2.13.82.1, 2019-01-22 15:18:18
Kampanyalar

Kampanyalar

Size özel.

Sizi bir Volkswagen sahibi yapacak cazip kampanyalar ve Volkswagen'inizi ilk günkü gibi korumanıza yardımcı olacak satış sonrası fırsatları şimdi Volkswagen Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor. İlginizi çeken kampanyaya veya fırsata hemen başvurmak ya da detaylı bilgi almak için talepte bulunabilirsiniz. Değer ve İlgi Merkezimiz (DİM), sizi 7 gün 24 saat boyunca sadece dakikalar içinde aramaktan ve bilgilendirmekten memnuniyet duyacaktır.

image

Bugün Günlerden Volkswagen

7.1.2019

Aralık fırsatlarını kaçırdım diye üzülmeyin! Çünkü Volkswagen’de yeni yıl, hayallerinizi gerçekleştirecek yepyeni fırsatlarla geldi.

ÖTV indirimine ek sunulan özel Volkswagen indirimleri, Ocak ayında da devam ediyor.

Unutmayın! ÖTV indirimi yansıtılmış tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listelerimiz üzerinden uygulanan özel Volkswagen indirimleri hakkında bilgi, sadece Volkswagen Yetkili Satıcılarında!

image

ZUBİZU Servis Kampanyası

1.1.2019

ZUBİZU mobil uygulamasını kullanan Volkswagen Binek Araç sahipleri, serviste de kazanıyor!

Eğer siz de 2 yaş üzeri bir Volkswagen Binek Araç’a sahipseniz, ZUBİZU mobil uygulamasını kullanarak bu indirimden faydalanabilirsiniz.

image

Hurda İndirimi Volkswagen'de!

3.7.2018

Şimdi, yıllardır sizi taşıyan emektar otomobilinize veda ederek yepyeni bir Volkswagen’le yola devam etmenin tam zamanı!

Siz de eğer 16 yaş ve üzeri bir araca sahipseniz gelin onu hurdaya ayırın, 10.000 TL’ye varan ÖTV indirim fırsatından* faydalanarak yazın tadını yepyeni bir Volkswagen ile çıkarın. 18 Haziran 2018 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olan hurda desteği hakkında detaylı bilgi, Volkswagen Yetkili Satıcılarında!

image

vdf Kredi Kampanyası

14.2.2019

Hayallerinizi ertelemeyin, gönlünüzden geçen Volkswagen modeline hemen sahip olun diye, Volkswagen Finans’tan %2,16 avantajlı faiz oranıyla kredi imkanı sizleri bekliyor. Bunun için araç kredinize, Volkswagen’inizi ilk günkü gibi korumanıza yardımcı Hep Yeni Paketi’nden iki yenilikçi sigorta ürünü eklemeniz yeterli!

Kampanya dahilinde, 6 ila 48 aylık vadelerde %2,16, 48 ila 60 aylık vadelerde ise %2,21’lik faiz oranları uygulanmaktadır*.

image

Volkswagen AutoCredit

14.2.2019

Volkswagen sahibi olmanın yeni yolu: Volkswagen AutoCredit.

Volkswagen AutoCredit'in cazip koşullarıyla yeni bir Volkswagen sahibi olmak şimdi çok kolay. Volkswagen AutoCredit’in cazip koşullarıyla araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleyin.

image

vdf Deal ile Kiralama

1.4.2018

Standart ürün paketlerine bağlı kalmadan kişiselleştirilebilir ve ihtiyacınıza yönelik çözümler sunan vdf deal, şirketiniz için 18 aydan 47 aya kadar operasyonel kiralama fırsatları sunuyor. vdf deal ile; aylık sabit taksitlerle sürpriz ödemelerin önüne geçer, ikinci el riski taşımaz, nakit akışınızı etkilemez, kredibilitenizi düşürmez ve vergisel avantaj sağlarsınız.

image

ZUBİZU ile Shell’den Yakıt Aldıkça Kazan

18.1.2019

En iyi markalarda sayısız avantajlar sunan ZUBİZU, Volkswagenseverlerin hayatını kolaylaştıracak bir yenilik daha sunuyor.

Plakanızı ZUBİZU’ya hemen kaydedin, Shell’de yapacağınız her yakıt alımında 3 ay boyunca 4 kat Smart Puan kazanın.

image

Volkswagen Orijinal Aksesuar Kiralama

3.2.2017

Şimdi Volkswagen Yetkili Servislerinde* portbagaj, bisiklet taşıyıcı veya kayak ve snowboard taşıyıcı kiralamak mümkün!

Orijinal Volkswagen aksesuarlarından portbagaj, bisiklet taşıyıcı ya da kayak ve snowboard taşıyıcı dilediğiniz zaman kiralamanız için Volkswagen Yetkili Servislerinde sizleri bekliyor.

Daha fazlası için...