Tavsiye Edilen Başlangıç Fiyatı:1
₺187.300
Motorlar:
1.0 MPI, 1.0 TSI, 1.6 TDI
Donanım Seviyeleri:
Trendline, Comfortline, Highline

Volkswagen Polo. Daha Büyük, Daha Eğlenceli.

Polo; büyüdü, gelişti ve yepyeni bir görünüm kazandı. Genişleyen iç mekânı, bir önceki jenerasyona göre 71 lt büyüyen bagaj hacmi ve tamamen yenilenen teknolojisiyle gelmiş geçmiş en büyük Polo ile tanışın. 3 farklı dekor seçeneği, sayısız gövde rengi seçenekleri ve etkileyici jantlarıyla onda tarzınızın yansımasını göreceksiniz. Polo; Olması gerektiği gibi değil, olmasını istediğiniz gibi…

Tasarım

 • Göz alıcı Polo LED farlar ile doğru aydınlatma
  Göz alıcı Polo LED farlar ile doğru aydınlatma

Geceyi gündüze dönüştürün.

 • Göz alıcı Polo LED farlar ile doğru aydınlatma
  Göz alıcı Polo LED farlar ile doğru aydınlatma

LED Farlar ve LED Gündüz Sürüş Farları, her koşulda kusursuz bir görüş imkanı sağlarken, aynı zamanda Polo'ya etkileyici bir görünüm de kazandırır. Uzun ömürlerinin yanı sıra düşük elektrik tüketimleriyle de dikkat çeken LED Farlar ve LED Gündüz Sürüş Farları, LED sinyal lambalarıyla ve hem yüke hem de hıza duyarlı otomatik yükseklik ayarlarıyla birlikte gelir. 

 • Ön sis farlarına entegre statik viraj aydınlatması dahildir.

Konfor

 • Polo’nun Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display"
  Polo’nun Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display"

Tam olarak istediğiniz bilgileri gösteren sürüş ekranınız.

 • Polo’nun Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display"
  Polo’nun Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display"

Klasik hız ve kilometre göstergesini, navigasyon haritasını, dinlemekte olduğunuz şarkının adını ve çok daha fazlasını bir arada mı görmek istiyorsunuz? Çok fonksiyonlu deri direksiyon ile yüksek çözünürlüklü Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display" ekranını kolayca düzenleyebilirsiniz. Böylece hepsi tam istediğiniz gibi ve tam anlamıyla gözünüzün önünde olur.

 • Yüksek çözünürlüklü 31 cm (12,3") renkli TFT ekran.

Teknoloji

 • Polo TSI Motor Teknolojisi
  Polo TSI Motor Teknolojisi

Küçük bir detay ancak bu kadar müthiş olabilir. 

 • Polo TSI Motor Teknolojisi
  Polo TSI Motor Teknolojisi

Polo'nun motorları güçlü olduğu kadar ekonomik de. Bu nedenle otomobil kullanmayı seven; fakat yakıt tüketimini düşük tutmak isteyenler için Polo TSI, mükemmel bir seçenek. 

Turboşarjlı Kademeli Enjeksiyon "TSI" teknolojisi, turbo boşluğuna sahip olmayan, en alt devirlerde dahi devreye girebilen hafif ve etkin bir egzoz turboşarjı ile Volkswagen'in geçmiş FSI motorlarından gelen direkt benzin enjeksiyon sistemini birleştirir. Bu sayede çok daha küçük motor hacimlerinden, çok daha fazla beygir gücü (PS) ve çekiş gücü (Tork) elde edilir.

Defalarca Uluslararası Yılın Motoru "Engine of the Year" ödülü kazanan Volkswagen'in efsanevi TSI motorlarını denemeden, yüksek performansı, düşük tüketimle birleştiren gerçek bir modern benzinli motorla karşılaşmamışsınız demektir.

Güvenlik

 • Polo Hava Yastıkları
  Polo Hava Yastıkları

Polo'daki herkesin güvenliği emin ellerde.

 • Polo Hava Yastıkları