• Tavsiye Edilen Başlangıç Fiyatı:₺1.805.000,00
    1
  • Motorlar:1.5 TSI
  • Donanım Seviyeleri:Life, Style, R-Line

T-Roc. Özgüven Tazelendi.

Trafikteki tartışmasız en şık ve stil sahibi kompakt SUV’lerden biri olan T-Roc, keskinleştirilmiş iç ve dış tasarımı, iç mekanda yeni kalite seviyesi ve geliştirilmiş teknik özellikleriyle adeta özgüven tazeledi. Gelişmiş IQ.LIGHT – LED Matrix farlar ve IQ.LIGHT stop lambaları başta olmak üzere gösterişli aydınlatma sistemleri, güçlü ön ve arka tampon yapısı, modern teknolojiler ve tasarım unsurları ile tamamen yenilenen iç mekanı ile artık güçlü kişiliğini çok daha fazla vurguluyor.

E-Broşürünü İndirin (Genel Güvenlik Regülasyonu'na (GSR II) uygun araçlar)Opens an external link
E-Broşürü İndirinOpens an external link

** Bu sayfada yer alan ilgili ekipmanın standart ya da opsiyonel olduğunu ifade eden göstergeleri aşağıda bulabilirsiniz.
L : Life donanım seviyesinde standart ekipman
ST : Style donanım seviyesinde standart ekipman
R : R-Line donanım seviyesinde standart ekipman
O : Opsiyonel ekipman

Yeni T-Roc IQ. LIGHT LED Matrix Farlar

IQ.LIGHT

T-Roc'un hem fonksiyonel hem göz alıcı IQ.LIGHT aydınlatma teknolojisi ve yenilenen diğer tasarım özellikleri.

Dijital Kokpit

Tercihlerinize göre kişiselleştirebileceğiniz 10,25” Dijital Gösterge Paneli “Digital Cockpit Pro” ve diğer gelişmiş konfor özellikleri.

Adaptif Hız Sabitleyici “ACC”

T-Roc’un, önünüzde seyreden araçla aranızdaki mesafeyi koruyan Adaptif Hız Sabitleyici “ACC” sistemi ve diğer güvenlik teknolojileri.

Tasarım

Akıllı aydınlatma teknolojisi.

Gündüz,  gece veya kötü havalar… T-Roc’un üstün IQ.LIGHT – LED Matrix farları her koşulda daha iyi bir görüş sağlar. Bu yüksek teknoloji ürünü farlar, gelişmiş bir yapay zeka tarafından kontrol edilir ve sürüş durumuna bağlı olarak spesifik LED segmentleri ayrı ayrı etkinleştirerek veya devre dışı bırakarak her daim en ideal ışık dağılımını garanti eder. Bu sayede, özellikle Dinamik Uzun Far Asistanı “DLA” ile birleştiğinde bu farlar sadece sizin güvenliğinizi değil, aynı zamanda trafikteki diğer sürücülerin de güvenliğini artırırlar. (O)

Bununla birlikte T-Roc’un arkasında, tıpkı öndeki gibi yüksek teknolojili IQ. LIGHT stop lambaları görev yapar. Tamamı LED aydınlatmalara sahip park, fren, sinyal, geri vites ve sis lambaları ile modern ve işlevsel bu stop lambaları, aynı zamanda modern Volkswagen’lerin yeni tasarım felsefesini ortaya koyar. (O)

Konfor

Tüm bilgiler karşınızda.

T-Roc'ta kullanılan tamamen dijital gösterge panelleri, sürüşle ilgili tüm bilgileri çekici grafiklere sahip, yüksek çözünürlüklü renkli ekranlarda özetler.

Temel sistem olan 8” Dijital Gösterge Paneli “Digital Cockpit”, hız göstergesi, devir saati, ikaz lambaları ve diğer içerikleri, yüksek çözünürlüklü TFT LCD ekrana yansıtır. (L) (ST) (R)

Türkiye'de yer alan donanımlar farklı standart ve opsiyonel ekipmanlar içerebilir.

Teknoloji

Düşük yakıt tüketimi, yüksek performans.

T-Roc'un kendini kanıtlamış 1.5 litre hacimli TSI güç ünitesi, yüksek performans beklentisini düşük yakıt tüketimi ile birleştirir. Turboşarjlı Kademeli Enjeksiyon anlamına gelen "TSI" teknolojisi, turbo boşluğuna sahip olmayan, en alt devirlerde dahi devreye girebilen hafif ve etkin bir egzoz turboşarjı ile Volkswagen'in geçmiş FSI motorlarından gelen direkt benzin enjeksiyon sistemini birleştirir. Bu sayede çok daha küçük motor hacimlerinden, çok daha fazla beygir gücü (PS) ve çekiş gücü (Tork) elde edilir.

Üstelik mühendislik aşamasında elde edilen dengeli çalışma karakteri, çok düşük motor sesi ve neredeyse titreşimsiz yolculuklar vadeder. TSI konforu, performansı ve verimliliği. Siz daha denemediniz mi? 

Güvenlik

Çok trafik var, endişe yok.

Adaptif Hız Sabitleyici "ACC", daha önce sizin tarafınızdan ayarlanmış maksimum hızı ve öndeki araçla olan güvenli takip mesafesini korumanıza yardımcı olur 1. Dahası; ülkemizde sıkça yaşadığımız dur-kalk trafikte T-Roc, önde seyreden aracın arkasında otomatik olarak durup, tekrar hareket edebilir 2.

Üstelik Discover serisi navigasyon sistemleri ile birlikte Adaptif Hız Sabitleyici "ACC", tahmine dayalı hız sabitleyici ve viraj alma desteği işlevini içerecek şekilde genişletilmiştir. Bu, o bölgedeki yasal hız limitlerine uyarak aşırı hızdan kaçınmanıza yardımcı olur. Ek olarak sistem, virajlar, dönüşler ve döner kavşaklar için araç hızını otomatik olarak ayarlamak için navigasyon sistemindeki rota verilerini kullanabilir. (O)

1 Maksimum 210 km/s hıza kadar.
2 Hız limitleri dahilinde.

Donanım Seviyeleri

Hayalinizdeki Yeni T-Roc'u keşfetmek için kendi T-Roc'unuzu hemen oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Araç Tedariği ile İlgili Güncel Durum

Küresel anlamda yaşanan hammadde krizinden dolayı bazı modellerimizde zaman zaman tedarik sorunu yaşanabilmektedir, detaylı bilgi için Yetkili Satıcılarımıza başvurabilirsiniz.

Daha fazlası için...