2.20.101.1, 2019-10-22 00:09:34

O kendini anlatır.

Beklemek, bir zaman kaybı değildir. Bunu en iyi; doğru zamanı bekleyip, başarıyı elde edenler bilir. Passat, başarıya giden yolda sadece ondan beklediklerinizi değil, beklentilerinizin de ötesini karşılamaya hazır. Premium malzemeleriyle kaliteyi, seçkin ruhundan gelen zarafeti ve hem güçlü hem de verimli motor seçenekleriyle performansı hissedin! Seçkin, zarif, etkileyici, güçlü, verimli, güvenilir… Onu anlatmak için birçok kelimeye ihtiyacınız olabilir. Siz, şimdi bunların hepsini bir kenara bırakın ve sadece onu yaşayın.

273.300 TL

Öne Çıkanlar

 • Dış Tasarım

  Neresinden bakarsanız bakın; şık.

  Hem modern hem klasik… Passat için bu bir çelişki değil, kusursuz bir uyumun ifadesi. Seçkin ruhunun kaynağı olan abartıdan uzak dış tasarımı, keskin çizgilerle birlikte oldukça sportif bir görünümü de beraberinde getiriyor. Tamamen yenilenen ve teknolojisini Touareg’den alan IQ.LIGHT – LED Matrix farlar, LED stop lambaları, aerodinamik etkinliği artırılmış ön ve arka tampon tasarımı, bagaj kapağının ortasına konumlandırılmış model adı ve çok daha fazlası… Etrafında bir tur dolaşmanız, onaylamanız için yeter. Neresinden bakarsanız bakın; şık.

  Daha Fazla Bilgi
 • İç Tasarım

  Kusursuz bir uyum.

  Sadece ilk görüşte insanlara verdiğiniz güven yeterli değildir. Tüm değişkenlere hazırlıklı olmak ve her an karşılaşılabilecek olan ihtiyaçlara uygun çözümler sunmak gerekebilir. Zamansız ve fonksiyonel iç mekan tasarımını, yeni nesil Dijital Gösterge Paneli “Active Info Display’i”, yepyeni tasarımı ve teknolojik özellikleriyle çok fonksiyonlu deri direksiyonu ve bunların tümünü, en gelişmiş sürüş destek sistemleriyle taçlandıran Yeni Passat’ın içindeki yetenekleri keşfedin.

  Daha Fazla Bilgi
 • IQ.LIGHT – LED Matrix

  Parlak fikir.

  Bazen başarıya giden yolu aydınlatacak parlak bir fikre ihtiyacınız olabilir. İşte karanlığı aydınlatmanın en akıllı yolu… Passat’ın Elegance donanım seviyesinde standart olarak sunulan ve teknolojisini Touareg’den alan IQ.LIGHT – LED Matrix farlarla birlikte çalışan ve isteğe bağlı olarak sunulan Dinamik Uzun Far Asistanı "Dynamic Light Assist", çevrenizdeki sürücüleri rahatsız etmeden yolunuzu maksimum düzeyde aydınlatmaya devam ediyor. Hava ve yol şartları ne olursa olsun, keşfedilmesi gereken ne varsa, Passat’la sizi bekliyor.

  Daha Fazla Bilgi
 • Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display"

  Görmek istediğiniz gibi.

  Passat’ta bulunan yeni nesil Dijital Gösterge Paneli “Active Info Display” ile alıştığınız ne varsa hepsini unutun. Bu gösterge panelinden yalnızca hız, motor devri ve yakıt tüketimi bilgilerini değil, çok daha fazlasını bekleyebilirsiniz. Otomobilinizle ilgili tüm önemli verileri, uyarıları, dinlediğiniz müziği ve navigasyon hedefinizi yüksek çözünürlüklü TFT LCD panel üzerine yansıtabilir ve beş farklı görünümle sistemi kendi tercihlerinize göre uyarlayabilirsiniz.

  Daha Fazla Bilgi
 • Yarı Otonom Sürüş Asistanı "Travel Assist"

  Geleceği bugün yaşayın.

  Sizce otonom sürüşle tanışacağımız günler, sandığınız kadar uzak mı? Volkswagen, Passat’la birlikte geleceğin akıllı sürüş teknolojilerinin sandığınız kadar uzak olmadığını ispatlıyor. Çok fonksiyonlu direksiyonunuzdaki tek tuşla aktif hale getirebildiğiniz Yarı Otonom Sürüş Asistanı “Travel Assist” ile aracınızın 210 km/s sürate kadar şeridini takip edebildiğini, öndeki araçlarla güvenli takip mesafesini ayarlayabildiğini ve sizin yerinize viraj alabildiğini bir düşünün… İşte tüm bunlar Passat’ta sizi bekliyor.

  Daha Fazla Bilgi

Motor ve Donanım Seçenekleri

Impression

273.300 TL

 • LED farlar ve LED gündüz sürüş farları
 • 8" Renkli dokunmatik ekranlı radyo "Composition media"
 • 16" Aragon alüminyum alaşımlı jantlar
 • Anahtarsız çalıştırma sistemi ve uzaktan kumandalı merkezi kilit

Impression

Lütfen motor ve şanzıman seçiminizi yapın.
Eşleşen bir model bulunamadı.

Business

310.800 TL

 • Bel destek ayarı (Sürücü tarafı elektrikli)
 • Hız sabitleyici (Cruise control)
 • 3 bölgeli tam otomatik klima sistemi "Klimatronik" (Arka kontrol paneli)
 • LED ön sis farları ve statik dönüş farları
 • 17" London alüminyum alaşımlı jantlar

Business

Lütfen motor ve şanzıman seçiminizi yapın.
Eşleşen bir model bulunamadı.

Elegance

375.100 TL

 • LED "Matrix" ön farlar ve dinamik dönüş farları
 • Isıtmalı ön koltuklar ve arka dış koltuklar
 • 18" Dartford alüminyum alaşımlı jantlar
 • Easy open paketi (Sensörlü bagaj kapağı açma ve elektrikli kapama - keyless access )
 • "Discover Pro" Radyo navigasyon sistemi, kablosuz App-Connect ve kablosuz şarj özelliği

Elegance

Lütfen motor ve şanzıman seçiminizi yapın.
Eşleşen bir model bulunamadı.
Yeni Passat Galeri

Başarı, bir yolculuktur.

Renkler

Daha fazlası için...