• Tavsiye Edilen Başlangıç Fiyatı:₺1.493.000,00
    1
  • Motorlar:1.0 TSI
  • Donanım Seviyeleri:Life, Style, R-Line

Yeni T-Cross. Hayatı takip eder.

Yeni T-Cross'u tanımlamak için ideal iki kelime: Fonksiyon ve tasarım. Şehir içi sürüşlerden uzun yolculuklara kadar geniş bir yelpazede kullanışlılık sunan Yeni T-Cross modüler tasarımı ve pratik fonksiyonelliğiyle dikkat çeker. Bu özelliklere ek olarak şık Crossover tasarımıyla da öne çıkan Yeni T-Cross, sürücüye hem görsel bir şölen hem de kabin içi fonksiyonel esneklik sunar. Tüm bunlarla birlikte Yeni T-Cross, bir Volkswagen'in taşıdığı tüm değerleri de içinde barındırır: Kalite, dayanıklılık, teknoloji, konfor ve kullanıcı dostu özellikler. İşte karşınızda, Yeni T-Cross! Zekice tasarlanmış, pratik çözümler.

** Bu sayfada yer alan ilgili ekipmanın standart ya da opsiyonel olduğunu ifade eden göstergeleri aşağıda bulabilirsiniz.
L : Life donanım seviyesinde standart ekipman
ST : Style donanım seviyesinde standart ekipman
R : R-Line donanım seviyesinde standart ekipman
O : Opsiyonel ekipman

Bugün Günlerden Yeni T-Cross.

Bugün Günlerden Yeni T-Cross.

16.5.2024

Yeni T-Cross, şimdi çok özel fırsatlarla Volkswagen Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor! Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için hemen formu doldurun, sizi arayıp bilgilendirelim.

Yeni T-Cross IQ.LIGHT - LED Matrix Farlar

IQ.LIGHT - LED Matrix Farlar

Yeni T-Cross'un akıllı aydınlatma teknolojisi ile diğer işlevsel ve göz alıcı tasarım detayları.

Yeni T-Cross Dijital Kokpit

Dijital Kokpit "Digital Cockpit"

Seyahatinizle ilgili tüm veriler gözünüzün önünde. Yeni T-Cross'un Dijital Kokpit'i ve sunduğu özellikler.

Yeni T-Cross TSI Motor

TSI Motor

Yakıt ekonomisi ve çekiş gücüyle ön plana çıkan 1.0 TSI motor ve diğer akıllı Yeni T-Cross teknolojileri.

Tasarım

Dinamik ve akıllı aydınlatma.

Yeni T-Cross ilk bakışta bile sizi heyecanlandırır. Yenilikçi IQ.LIGHT - LED Matrix Farlar, farklı hava ve yol koşullarında en iyi görüşü sağlayabilmek için  LED modüllerini ayrı ayrı kontrol edebilir.

Üstelik IQ.LIGHT - LED Matrix Farlar, Dinamik Uzun Far Asistanı "Dynamic Light Assist" ile birleştiğinde, diğer yol kullanıcılarını rahatsız etmeden sürekli olarak uzun farlarla sürüş yapmanıza LED modüllerini kapatıp açarak olanak tanır. Zarif bir ışık şeridi, farlar ve Volkswagen logosu arasında uzanır ve kompakt SUV'ye benzersiz bir ışık imzası kazandırır. (ST) (R)

1 Hız limitleri dahilinde.

Konfor

Tüm detaylar karşınızda.

Bugünkü yolculuğunuzda sadece hız ve kilometre göstergesini mi görmeyi tercih edersiniz? Ya da seyahatiniz ile ilgili verileri?.. Peki ya rotanızın haritasını?.. Ya da dinlediğiniz şarkının adını?.. Veya tüm bunların bir kombinasyonunu mu?..

Dijital Kokpit "Digital Cockpit"in bileşenlerinden biri olan yüksek çözünürlüklü 10,25" Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display Pro", araç verilerini, yakıt tüketim verilerini, araç rotasını, App-Connect ile dinlediğiniz müziği ve telefon bağlantınızı, hız ve motor devri gibi özellikleri kişiselleştirilebilir bir şekilde gösterir. (O)

Dijital Kokpit "Digital Cockpit"in diğer bileşeni olan ve geniş bir yelpazede sunulan bilgi ve eğlence sistemlerinden "Discover Pro" Navigasyon Sistemi, bir navigasyon sisteminden daha fazlasıdır. Hayatınızı kolaylaştıran birçok ekstra özellik sunar: (O)

  • Tüm bilgilerin Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display Pro" üzerinden gösterimi.
  • 9,2" Harekete duyarlı renkli dokunmatik TFT LCD ekran.
  • 6 Hoparlör
  • 2 adet USB girişi (Type C)

Teknoloji

Güç, verimlilik ve sürüş keyfi.

Her kullanım şartına uyan, fonksiyonel bir SUV’de performans ve verimlilik de ön planda olmalıdır. Yeni T-Cross’ta da tam olarak böyle! Yeni T-Cross’un kalbinde yatan 1.0 litre hacimli TSI motor, boyutundan beklenmedik 115 PS’lik bir maksimum güce ve 200 Nm’lik bir maksimum tork değerine sahiptir. Geçmişin 2.0 litrelik atmosferik motorları kadar yüksek bir çekiş gücü üreten bu motor, aynı zamanda ekonomik de.

Turboşarjlı Kademeli Enjeksiyon anlamına gelen "TSI" teknolojisi, turbo boşluğuna sahip olmayan, en alt devirlerde dahi devreye girebilen hafif ve etkin bir egzoz turboşarjı ile Volkswagen'in geçmiş FSI motorlarından gelen direkt benzin enjeksiyon sistemini birleştirir. Bu sayede yüksek beygir gücü (PS) ve çekiş gücü (Tork) elde edilir. Gerçek sürüş keyfi için TSI, en doğru seçenek. (L) (ST) (R)

Güvenlik

Adaptif hız, sabit mesafe.

Adaptif Hız Sabitleyici "ACC", önceden belirlenmiş maksimum hızı ve önündeki araca belirlenen minimum mesafeyi korumanıza yardımcı olur.1 Bunu, gelişmiş bir radar sayesinde araç önünde bulunan yaklaşık 200 m’lik bir alanı sürekli olarak tarayarak yapar. (O)

Adaptif Hız Sabitleyici "ACC", dur-kalk trafikte de seyahati kolaylaştırır. Bu sistem sayesinde Yeni T-Cross, önde duran aracın arkasına yanaşıp durur ve sonra takip mesafesini koruyarak tekrar hareket eder.2  (O)

1 Maksimum 210 km/s hıza kadar.
2 Hız limitleri dahilinde.

Donanım Seviyeleri

Hayalinizdeki Yeni T-Cross'u keşfetmek için kendi Yeni T-Cross'unuzu hemen oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Araç Tedariği ile İlgili Güncel Durum

Küresel anlamda yaşanan hammadde krizinden dolayı bazı modellerimizde zaman zaman tedarik sorunu yaşanabilmektedir, detaylı bilgi için Yetkili Satıcılarımıza başvurabilirsiniz.

Daha fazlası için...