• Tavsiye Edilen Başlangıç Fiyatı:₺1.109.000,00
    1
  • Motorlar:1.0 MPI, 1.0 TSI
  • Donanım Seviyeleri:Impression, Life, Style

Polo. Zamansız.

Ne kadar dikkatli bakarsanız bakın, bazıları göründüğünden fazlasıdır. Modern dokunuşlarla yeniden yorumlanan kompakt gövdesinin ardında sakladığı geniş iç mekanı ve yükleme kapasitesi, Yarı Otonom Sürüş Asistanı “Travel Assist” ve IQ.LIGHT – LED Matrix farlar gibi premium otomobillerde görmeye alışık olduğumuz teknolojileri, hiçbir zaman değişmeyen Volkswagen üretim kalitesi ve sağlamlığıyla Polo, şimdi sizi bekliyor.

Arkanıza yaslanın ve kendinizi dijital ve akıllı Polo’ya bırakın. Sayfanın sonuna geldiğinizde siz de Polo ile bizzat tanışmak isteyeceksiniz.

** Bu sayfada yer alan ilgili ekipmanın standart ya da opsiyonel olduğunu ifade eden göstergeleri aşağıda bulabilirsiniz.
I : Impression donanım seviyesinde standart ekipman
L : Life donanım seviyesinde standart ekipman
ST : Style donanım seviyesinde standart ekipman
O : Opsiyonel ekipman

Bugün Günlerden Polo.

Bugün Günlerden Polo.

16.5.2024

Polo, şimdi çok özel fırsatlarla Volkswagen Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor! Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için hemen formu doldurun, sizi arayıp bilgilendirelim.

Yeni Polo IQ.LIGHT LED Farlar

IQ. LIGHT – LED Matrix

Polo’nun akıllı aydınlatma teknolojisi ile diğer işlevsel ve göz alıcı tasarım detayları.

Yeni Polo Dijital Gösterge Paneli

10,25" Dijital Gösterge Paneli "Digital Cockpit Pro"

Polo’nun dijital kontrol sistemleri, hayatınızı kolaylaştıracak konfor özellikleri.

Yeni Polo Çift Kavramalı Şanzıman

Çift Kavramalı Şanzıman “DSG”

Polo’nun, adeta ışık hızında değişimler sağlayan 7 ileri otomatik şanzıman sistemi.

Tasarım

Yapay Zeka ile geceyi gündüze çevirin.

Polo’nun aydınlatma alanında otomotiv endüstrisinin en gelişmiş teknolojik seviyesini ifade eden IQ. LIGHT – LED Matrix farları aktif sürüş güvenliğini en üst düzeyde desteklerken, Polo'nun gece trafiğinde ışıldamasına da katkı sağlar. Sistemi yöneten yapay zeka algoritması ile birbirinden bağımsız olarak açılıp, kapatılabilen ve her bir farın içinde bulunan çok sayıda LED modül, farklı hava ve yol şartlarında en optimum aydınlatmayı garanti altına alır. IQ. LIGHT – LED Matrix farlar, ayrıca düşük enerji tüketimleri ile yakıt ekonomisine de katkıda bulunur. (ST)

Konfor

Geleceğe bakış.

Klasik hız ve devir göstergesinin dışında, navigasyon haritasını, dinlemekte olduğunuz şarkının adını ve yol bilgisayarı verilerini bir arada mı görmek istiyorsunuz? 10,25" Dijital Gösterge Paneli "Digital Cockpit Pro", 10,25” genişliğinde yüksek çözünürlüklü TFT LCD ekranıyla, tüm veri ve bilgileri direkt olarak görüş alanınıza yansıtır. Üstelik tüm bu veri ve bilgilerin nasıl gösterileceğini, kendi zevk ve tercihlerinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Böylece hepsi tam istediğiniz gibi ve tam anlamıyla gözünüzün önünde olur. (L) (ST)

Teknoloji

7 ileri Çift Kavramalı Şanzıman "DSG".

Konvansiyonel otomatik vites sistemlerinin yüksek yakıt tüketimi, yüksek ağırlık, düşük performans ve yüksek emisyon değerlerinden ibaret olan tüm kötü yönlerini ortadan kaldıran bu kompakt ve hafif şanzıman sistemi ile Polo, manuel vitesli modellerden bile daha yüksek performanslı, daha düşük yakıt tüketimine sahip ve daha çevreci.

Üstün mekatronik sistemi sayesinde Çift Kavramalı Şanzıman "DSG", adeta ışık hızında bir üst vitese geçer ve bu sayede diğer otomatik şanzımanlarda karşılaşılabilen sarsıntı, hızlanmada kesinti ve güç kaybının tamamen önüne geçer. Volkswagen'in motor sporlarında elde ettiği deneyimin bu mühendislik harikası ürünü, etkili performans, düşük yakıt tüketimi ve üstün sürüş keyfi için hizmetinizde.

Güvenlik

Her zaman doğru yolda kalın.

 Polo'nun Yarı Otonom Sürüş Asistanı "Travel Assist", sistemin içeriğinde barındırdığı radar, sensör ve kameralar yardımıyla şerit çizgilerini takip eder, fren ve gaz kararlarını otonom bir şekilde vererek önünde seyreden araç ile takip mesafesini koruyabilir ve gerektiğinde kontrollü bir şekilde şerit değiştirebilir.¹ (O)

  • “Travel Assist” özellikle otoyollarda ve çok şeritli yollarda, şeridinizi ve hız limitinizi korur; önünüzdeki otomobille aranızda güvenli bir mesafe olmasını sağlar.²
  • Çift Kavramalı Şanzıman "DSG", trafik sıkışıkken ve dur-kalk trafikte sürüş keyfinizin artırır. 

1 Sürücü her an için sistemi devre dışı bırakmaya hazır olmalıdır. Otomobili güvenli bir şekilde kullanma sorumluluğu yine sürücüye aittir.
2 Hız limitleri dahilinde.

Donanım Seviyeleri

Hayalinizdeki Polo'yu keşfetmek için kendi Polo'nuzu hemen oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Araç Tedariği ile İlgili Güncel Durum

Küresel anlamda yaşanan hammadde krizinden dolayı bazı modellerimizde zaman zaman tedarik sorunu yaşanabilmektedir, detaylı bilgi için Yetkili Satıcılarımıza başvurabilirsiniz.

Kampanyalar ve Finansal Hizmetler

Hayalinizdeki Volkswagen Polo’ya ulaşmanıza yardımcı olacak, size özel yapılandırılabilen satış kampanyalarımızı ve finansal çözümlerimizi hemen inceleyin.

Daha fazlası için...