ürün paketlerine bağlı kalmadan kişiselleştirilebilir ve ihtiyacınıza yönelik çözümler sunan vdf deal, şirketiniz için 18 aydan 47 aya kadar operasyonel kiralama fırsatları sunuyor. vdf deal ile; aylık sabit taksitlerle sürpriz ödemelerin önüne geçer, ikinci el riski taşımaz, nakit akışınızı etkilemez, kredibilitenizi düşürmez ve vergisel avantaj sağlarsınız.

image

Tatil Planlarınız Yolda Kalmasın.

17.1.2020

Kış tatiliniz Uludağ'ın karlı ve buzlu yollarında yarıda kalabilir. Ama endişe etmenize gerek yok!  Touareg Yol Yardım ekibimiz her gün 08:00 - 17:00 saatleri arasında, Uludağ yollarında, sadece bir telefon uzağında... Üstelik aracınızın markası ne olursa olsun, siz de ekibimizi arayabilir, ücretsiz yol yardım hizmetimizden faydalanabilir ve tatilinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

image

ZUBİZU ile Shell'den Yakıt Aldıkça 4 Kat Kazan

13.1.2020

En iyi markalarda sayısız avantaj sunan ZUBİZU, Volkswagenseverlerin hayatını kolaylaştıracak yenilikler sunmaya devam ediyor.

Plakanızı ZUBİZU'ya hemen kaydedin, Shell'den yapacağınız her yakıt alımında 30.06.2020 tarhine kadar 4 kat Smart Puan kazanın.

Daha fazlası için...