Sınıfının öncüsü Volkswagen Golf
Sınıfının öncüsü Volkswagen Golf
Sınıfının öncüsü Volkswagen Golf

Golf

Tavsiye Edilen Başlangıç Fiyatı:1
₺207.100
Motorlar:
1.0 TSI, 1.5 TSI
Donanım Seviyeleri:
Midline Plus, Comfortline, Highline

Kendi Yarattığı Sınıfın Lideri Volkswagen Golf

1974'te piyasaya çıkışıyla birlikte yepyeni bir sınıf yaratan Golf, Kompakt Hatchback adıyla bilinen bu sınıfa, nesillerdir yön vermeye devam ediyor. "Golf Segmenti" olarak da adlandırılan sınıfın öncüsü olan Golf; üstün sürüş konforu, gelişmiş sürüş destek sistemleri, ileri teknoloji ürünü bilgi ve eğlence sistemleri, her zamanki Golf pratikliği ve Volkswagen sağlamlığı ile göz kamaştırıyor.

Tasarım

Göz alıcı tasarım, göz almayan LED Farlar.

Golf’teki enerji tasarruflu LED Farlar ve LED Gündüz Sürüş Farları, her zaman dikkatleri üzerine çeker. Gündüz de gece de... Bunun nedeni; gündüz sürüş farları ve dönüş sinyalleri fonksiyonlarını barındıran ayırt edici çift “L-LED” ışık yayları ile gün ışığından esinlenen aydınlatma spektrumudur. Golf, etkin aydınlatma sistemi sayesinde gözlerin daha az yorulmasını sağlar ve karanlıkta otomobil kullanmayı daha da rahat hale getirir.

  • Midline Plus ve Comfortline donanımlarında opsiyonel, Highline donanımında standart.
  • Opsiyonel Dinamik Uzun Far Asistanı “Dynamic Light Assist” ile otomatik uzun far kontrolü.

Konfor

İhtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşmanın en şık yolu.

Artık hız, motor devri ve yakıt tüketimi gibi temel verilerden çok daha fazlası gösterge panelinizde sizi bekliyor. İhtiyacınız olan tüm verilere ulaşmanızı sağlayan Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display", Golf'ünüzle ilgili tüm önemli verileri, yüksek çözünürlüklü TFT LCD panel üzerine yansıtıyor ve beş farklı görünümle sistemi kendi tercihlerinize göre uyarlamanızı sağlıyor.

Teknoloji

Yüksek güç. Düşük yakıt tüketimi.