Tavsiye Edilen Başlangıç Fiyatı:1
₺4.255.200
Motorlar:
3.0 V6 TDI 4MOTION
Donanım Seviyeleri:
Elegance, Premium, R-Line

Touareg. Tüm Gözler Üzerinde, Tüm Gözlerden Uzak.

Üst sınıf bir SUV’den neler beklenir? Dikkat çekici bir tasarım? Titizlikle seçilmiş yüksek kaliteli malzemeler..? Güçlü bir motor..? Bugünlerde pek çok SUV’nin hedefleri aynı. Peki ya daha fazlasını isteyenler..? Touareg, baştan aşağı bir değişimle yeniden karşınızda! Daha önceki jenerasyonlarında olduğu gibi durdurulamaz bir güç ile premium donanım özelliklerini, bu kez geleceğe ışık tutan teknolojilerle buluşturuyor.

Tasarım

Göz kamaştırmayan, göz alıcı bir teknoloji.

IQ.LIGHT - LED Matrix Farlar, temel işlevleri olan kısa ve uzun hüzmeli aydınlatma seçeneklerinden çok daha fazlasını sunar. LED Matrix teknolojisi ile farklı sürüş koşullarına cevap verebilecek zengin bir ışık dağıtım yelpazesine ulaşmak için belirli LED modüllerini ayrı ayrı kontrol edebilirler.1

Şehir içinde veya dışında farketmeksizin, bir aracı sollarken ya da kötü hava koşulları altında otoyolda ilerlemeye çalışırken aydınlatma genişliği, derinliği ve yoğunluğu gibi birçok unsur, IQ. LIGHT – LED Matrix Farlar tarafından otomatik olarak uyarlanır. Tüm koşullarda ultra net, dikkat dağıtıcı parlama ve yansımalardan arındırılmış, dinlendirici bir görüş, Touareg'de!

1 Hız limitleri dahilinde.

Konfor

Gelecek karşınızda.

Touareg'in sahip olduğu 10,25” Dijital Gösterge Paneli “Digital Cockpit Pro”, gösterge tablosunu ve bilgi ve eğlence sistemini sürücü odaklı, kavisli ve ultra geniş bir ekranda bir araya getirir. Bu gelişmiş sistem, kullanıcı dostu kumanda yöntemlerini dokunma, jest veya sesli kontroller ile herhangi bir fiziksel butona ihtiyaç duymadan sunar.

  • Dokunma, jest veya sesli kontrol kumanda yöntemleri.
  • “Discover Premium” Navigasyon Sistemi.
  • “Business” Mobil Bağlantı Arayüzü.
  • Mobil Bağlantı Arayüzü "App-Connect".
  • Volkswagen Medya Kontrolü Volkswagen Media Control”.
  • Kablosuz şarj özelliği.
  • 4 adet yüksek hızlı USB bağlantı noktası.

Teknoloji

Durdurulamaz bir çekiş gücü.

Safkan bir SUV olan Touareg, sadece asfalt yollar üzerinde değil, en zorlu zeminlerde dahi sağ ayağınız ile ilettiğiniz talepleri anında ve etkili bir şekilde yerine getirebilecek güçte bir motor ile donatılmıştır.

V düzeninde sıralanmış 6 silindirli, 24 valfli ve yüksek basınçlı Commonrail Dizel Enjeksiyon sistemi ile donatılan 3.0 V6 TDI motor,  Volkswagen mühendislerince özel olarak programlanan bir Elektronik Motor Kontrol Ünitesine (ECU) ve yüksek kaliteli piezzo enjektörlere sahiptir. Sonuç: Her koşulda yüksek güç üreten, dengeli, sessiz ve sarsıntısız bir motor.

  • Maksimum 286 PS güç, 600 Nm tork (2.250 - 3.250 d/d arasında sabit).
  • 6,1 saniyede tamamlanan 0-100 km/s hızlanma.
  • 235 km/s maksimum hız.

Güvenlik

Infrared teknolojisi ile ekstra güvenlik.

Touareg'le gece sürülerinde bile hiç bir detayı kaçırmazsınız. Gece Görüşü "Night Vision" sisteminin sahip olduğu kızılötesi termal kamera, yaklaşık 130 metreye kadar mesafeyi tarar ve bu alandaki vücut ısılarını algılayarak Dijital Kokpit "Innovision Cockpit'te" görüntüler.1 Böylece özellikle gece yolculuğu sırasında ve sisli havalarda önünüze çıkabilecek yayalar veya hayvanların daha erken tespit edilebilmesini sağlar. 

Sistem, bir tehlike anında Dijital Kokpit “Innovision Cockpit” ve Renkli Ek Bilgilendirme Ekranı “Head Up Display” üzerinden sürücüyü uyarır.

1 Hız limitleri dahilinde.

Donanım Seviyeleri

Hayalinizdeki Touareg'i keşfetmek için kendi Touareg'inizi hemen oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Araç Tedariği ile İlgili Güncel Durum

Küresel anlamda yaşanan hammadde krizinden dolayı bazı modellerimizde zaman zaman tedarik sorunu yaşanabilmektedir, detaylı bilgi için Yetkili Satıcılarımıza başvurabilirsiniz.

Model Bilgi Formu

Touareg hakkında daha detaylı bilgi almak mı istiyorsunuz? Formumuzu doldurun, sizi hemen arayıp bilgilendirelim.

Kampanyalar ve Finansal Hizmetler

Hayalinizdeki Volkswagen Touareg’e ulaşmanıza yardımcı olacak, size özel yapılandırılabilen satış kampanyalarımızı ve finansal çözümlerimizi hemen inceleyin.

Daha fazlası için...