2.20.101.1, 2019-10-22 00:09:34
Kampanyalar

Kampanyalar

Size özel.

Sizi bir Volkswagen sahibi yapacak cazip kampanyalar ve Volkswagen'inizi ilk günkü gibi korumanıza yardımcı olacak satış sonrası fırsatları şimdi Volkswagen Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor. İlginizi çeken kampanyaya veya fırsata hemen başvurmak ya da detaylı bilgi almak için talepte bulunabilirsiniz. Değer ve İlgi Merkezimiz (DİM), sizi 7 gün 24 saat boyunca sadece dakikalar içinde aramaktan ve bilgilendirmekten memnuniyet duyacaktır.

image

Yeni Passat’ta Lansmana Özel Fiyatlar!

1.11.2019

Yeni Passat, karşı koyamayacağınız lansmana özel indirimler ve hurda desteği ile Volkswagen Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor.

Unutmayın! İnternet sitemizde yayında olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listelerimizin üzerinden uygulanacak olan özel Volkswagen indirimleri hakkında bilgi, sadece Volkswagen Yetkili Satıcılarında.

image

Hurda İndirimi Volkswagen'de!

17.6.2019

Şimdi, yıllardır sizi taşıyan emektar otomobilinize veda ederek yepyeni bir Volkswagen’le yola devam etmenin tam zamanı!

Siz de eğer 16 yaş ve üzeri bir araca sahipseniz gelin onu hurdaya ayırın, 15.000 TL’ye varan ÖTV indirim fırsatından* faydalanarak yazın tadını yepyeni bir Volkswagen ile çıkarın. 18 Haziran 2018 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olan hurda desteği hakkında detaylı bilgi, Volkswagen Yetkili Satıcılarında!

image

vdf Kredi Kampanyası

4.12.2019

Hayallerinizi ertelemeyin, gönlünüzden geçen Volkswagen modeline hemen sahip olun diye, Volkswagen Finans’tan %1,10 avantajlı faiz oranıyla kredi imkanı sizleri bekliyor. Bunun için araç kredinize, Volkswagen’inizi ilk günkü gibi korumanıza yardımcı Hep Yeni Paketi’nden iki yenilikçi sigorta ürünü eklemeniz yeterli!

Kampanya dahilinde, 6 ila 48 aylık vadelerde %1,10, 48 ila 60 aylık vadelerde ise %1,15’lik faiz oranları uygulanmaktadır*.

image

Volkswagen AutoCredit

28.8.2019

Volkswagen sahibi olmanın yeni yolu: Volkswagen AutoCredit.

Volkswagen AutoCredit'in cazip koşullarıyla yeni bir Volkswagen sahibi olmak şimdi çok kolay. Volkswagen AutoCredit’in cazip koşullarıyla araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleyin.

image

vdf Deal ile Kiralama

1.4.2018

Standart ürün paketlerine bağlı kalmadan kişiselleştirilebilir ve ihtiyacınıza yönelik çözümler sunan vdf deal, şirketiniz için 18 aydan 47 aya kadar operasyonel kiralama fırsatları sunuyor. vdf deal ile; aylık sabit taksitlerle sürpriz ödemelerin önüne geçer, ikinci el riski taşımaz, nakit akışınızı etkilemez, kredibilitenizi düşürmez ve vergisel avantaj sağlarsınız.

image

ZUBİZU Servis Kampanyası

%30’a varan servis indirimleri ve 6 taksit fırsatı!

ZUBİZU ile Volkswagen sahipleri, serviste de kazanıyor!

3 yaş ve üzeri Volkswagen'lerde geçerli ZUBİZU kampanyası devam ediyor. Tüm bakım ve onarım işlemlerinizde, yaşa göre artan ve %30’a varan indirimlerden yararlanmak için siz de Volkswagen Yetkili Servislerimize uğrayın, her bakımdan avantajlı çıkın.

Üstelik şimdi anlaşmalı kredi kartlarında geçerli 6 taksit fırsatı da Volkswagen Yetkili Servislerinde!

image

Servis Volkswagen’den,
Kredisi vdf’den!

26.2.2019

Volkswagen’iniz hep ilk günkü gibi kalsın diye içinizi rahatlatacak bir öneri: vdf Servis Kredisi!

Volkswagen Yetkili Servislerinde yaptıracağınız 3.500 TL’den 20.000 TL’ye kadar tüm bakım, onarım, mekanik ve parça değişim hizmetleri için kullanabileceğiniz %2,29 faizli servis krediniz hazır!*

Volkswagen Yetkili Servisleri sayesinde Volkswagen’iniz, vdf Servis Kredisi sayesinde de sizin içiniz rahat etsin.

image

ZUBİZU ile Shell’den Yakıt Aldıkça 5 Kat Kazan

25.10.2019

En iyi markalarda sayısız avantajlar sunan ZUBİZU, Volkswagenseverlerin hayatını kolaylaştıracak bir yenilik daha sunuyor.

Plakanızı ZUBİZU’ya hemen kaydedin, Shell’de yapacağınız her yakıt alımında 25 Ekim - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında 5 kat Smart Puan kazanın.

Daha fazlası için...