2.11.78.2, 2018-12-05 18:30:44
Kampanyalar

Kampanyalar

Size özel.

Sizi bir Volkswagen sahibi yapacak cazip kampanyalar ve Volkswagen'inizi ilk günkü gibi korumanıza yardımcı olacak satış sonrası fırsatları şimdi Volkswagen Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor. İlginizi çeken kampanyaya veya fırsata hemen başvurmak ya da detaylı bilgi almak için talepte bulunabilirsiniz. Değer ve İlgi Merkezimiz (DİM), sizi 7 gün 24 saat boyunca sadece dakikalar içinde aramaktan ve bilgilendirmekten memnuniyet duyacaktır.

image

Bugün Günlerden Volkswagen

4.12.2018

Bugün Volkswagen ailesine katılmak için harika bir gün!

Siz de 31 Aralık’a kadar bir Volkswagen Yetkili Satıcısına uğrayın, hayalinizdeki Polo, Golf, Tiguan, Passat veya Arteon modeline, ÖTV indirimine ek çok özel fiyatlarla sahip olma fırsatını kaçırmayın.

Üstelik şimdi kampanyanın geçerli olduğu Passat* ve Arteon modelleri için 60.000 TL’ye ve 12 ay vadeye kadar %0, Polo**, Golf ve Tiguan*** modelleri içinse 50.000 TL’ye 24 ay vadede %1.99 faiz avantajları da Volkswagen Yetkili Satıcılarında!

image

Hurda İndirimi Volkswagen'de!

3.7.2018

Şimdi, yıllardır sizi taşıyan emektar otomobilinize veda ederek yepyeni bir Volkswagen’le yola devam etmenin tam zamanı!

Siz de eğer 16 yaş ve üzeri bir araca sahipseniz gelin onu hurdaya ayırın, 10.000 TL’ye varan ÖTV indirim fırsatından* faydalanarak yazın tadını yepyeni bir Volkswagen ile çıkarın. 18 Haziran 2018 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olan hurda desteği hakkında detaylı bilgi, Volkswagen Yetkili Satıcılarında!

image

vdf Kredi Kampanyası

12.11.2018

Hayallerinizi ertelemeyin, gönlünüzden geçen Volkswagen modeline hemen sahip olun diye, Volkswagen Finans’tan %2,61 avantajlı faiz oranıyla kredi imkanı sizleri bekliyor. Bunun için araç kredinize, Volkswagen’inizi ilk günkü gibi korumanıza yardımcı Hep Yeni Paketi’nden iki yenilikçi sigorta ürünü eklemeniz yeterli!

Kampanya dahilinde, 6 ila 48 aylık vadelerde %2,61, 48 ila 60 aylık vadelerde ise %2,66’lık faiz oranları uygulanmaktadır*.

image

Volkswagen AutoCredit

4.12.2018

Volkswagen sahibi olmanın yeni yolu: Volkswagen AutoCredit.

Volkswagen AutoCredit'in cazip koşullarıyla yeni bir Volkswagen sahibi olmak şimdi çok kolay. Volkswagen AutoCredit’in cazip koşullarıyla araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleyin.

image

vdf Deal ile Kiralama

1.4.2018

Standart ürün paketlerine bağlı kalmadan kişiselleştirilebilir ve ihtiyacınıza yönelik çözümler sunan vdf deal, şirketiniz için 18 aydan 47 aya kadar operasyonel kiralama fırsatları sunuyor. vdf deal ile; aylık sabit taksitlerle sürpriz ödemelerin önüne geçer, ikinci el riski taşımaz, nakit akışınızı etkilemez, kredibilitenizi düşürmez ve vergisel avantaj sağlarsınız.

image

ZUBİZU Servis Kampanyası

22.4.2016

ZUBİZU mobil uygulamasını kullanan Volkswagen sahipleri, serviste de kazanıyor!

Eğer siz de 4 yaş ve üzeri bir Volkswagen’e sahipseniz, ZUBİZU mobil uygulamasını kullanarak bu indirimden faydalanabilirsiniz.

image

ZUBİZU ile Shell’den Yakıt Hediyesi

31.7.2018

En iyi markalarda sayısız avantajlar sunan ZUBİZU, Volkswagenseverlerin hayatını kolaylaştıracak bir yenilik daha sunuyor.

Shell'den her ay 400 TL yakıt alan ZUBİZU üyelerine 15 TL hediye yakıt kazandıran ZUBİZU, ayrıca yeni özelliği olan mobil ödeme ile artık anlaşmalı Shell istasyonlarında aracınızdan inmeden ödemenin rahatlığını da yaşatıyor.

image

Volkswagen Orijinal Aksesuar Kiralama

3.2.2017

Şimdi Volkswagen Yetkili Servislerinde* portbagaj, bisiklet taşıyıcı veya kayak ve snowboard taşıyıcı kiralamak mümkün!

Orijinal Volkswagen aksesuarlarından portbagaj, bisiklet taşıyıcı ya da kayak ve snowboard taşıyıcı dilediğiniz zaman kiralamanız için Volkswagen Yetkili Servislerinde sizleri bekliyor.

Daha fazlası için...