2.20.101.1, 2019-10-22 00:09:34

Daha büyük, daha eğlenceli.

Polo; büyüdü, değişti ve yepyeni bir görünüm kazandı. Genişleyen iç mekânı, 71 lt büyüyen bagaj hacmi ve tamamen yenilenen teknolojisiyle gelmiş geçmiş en büyük Polo ile tanışın. İsteğe bağlı olarak sunulan 3 farklı dekor seçeneğiyle aracınızın içini Tropik Turuncu, Resif Mavi ya da İpek Gümüş ile renklendirebilirsiniz. 14 farklı dış renk seçeneği ve etkileyici jantlarıyla tarzınızın yansımasını göreceksiniz. Polo; Olması gerektiği gibi değil, olmasını istediğiniz gibi…

118.700 TL

Öne Çıkanlar

 • Kişiselleştirilebilir Ön Konsol

  Olması gerektiği gibi değil, olmasını istediğiniz gibi…

  Polo, karakterinizin kusursuz bir yansıması olarak şehrin sokaklarındaki yerini alıyor. 14 farklı dış renk seçeneği arasından belirlediğiniz Polo’nuzun içinde de size özel dokunuşlar olacak. Donanım seviyelerine göre standart olarak sunulan dekorlara ek, opsiyonel olarak Tropik Turuncu, Resif Mavi ve İpek Gümüş gibi zevkinize göre tercih edebileceğiniz seçenekleriniz de var.

  Daha Fazla Bilgi
 • LED Farlar ve LED Stop Lambaları

  Sizin yolunuzu aydınlatırken, rakiplerine de yol gösteriyor.

  Özellikle gece yolculuklarınızda önünüzde seyreden araç sürücüleri, dikiz aynasından size baktığında karşılaşacakları ilk şey etkileyici bir çift göz olacak. O ilk bakışmayı asla unutamayacak, sonra da ardınızdan uzun uzun bakacaklar. Ta ki siz gözden kayboluncaya dek… Gelişmiş LED farları ve LED stop lambalarıyla Polo, yolunuzu aydınlatırken hafızalara kazınmak için de ışığın gücünü sonuna kadar kullanıyor.

  Daha Fazla Bilgi
 • Dijital Gösterge Paneli “Active Info Display”

  Sınırları kaldırıyor, daha iyisi için segmentini zorluyor.

  Keşfetmek şaşırtıcı bir deneyimdir. Bir otomobil ile şehirlerin ve hatta ülkelerin sınırlarını aşabilir, yepyeni kültürler keşfedebilirsiniz. Polo, segmentine konmuş tüm sınırları ortadan kaldırıyor. Onunla keşfedeceğiniz kadar onda da keşfedeceğiniz birçok şey var. Örneğin, bugüne kadar sadece üst sınıf otomobillerde görmeye alıştığımız Dijital Gösterge Paneli “Active Info Display”, şimdi Polo’da!

  Daha Fazla Bilgi
 • Start/Stop Sistemi

  Enerjinin doğru kullanımı hem size hem de çevrenize kazandıracak.

  Yoğun bir iş haftasında, sınav döneminde ya da herhangi bir sportif faaliyette enerjinin doğru kullanımı istikrar ve verimi bir arada getirir. Tıpkı bunun gibi, Polo’nun tüm donanım seviyelerinde standart olarak sunulan Start/Stop Sistemi de uygun durumlarda aracınızın motorunu durdurarak gereksiz enerji kullanımına engel oluyor. Bu sayede hem size hem de çevreye kazandırıyor.

  Daha Fazla Bilgi
 • Çift Bölgeli Tam Otomatik Klima “Klimatronik”

  Şimdi hava durumu…

  Aracınızda size eşlik eden yol arkadaşlarınız varsa dilediğiniz ısı ayarını yapmakta biraz zorlanabilirsiniz. Polo’da ilk defa Highline donanım seviyesinde standart olarak sunulan çift bölgeli tam otomatik klima “Klimatronik” ile aracınızdaki ideal sıcaklığı tamamen kendinize göre belirleyebilirsiniz. İkinci bölge içinse, bırakın yol arkadaşınız karar versin.

  Daha Fazla Bilgi
 • Yorgunluk Tespit Sistemi “Fatigue Detection”

  Uzun yolculuklarınızdaki en büyük yardımcınız.

  Tatil için çıkılan o uzun yolculukların tatlı telaşı ve heyecanı bir başkadır. Ancak bu keyifli yolculuklarınızda, yorgunluğun sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Polo’da tüm donanım seviyelerinde standart olarak sunulan Yorgunluk Tespit Sistemi “Fatigue Detection”, tüm yolculuklarınızda her an yanınızda
  ve sizi izliyor olacak.

  Daha Fazla Bilgi
image

Daha büyük, daha eğlenceli.

Renkler

Daha fazlası için...