Tiguan Allspace Model Dış Tasarımı
Tiguan Allspace Model Dış Tasarımı
Tiguan Allspace Model Dış Tasarımı

Tiguan Allspace

Tavsiye Edilen Başlangıç Fiyatı:1
₺478.700
Motorlar:
1.5 TSI
Donanım Seviyeleri:
Comfortline, Highline

Volkswagen Tiguan Allspace. Macera İçin Yer Açın.

Tiguan Allspace’in, Tiguan’dan 21 cm daha uzun gövdesi ona yalnızca güçlü ve ağırbaşlı bir görünüm kazandırmakla kalmıyor, rahat ve keyifli yolculukların yanı sıra geniş bir bagaj hacmini de beraberinde getiriyor. Üstelik Tiguan Allspace'te sunulan 3. koltuk sırası, 7 kişiye kadar geniş aileler için oldukça kullanışlı. Tiguan Allspace’te her macera için bir yer var.

Tasarım

Tüm ilgi üzerinizde.

Yüksek teknoloji ürünü, enerji tasarruflu LED "Mid" Farlar, gece, yağışlı veya sisli havalarda daha iyi bir görüşe kavuşmanıza ve trafikteki diğer araç sürücüleri tarafından daha iyi görünmenize yardımcı olur. Üstelik Dinamik Uzun Far Asistanı “Dynamic Light Assist” ile birleştiğinde bu farlar karşıdan gelen trafiği otomatik olarak algılayıp, sadece araçların olduğu alanları kısar, geri kalan bölgeleri uzun hüzmeli farlarla aydınlatmaya devam eder, karşıdan gelen sürücüleri rahatsız etmez.

Aynı verimli ve dayanıklı LED teknolojisine sahip stop lambaları da yüksek tepki hızları ve parlaklıklarıyla arkadan gelen sürücülerin daha erken uyarılmasını ve bu sayede aktif güvenliğin artırılmasını sağlar.