2.21.117.1, 2020-05-20 14:22:52
Online Servis Randevusu

Online Servis Randevusu

Self Servis!

Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hem internet sitemiz hem de Volkswagenim mobil uygulaması üzerinden zahmetsiz ve hızlı bir şekilde randevu almanız mümkün. Bunun için hemen aşağıda yer alan Online Servis Randevusu bölümünden ulaşabileceğiniz formu doldurabilir veya Volkswagenim mobil uygulamasını indirerek, sizin için en uygun tarih ve saat için kendi randevu kaydınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Volkswagenim mobil uygulaması ile ayrıca aracınıza uygun Volkswagen Orijinal Aksesuarlarını inceleyebilir, dilediğiniz aksesuarın randevu saatinizde aracınız için hazırlanmasını ve gerekli uygulamanın servis ziyaretinizde tamamlanmasını talep edebilirsiniz.

image

Online Servis Randevusu

Aracınızın tüm bakım ve onarım işlemleri için dilediğiniz Volkswagen Yetkili Servisinden, size en uygun tarih ve saati seçerek kolayca randevu talebinde bulunabilirsiniz. Randevu Formu butonuna tıklayarak ulaşacağınız formu doldurduktan sadece dakikalar sonra, tarih ve saat bilgilerinin teyit edilmesi ve randevu kaydınızın oluşturulması için Değer ve İlgi Merkezimiz (DİM), sizinle irtibata geçecektir.

image

Her şey parmaklarınızın ucunda!

Tüm Volkswagen hizmetleri, Volkswagenim mobil uygulaması ile artık parmaklarınızın ucunda! Siz de hemen indirin ve online servis randevusu dışında, yeni araç sipariş takibi, araç servis geçmişi sorgulama, online yol yardım servisi ve daha pek çok bağlantılı servislerle, Volkswagen deneyimini bir adım öteye taşıyın.

Daha fazlası için...