2.3.47.2, 2017-10-10 18:26:25

Yeni Touareg

Geleceğe giden yolun lideri.

Üst sınıf bir SUV’den neler beklenir? Dikkat çekici bir tasarım… Titizlikle seçilmiş yüksek kaliteli malzemeler… Güçlü bir motor… Bugünlerde pek çok SUV’nin hedefleri aynı. Peki daha fazlasını isteyenlere… Touareg, baştan aşağı bir değişimle yeniden karşınızda! Yeni Touareg, daha önceki jenerasyonlarında olduğu gibi premium donanım özelliklerini, geleceğe ışık tutan teknolojilerle buluşturuyor.

Tavsiye Edilen Başlangıç Fiyatı*

Tavsiye Edilen Başlangıç Fiyatı*

Öne Çıkanlar

 • IQ. Light – LED Matrix Farlar

  Göz kamaştırmayan, göz alıcı farlar…

  Yeni Touareg’de standart olarak sunulan IQ. Light – LED Matrix farlar, Dinamik Uzun Far Asistanı “Dynamic Light Assist” sisteminden de destek alarak artık çok daha uzun mesafeleri aydınlatıyor. Üstelik bunu yaparken de aydınlatma alanında bulunanların gözlerini kamaştırmıyor.

  Daha Fazla Bilgi
 • Dijital Kokpit “Innovision Cockpit”

  Bir ses, bir hareket ya da ufak bir dokunuş…
  Kontrol sizde.

  Geleceğin kokpitindeki yerinizi alın! Yeni Touareg’in direksiyonundayken, devasa boyutlara sahip, kavisli bir ekranın önünde oturacak ve tüm kontrolleri küçük bir dokunuş, bir jest veya sesli olarak kontrol edebileceksiniz.

  Daha Fazla Bilgi
 • Gece Görüşü “Night Vision”

  Geceyi gündüze çeviren özellik...

  Muhtemelen daha önce casus filmlerinde gördüğünüz gece görüş sistemleri gerçek oldu! Yeni Touareg ile isteğe bağlı olarak sahip olabileceğiniz Gece Görüşü “Night Vision”, ısıya duyarlı termal görüntüleme imkanı sunan kamerası ile, karanlık yollarda karşınıza çıkabilecek insan ve hayvanların termal birer imajını oluşturarak, Dijital Kokpit “Innovision Cocpit” üzerine yansıtıyor.

  Daha Fazla Bilgi
 • Kavşak Asistanı “Intersection Assist”

  Zorlu kavşaklar şimdi çok daha güvenli!

  Trafikte sıkça karşılaşılan zor durumlardan biri de görüş açısının kısıtlı olduğu köşelerden ve kavşaklardan anayola geçiş yapmaktır. Artık yolu daha net görebilmek için ön cama eğilmek ya da kafanızı camdan dışarı çıkarmak zorunda kalmayacasınız. Yeni Touareg ile birlikte isteğe bağlı olarak sunulan Kavşak Asistanı “Intersection Assist”, kullandığı radar teknolojisiyle görüş açısının sınırlı olduğu kör nokta ve köşelerde en büyük yardımcınız olacak.

  Daha Fazla Bilgi
 • Trafikte Sürüş Asistanı “Traffic Jam Assist”

  Sıkışık trafikte siz keyinize bakın, gerisini ona bırakın.

  Yeni Touareg ile isteğe bağlı olarak sunulan Trafikte Sürüş Asistanı “Traffic Jam Assist”, yoğun trafikte araç kullanmanın yorucu etkisini bütünüyle ortadan kaldırıyor ve küçük ama can sıkıcı kazaların önlenmesine yardımcı oluyor.

  Daha Fazla Bilgi
 • 4 Bölgeli Tam Otomatik Klima Sistemi “Klimatronik”

  Herkesin favori mevsimi farklı olabilir.

  Kimileri sıcak havalardan keyif alırken, kimileriyse serin esintilerle tazelendiğini hisseder. Sürücü ve ön yolcu koltuğu için birbirinden bağımsız ısı ayarı yapabilme imkanı sunan Klimatronik şimdi daha fazla fonksiyonla karşımıza çıkıyor. Yeni Touareg ile standart olarak sunulan 4 Bölgeli Tam Otomatik Klima Sistemi “Klimatronik” sayesinde artık arka koltukta oturan yolcular için de bölgesel olarak farklı sıcaklık ayarı yapılabiliyor.

  Daha Fazla Bilgi

Renkler

Daha fazlası için...