2.21.117.1, 2020-05-20 14:22:52
Satış Sonrası Hizmetler

Satış Sonrası Hizmetler

Her zaman yanınızdayız.

Volkswagen Yetkili Servislerinde; ister aracınızın periyodik bakımı, ister ihtiyacınız doğrultusunda bir aksesuar arayışı olsun, hem size hem de Volkswagen’inize en kaliteli hizmeti ve fonksiyonel ürünleri sunuyoruz. Üstelik periyodik bakımlarını zamanında ve Volkswagen Yetkili Servislerinde yaptıranlara Mobilite Garantisi sunuyor ve yaşanabilecek herhangi bir arıza durumunda, ücretsiz çekici hizmeti ile en yakın yetkili servisimize ulaştırarak, acil servis hizmetini ücretsiz olarak sunuyoruz. Volkswagen olarak, cazip fırsatlar ve vazgeçilmez kolaylıklarla her zaman yanınızdayız.

image

Servis Hizmetleri

Volkswagen Yetkili Servislerinden memnuniyetle ayrılmanız, bizim en büyük hedefimiz. Eğitimli Volkswagen servis danışmanlarımız, periyodik bakımdan araç muayenesi öncesi check up hizmetine, onarımdan araç ekspertizine kadar ihtiyacınız olabilecek her an yanınızda. Üstelik Volkswagen Yetkili Servislerinde sizin rahatınız ve memnuniyetiniz için sunulan hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Volkswagen Garanti, Kalite Güvencesi ve tüm bu hizmetleri buradan inceleyebilirsiniz.

image

Online Servis Randevusu

Periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hem internet sitemiz hem de Volkswagenim mobil uygulaması üzerinden zahmetsiz ve hızlı bir şekilde randevu almanız mümkün. Nasıl mı?

image

Aksesuar ve Yedek Parça

Volkswagen Orijinal Aksesuarlar® ile Volkswagen'inizi tüm istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tam da hayalini kurduğunuz gibi kişiselleştirebilirsiniz. 

Volkswagen Orijinal Parçalar® ise yeni araç üretiminin seri standartlarına uygun olarak hazırlanır. Böylece aracınızla tam bir uyum yakalayarak; yüksek kalite, uzun kullanım ömrü ve maksimum performans sunar. Siz de Volkswagen’inizin hep ilk günkü gibi kalması için Volkswagen Orijinal Parçaları® tercih edin. 

Volkswagen Orijinal Aksesuarlar® ve Volkswagen Orijinal Parçalar® dışında 4 yaş ve üzeri Volkswagenler için Ekonomik Parçalar ve 15 yaş ve üzeri efsaneler için Klasik Parçalar hakkında merak ettiğiniz her şey burada!

image

Volkswagen'in Tercihi

Castrol, dünyanın en önde gelen yağlama teknolojisi geliştiricilerinden biri olarak her zaman Volkswagen motorunun verimini ve performansını artırmanın yeni yollarını arıyor. Rakipsiz bilgi ve gelişmiş teknolojisi ile Castrol, motor yağı üzerine edindiği uzmanlığını her geçen gün daha da fazla pekiştiriyor. Bu yüzden Volkswagen olarak Castrol motor yağlarını öneriyoruz. Neden mi? Daha detaylı bilgi edinin.

image

Yol Yardım

Eğer bir Volkswagen sahibiyseniz, yollarda karşılaşabileceğiniz her türlü sorunda Volkswagen’in yanınızda olduğunu bilirsiniz. Herhangi bir kaza ya da arıza durumunda bizlere Volkswagen Yol Yardım, Diyalog24, Volkswagenim mobil uygulaması ve Canlı Destek kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Her an yanınızdayız, en zorlu anlarınızda bile… Volkswagen Yol Yardım, 7 gün 24 saat sizinle!

image


Dijital Kullanım Kılavuzu

Aracınızın hep ilk günkü gibi kalması için tüm bakım ve onarım işlemlerinizi Volkswagen Yetkili Servislerimizde, Volkswagen orijinal yedek parçalarıyla yaptırmanız kadar önemli bir şey daha var. Kullanım kılavuzunda yer alan talimatlara uymanız.

Volkswagen'inize ait kullanım kılavuzu ve diğer tüm talimatlara ulaşmak artık çok kolay. Aracınıza ait 17 haneli şasi numarasını girin, dijital kullanım kılavuzunuzu hemen indirin.

image

Bilgi ve Eğlence Sistemi Güncellemeleri

Yıllar değişir, yollar değişir ama Volkswagen'inizden aldığınız keyif hep ilk günkü gibi kalır. Bilgi ve Eğlence sisteminizde sunulan offline harita datası için en güncel dosyalara buradan ulaşabilir, yollardaki tüm değişimi yakından takip edebilirsiniz. Ayrıca, aradığınız radyo kanalını bulmanızı kolaylaştıran tüm radyo istasyon logolarını da bu bölümden indirerek bilgi ve eğlence sisteminize yükleyebilirsiniz.

Daha fazlası için...