Tavsiye Edilen Başlangıç Fiyatı:1
₺348.500
Motorlar:
1.5 TSI, 1.6 TDI, 2.0 TDI, 2.0 TDI 4MOTION
Donanım Seviyeleri:
Impression, Business, Elegance

Volkswagen Passat. O Kendini Anlatır.

Beklemek, bir zaman kaybı değildir. Bunu en iyi; doğru zamanı bekleyip başarıyı elde edenler bilir. Passat, başarıya giden yolda sadece ondan beklediklerinizi değil, beklentilerinizin de ötesini karşılamaya hazır. Premium malzemeleriyle kaliteyi, seçkin ruhuyla zarafeti, hem güçlü hem de verimli motor seçenekleriyle performansı hissedin! Etkileyici, güçlü, güvenilir… Onu anlatmak için birçok kelimeye ihtiyacınız olabilir. Siz, şimdi bunların hepsini bir kenara bırakın çünkü o kendini anlatır.

Tasarım

 • Passat'ın IQ.LIGHT - LED Matrix farları
  Passat'ın IQ.LIGHT - LED Matrix farları

Parlak bir fikir.

 • Passat'ın IQ.LIGHT - LED Matrix farları
  Passat'ın IQ.LIGHT - LED Matrix farları

Üstün teknoloji ürünü bu far sistemi, temel işlevi olan kısa ve uzun hüzmeli aydınlatma seçeneklerinden çok daha fazlasını sunar. Temel aldığı LED Matrix aydınlatma teknolojisi ile farklı sürüş koşullarına cevap verebilecek zengin bir ışık dağıtım yelpazesine ulaşmak için belirli LED modüllerini ayrı ayrı kontrol edebilir.1

Üstelik Dinamik Uzun Far Asistanı "Dynamic Light Assist" ile birleştiğinde bu farlar, uzun hüzmeli farlar ile ilerlerken tespit edilen diğer araçların sürücülerinin gözlerini kamaştırmamak için de bu LED modüllerini ayrı ayrı kapatıp açabilir.

Hız limitleri dahilinde.

Konfor

 • Merkezde navigasyonun yer aldığı Passat Dijital Kokpiti
  Merkezde navigasyonun yer aldığı Passat Dijital Kokpiti

Size özel bir kaptan köşkü.

 • Merkezde navigasyonun yer aldığı Passat Dijital Kokpiti
  Merkezde navigasyonun yer aldığı Passat Dijital Kokpiti

Sürüş sırasında sadece hız ve devir sayaçlarını mı görmek istiyorsunuz? Yoksa detaylı performans verilerini ya da navigasyon haritasını mı..? Peki ya dinlediğiniz müziğin adını..? Tüm bunların hepsine ve daha fazlasına ne dersiniz? 

Çok fonksiyonlu direksiyon üzerindeki tuşlar sayesinde bu seçimi yapmak artık elinizde. Geleneksel gösterge tablolarının sınırlı kişiselleştirme ve bilgilendirme yeteneklerinin ötesine geçen, yüksek çözünürlüklü TFT LCD ekranda istediğiniz bilgi profilini rahatlıkla görebilirsiniz.

 • 26 cm (10,25") renkli TFT ekran.
 • Çoklu yapılandırma olanağı.

Teknoloji

 • Passat TSI motor teknolojisi
  Passat TSI motor teknolojisi

Esnek, verimli ve güçlü.

 • Passat TSI motor teknolojisi
  Passat TSI motor teknolojisi

Passat'ın motorları güçlü olduğu kadar ekonomik de. Bu nedenle otomobil kullanmayı seven; fakat yakıt tüketimini düşük tutmak isteyenler için Passat TSI, mükemmel bir seçenek.

Turboşarjlı Kademeli Enjeksiyon "TSI" teknolojisi, turbo boşluğuna sahip olmayan, en alt devirlerde dahi devreye girebilen hafif ve etkin bir egzoz turboşarjı ile Volkswagen'in geçmiş FSI motorlarından gelen direkt benzin enjeksiyon sistemini birleştirir. Bu sayede çok daha küçük motor hacimlerinden, çok daha fazla beygir gücü (PS) ve çekiş gücü (Tork) elde edilir.

Defalarca Uluslararası Yılın Motoru "Engine of the Year" ödülü kazanan Volkswagen'in efsanevi TSI motorlarını denemeden, yüksek performansı, düşük tüketimle birleştiren gerçek bir modern benzinli motorla karşılaşmamışsınız demektir.

Güvenlik

 • Passat Adaptif Hız Sabitleyici "ACC" ile hız kontrolü
  Passat Adaptif Hız Sabitleyici "ACC" ile hız kontrolü

Mesafeyi korur ve hız limitlerine uyar.

 • Passat Adaptif Hız Sabitleyici "ACC" ile hız kontrolü
  Passat Adaptif Hız Sabitleyici "ACC" ile hız kontrolü

Adaptif Hız Sabitleyici "ACC" sisteminde gelişmiş bir radar, araç önünde bulunan yaklaşık 200 m’lik bir alanı sürekli olarak tarar ve önde seyreden araçlara olan güvenli takip mesafesini korur.1

Adaptif Hız Sabitleyici "ACC", dur-kalk trafikte de ekstra konfor sunar. Bu sistem sayesinde Passat, önde duran aracın arkasına yanaşıp durur ve sonra tekrar hareket eder.2

Maksimum 210 km/s hıza kadar.
Hız limitleri dahilinde.