Tiguan Allspace Model Dış Tasarımı

Tiguan Allspace

Tavsiye Edilen Başlangıç Fiyatı:1
₺561.400
Motorlar:
1.5 TSI
Donanım Seviyeleri:
Comfortline, Highline

Volkswagen Tiguan Allspace. Macera İçin Yer Açın.

Tiguan Allspace’in, Tiguan’dan 21 cm daha uzun gövdesi ona yalnızca güçlü ve ağırbaşlı bir görünüm kazandırmakla kalmıyor, rahat ve keyifli yolculukların yanı sıra geniş bir bagaj hacmini de beraberinde getiriyor. Üstelik Tiguan Allspace'te sunulan 3. koltuk sırası, 7 kişiye kadar geniş aileler için oldukça kullanışlı. Tiguan Allspace’te her macera için bir yer var.

Tasarım

Tüm ilgi üzerinizde.

Yüksek teknoloji ürünü, enerji tasarruflu LED "Mid" Farlar, gece, yağışlı veya sisli havalarda daha iyi bir görüşe kavuşmanıza ve trafikteki diğer araç sürücüleri tarafından daha iyi görünmenize yardımcı olur. Üstelik Dinamik Uzun Far Asistanı “Dynamic Light Assist” ile birleştiğinde bu farlar karşıdan gelen trafiği otomatik olarak algılayıp, sadece araçların olduğu alanları kısar, geri kalan bölgeleri uzun hüzmeli farlarla aydınlatmaya devam eder, karşıdan gelen sürücüleri rahatsız etmez.

Aynı verimli ve dayanıklı LED teknolojisine sahip stop lambaları da yüksek tepki hızları ve parlaklıklarıyla arkadan gelen sürücülerin daha erken uyarılmasını ve bu sayede aktif güvenliğin artırılmasını sağlar.

Konfor

Geniş aileniz ile hedefinize güvenle ulaşın.

Yeni, lüks ve geniş bir iç hacim. Tiguan Allspace gerçek yolculuk konforunu size oldukça geniş bir biçimde sunar. Üçüncü koltuk sırası sayesinde yedi kişiye kadar* oturma alanına ve 760 litreden 1.920 litreye kadar arttırılabilen bir bagaj hacmine sahiptir.** Üstelik  tek bir hareketle üçüncü ve ikinci koltuk sırasındaki dış koltukları, yere yatırmak zorunda kalmadan katlayabilir ve uzun bagajlarınıza yer açabilirsiniz. 

*Üçüncü koltuk sırası maksimum 1,60 m boyuna sahip yolcular için idealdir.
**Otomobilin sahip olduğu donanımlara ve motor şanzıman kombinasyonuna bağlı olarak değişebilir.

Teknoloji

Esnek, verimli ve güçlü.

Tiguan Allspace'in motorları güçlü olduğu kadar ekonomik de. Bu nedenle otomobil kullanmayı seven; fakat yakıt tüketimini düşük tutmak isteyenler için Tiguan Allspace TSI, mükemmel bir seçenek. 

Turboşarjlı Kademeli Enjeksiyon "TSI" teknolojisi, turbo boşluğuna sahip olmayan, en alt devirlerde dahi devreye girebilen hafif ve etkin bir egzoz turboşarjı ile Volkswagen'in geçmiş FSI motorlarından gelen direkt benzin enjeksiyon sistemini birleştirir. Bu sayede çok daha küçük motor hacimlerinden, çok daha fazla beygir gücü (PS) ve çekiş gücü (Tork) elde edilir.

Defalarca Uluslararası Yılın Motoru "Engine of the Year" ödülü kazanan Volkswagen'in efsanevi TSI motorlarını denemeden, yüksek performansı, düşük tüketimle birleştiren gerçek bir modern benzinli motorla karşılaşmamışsınız demektir.

Güvenlik

Römork mu? Çocuk oyuncağı.

Sürüş dünyasında karşılaşılan en zor işlerden biri belki de bir römorku park etmektir. Oysa Tiguan Allspace ile bu iş çok kolay!

Geri vitesi seçin, Park Asistanı "Park Assist" butonuna basın ve elektrikli ayna kumandası üzerinden römorkun gitmesini istediğiniz yönü ve açıyı belirleyin. Artık ellerinizi direksiyondan çekebilirsiniz! Römork Manevra Asistanı “Trailer Assist” gerisini sizin için halleder. Sizin tek yapmanız gereken gaz ve fren pedallarını ve de etrafı kontrol etmek. Hepsi bu!

Donanım Seviyeleri

Hayalinizdeki Tiguan Allspace'i keşfetmek için kendi Tiguan Allspace'inizi hemen oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Model Bilgi Formu

Tiguan Allspace hakkında daha detaylı bilgi almak mı istiyorsunuz? Formumuzu doldurun, sizi hemen arayıp bilgilendirelim.

Kampanyalar ve Finansal Hizmetler

Hayalinizdeki Volkswagen Tiguan Allspace’e ulaşmanıza yardımcı olacak, size özel yapılandırılabilen satış kampanyalarımızı ve finansal çözümlerimizi hemen inceleyin.

Daha fazlası için...