2.21.117.1, 2020-05-20 14:22:52

Tüm gözler üzerinde, tüm gözlerden uzak.

Üst sınıf bir SUV’den neler beklenir? Dikkat çekici bir tasarım… Titizlikle seçilmiş yüksek kaliteli malzemeler… Güçlü bir motor… Bugünlerde pek çok SUV’nin hedefleri aynı. Peki daha fazlasını isteyenlere… Touareg, baştan aşağı bir değişimle yeniden karşınızda! Daha önceki jenerasyonlarında olduğu gibi premium donanım özelliklerini, geleceğe ışık tutan teknolojilerle buluşturuyor.

1.413.800 TL

Öne Çıkanlar

 • IQ. LIGHT – LED Matrix Farlar

  Göz kamaştırmayan, göz alıcı farlar…

  Touareg’de standart olarak sunulan IQ. LIGHT – LED Matrix farlar, Dinamik Uzun Far Asistanı “Dynamic Light Assist” sisteminden de destek alarak artık çok daha uzun mesafeleri aydınlatıyor. Üstelik bunu yaparken de aydınlatma alanında bulunanların gözlerini kamaştırmıyor.

  Daha Fazla Bilgi
 • Dijital Kokpit “Innovision Cockpit”

  Bir ses, bir hareket ya da ufak bir dokunuş… Kontrol sizde.

  Geleceğin kokpitindeki yerinizi alın! Touareg’in direksiyonundayken, devasa boyutlara sahip, kavisli bir ekranın önünde oturacak ve tüm kontrolleri küçük bir dokunuş, bir jest veya sesli olarak gerçekleştirebileceksiniz.

  Daha Fazla Bilgi
 • Gece Görüşü “Night Vision”

  Geceyi gündüze çeviren özellik...

  Muhtemelen daha önce casus filmlerinde gördüğünüz gece görüş sistemleri gerçek oldu! Touareg ile isteğe bağlı olarak sahip olabileceğiniz Gece Görüşü “Night Vision”, ısıya duyarlı termal görüntüleme imkanı sunan kamerası ile, karanlık yollarda karşınıza çıkabilecek insan ve hayvanların termal birer imajını oluşturarak, Dijital Kokpit “Innovision Cockpit” üzerine yansıtıyor.

  Daha Fazla Bilgi
 • Kavşak Asistanı “Intersection Assist”

  Zorlu kavşaklar şimdi çok daha güvenli!

  Trafikte sıkça karşılaşılan zor durumlardan biri de görüş açısının kısıtlı olduğu köşelerden ve kavşaklardan ana yola geçiş yapmaktır. Artık yolu daha net görebilmek için ön cama eğilmek ya da kafanızı camdan dışarı çıkarmak zorunda kalmayacaksınız. Touareg ile birlikte isteğe bağlı olarak sunulan Kavşak Asistanı “Intersection Assist”, kullandığı radar teknolojisiyle görüş açısının sınırlı olduğu kör nokta ve köşelerde en büyük yardımcınız olacak.

  Daha Fazla Bilgi
 • Trafikte Sürüş Asistanı “Traffic Jam Assist”

  Sıkışık trafikte siz keyfinize bakın, gerisini ona bırakın.

  Touareg ile isteğe bağlı olarak sunulan Trafikte Sürüş Asistanı “Traffic Jam Assist”, yoğun trafikte araç kullanmanın yorucu etkisini bütünüyle ortadan kaldırıyor ve küçük ama can sıkıcı kazaların önlenmesine yardımcı oluyor.

  Daha Fazla Bilgi
 • 4 Bölgeli Tam Otomatik Klima Sistemi “Klimatronik”

  Herkesin favori mevsimi farklı olabilir.

  Kimileri sıcak havalardan keyif alırken, kimileriyse serin esintilerle tazelendiğini hisseder. Sürücü ve ön yolcu koltuğu için birbirinden bağımsız ısı ayarı yapabilme imkanı sunan Klimatronik şimdi daha fazla fonksiyonla karşımıza çıkıyor. Touareg ile standart olarak sunulan 4 Bölgeli Tam Otomatik Klima Sistemi “Klimatronik” sayesinde artık arka koltukta oturan yolcular için de bölgesel olarak farklı sıcaklık ayarı yapılabiliyor.

  Daha Fazla Bilgi

Motor ve Donanım Seçenekleri

Touareg

1.413.800 TL

 • "IQ. LIGHT - LED Matrix" far sistemi
 • Dijital kokpit "Innovision cockpit"
 • Klimatronik (4 bölgeli otomatik klima sistemi)
 • "Easy open/close" kolay açılır/kapanır bagaj kapağı
 • 19" Osorno alüminyum alaşımlı jantlar

Touareg

"IQ. LIGHT - LED Matrix" far sistemi
Dijital kokpit "Innovision cockpit"
Klimatronik (4 bölgeli otomatik klima sistemi)
"Easy open/close" kolay açılır/kapanır bagaj kapağı
19" Osorno alüminyum alaşımlı jantlar
Lütfen motor ve şanzıman seçiminizi yapın.
Eşleşen bir model bulunamadı.
Touareg 3.0 V6 TDI SCR 4MOTION 286 PS 8 ileri Tiptr.
image

Büyük hedefler engel tanımaz.

Renkler

Touareg AR APP

Daha fazlası için...